BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vilniuje organizuojami laivavedžių kursai

Gera žinia būsimiems laivavedžiams, kurie randasi toliau nuo plačiųjų vandenų, tai yra Vilniuje.

Nuo šiol ir vilniečiai galės praplėsti savo žinių bagažą, jei nori ar planuoja pramogauti ir įgyti patirties plaukiojant motorinėmis vandens transporto priemonėmis.

Pradžioje, greičiausiai, visiems kils klausimas, kur ir kaip galima gauti informacijos apie rengiamus kursus, kaip sužinoti jų trukmę bei kainą. Suprantama, kad viskas yra labai paprasta. Jums tiesiog tereikia parašyti užklausimą el. paštu: info@laivavedys.lt, arba pasiskambinti telefonu informacijai: +37064762005. Yra ir dar paprastesnis būdas smulkiau susižinoti apie kursus būsimiems laivavedžiams, tai yra pasiskaityti ir atrasti sau naudingos informacijos ir padaryti tai galima internetiniame puslapyje ČIA.

Antra, koks klausimas galėtų iškilti išgirdus apie siūlomus laivavedžių kursus galėtų būti, kokių žinių gausime kursuose, kam jie reikalingi ir kokias galimybes atvers gauta teisė valdyti motorinę vandens transporto priemonę.

1. Kursuose Vilniuje įgausite visas reikalingas žinias pramoginių vandens laivų valdymui ir plaukiojimui vidaus vandenyse bei jūriniuose vandenyse, jei tai leidžia Jūsų laivų techninė kategorija;

2. Mokėsite orientuotis ir skaityti vidaus vandenų ženklus, kas nesukels sunkumų pramogaujant ir kitų šalių vidaus vandenyse;

3. Sugebėsite atskirti garsinius signalus ir įgausite žinių ką kiekvienas jų reiškia, jei duodamas vienas ilgas ir du trumpi, arba trys trumpi signalai ir taip toliau;

4. Šios žinios leis plaukioti ir tarptautiniuose vandenyse;

5. Mokėsite skaityti šviesos spalvų ženklus, jei teks plaukti tamsoje ir norėsite išvengti susidūrimo ar kitokių incidentų vandenyje;

6. Gebėsite skirti vandenyje plūduriuojančius ženklus, pavyzdžiui:

, suprasite jų reikšmę ir kurioje vietoje plaukioti draudžiama, kurioje leidžiama, o kurioje privaloma būti itin budriems bei atsargiems;

7. Baigę kursų programą ir išsilaikę egzaminą, kuris vyksta Lietuvos saugios laivybos administracijoje gausite laivavedžio teises, kurios leis netrukdomai valdyti vandens motorinę ir pramoginę transporto priemonę iki 24 metrų ilgio.

Trečia, kas nutiks jei plaukiosite neturėdami tam teisės? Viskas paprasta, kaip ir valdant automobilį be teisių, Jūs būsite baudžiami pinigine nuobauda, kuri gali siekti nuo keliolikos iki kelių tūkstančių eurų. Tad neverta likimo tampyti už ūsų, rašykite, skambinkite ir skubėkite įgauti žinias, kurios padės praplėsti ne tik žinių, bet ir pramogų akiratį.

Kitokios informacijos galima rasti >>>>ČIA.

Taip pat atraskite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (9) | “Vilniuje organizuojami laivavedžių kursai”

 1.   rakshtys rašo:

  DĖMESIO!
  2016 m. vasario 1 d. Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro įsakymu Nr. 3-32(1.5 E) patvirtinti Motorinių pramoginių laivų laivavedžių rengimo, kompetencijos įgijimo ir kvalifikacijos dokumentų išdavimo nuostatai, kurie įsigalios 2016 m. gegužės 1 d.

  PASKUTINĖ GALIMYBĖ įgijus motorinio pramoginio laivo laivavedžio tarptautinį kvalifikacijos liudijimą, kuriuo suteikiama teisė valdyti laivus, kurių bendras variklių galingumas iki 150 AG vidaus vandenų keliuose ir teritorinės jūros ribose, vėliau be papildomų mokymų pasikeisti į pramoginio laivavedžio tarptautinį kvalifikacijos liudijimą, be variklio galios apribojimų vidaus ir jūrų vandenyse. rakshtys

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 2.   rakshtys rašo:

  Tiems kas dar svarstote ar esate neapsisprendę siūlome paskubėti lipant į “traukinį”, tad pakartotinai pateikiame kontaktinę informaciją.
  Mokytis galima ir eksternu, kreiptis gali ne tik vilniečiai, bet ir kitų miestų būsimi laivavedžiai:

  Kontaktinė informacija

  Mokymo klasės adresas:

  Minijos g. 127, Klaipėda
  III aukštas, 305 kab.

  Tel.: 8 647 62005
  El. p.: info@laivavedys.lt

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 3.   Laisvalaikis rašo:

  Greičiausiai, kad daugelis jau žino, kad nuo gegužės 1 dienos 2016 metų, keisis laivavedžių teisės iš 150 AG į neriboto galingumo teises.

 4.   Vilnietis rašo:

  Greičiausiai, kad jau būsiu pavėlavęs, nes kursai trunka apie 30 dienų, vadovai sakė, kad priima tik į kito mėnesio grupę.

 5.   Klaipėda rašo:

  O kur kreiptis Klaipėdoje? Ačiū.

 6.   O kateriui? rašo:

  Ar galima mokintis ir katerio teisėms?

 7.   Kursai rašo:

  30 dienų nėra daug. Kokia kursų kaina?

 8.   Skelbimai nemokamai rašo:

  Nemokamai apie informaciją gali pranešti ir skelbimai.

 9.   Graviravimas rašo:

  Būtų smagu išlaikyti teises ir paplaukioti laiveliu.

Rašyk komentarą