BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tik noro paimti pinigus nepakanka

Vėjai Lietuvoje pučia kaip ir bet kurioje kitoje, todėl nieko nuostabaus, kad retkarčiais jis papučia stipriau, o kitąkart, pučia į priešingą pusę arba įsivyrauja visiškas štilius.

Krizei paspaudus butų kainas, mūsų butelio kaina taip pat pradėjo ženkliai kristi, tad nusprendėme jį parduoti ir taip išsaugoti bent šiokią tokią jo vertę savo kišenėje. Žinoma, skelbimų net neketinau dėti. Internete suradau kelias aukščiausiai buvusias agentūras, surašiau jiems laišką ir išsiunčiau.

Taip, taip, nepagalvokite nieko blogo, laiške surašiau viską ką įsivaizdavau, kad prireiks agentams buto pardavimui, prisegiau ir apie 10 nuotraukų visokiausiais kampais. Ką manote, rezultatas laukti neprivertė, pirma agentė paskambino gal po kelių minčių, ji pasitikslino ar tikrai parduodame ir jau popiet pradėjo skambinėti, kad turi klientus. O geras, apsidžiaugiau, kad mano sugalvota taktika veikia, o matydamos, kad laiškas siųstas kelioms agentūroms, nes pridėjau CC, agentai turėjo stengtis dar labiau.

Tačiau šios mintys ne apie agentūras, o agentus, kurių, per buto parodymo laikotarpį, kuris vyko tik savaitę, mačiau begales. Vieni agentai dirbo sau, todėl jų aktyvumos buvo pastebimas. Kiti agentai buvo pasyvūs, o treti elgėsi taip, lyg buto pardavimas rūpėtų tik man vienam. Suprantama, tai ir rūpėjo man vienam, bet įskaitant tai, kad agentas dar pretendavo ir į vieno procento mokestį už kliento suradimą, man tai pradėjo kelti pyktį.

Įsivaizduokite, ateina jaunutė ir graži agentė su klientų į mano butą, aš gaištu ir taip savo laiką, nes metęs darbus lėkdavau rodyti turto, o agentė įlįsdavo į vieną iš didelės svetainės kampų ir klausydavosi kaip mes su apžiūrėti atėjusiais diskutuodavome ir aš pasakodavau euro remonto istoriją. Nieko sau, pagalvojau, kai agentė išėjo pro duris ir atsisveikino, nieko nedarant norėjo paimti pinigus, nes pardavimo atveju būčiau atlikęs jos darbą pilnai ir buvau pasiruošęs to procento nemokėti. laukė didelės pakalnės ašarų…

Taigi, agentai, atminkite, jei už savo paslaugas prašote ir tiesiate ranką mokesčiui, jis nėra imamas tik už kliento atvedimą, ir nereikėtų pamiršti, kad bendravimas su klientu taip pat įeina į Jūsų pareigybes. Gal kai kuriems pirkėjams tetrūko Jūsų patarimų, postūmio į priekį, kad apsispręstų pirkti, o stovėjimas parduodamo butelio kampe su ištiesta ranka sėkmės mokesčio paėmimui nėra profesionalumo požymis.

Tiesa, mano butelio istorija baigėsi tuo, kad sutikau tas pačias agentes, kurių pagalba pirkome butą prieš 15 metų ir nepatikėsite, tos pačios merginos, tik šiek tiek jau vyresnės ;) man pasitarnavo ir šį kartą. Butą pardaviau per savaitę, gavau norimą sumą, o ir dėl dokumentų bėgioti nereikėjo.

Tad imant pinigus nepakanka tik veiksmo, reikia juos dar ir užsidirbti.

Taip pat skaitykite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą