BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Mūsų brangiosios’ kategorija

Pavasaris atėjo

2017-05-05

… bet ne visas, trumpų sijonėlių dar nematyti tiek, kad būtų galima susirūpinti dėl akių sutrikimo žvairuojant :)

Nors jis ir bando įsiskverbti į mūsų erdvę, bet kažkas jį sulaiko. O gal, šilumą išsiveža emigruojantys…?

Atsakymas - kiekvieno galvoje :)

Rodyk draugams

Ekologiška ar natūrali kosmetika?

2016-09-07

Aliuminio chloridas, amonio laurilsulfatas, glikolis, natrio sulfatas - tai žodžiai ir medžiagų pavadinimai, kurie nelabai dera su natūralia ar ekologiška kosmetika. Šiais laikais atrodo, kad tarp kosmetikos ir buitinės chemijos skirtumų rasti neįmanoma. Daug savo etiketėse žadančios priemonės jokios naudos nesuteikia. Oda netikėtai tampa sausa, pažeista, ji parausta, nemalonu ją liesti.

Matomai, atėjo metas susidomėti natūralia kosmetika. Žinoma, ji nėra stebuklinga panacėja, kuri padės išspręsti visus rūpesčius. Natūrali kosmetika gali būti puiki prevencinė priemonė prieš galimas odos ligas.

Atėjus į parduotuvė, kuri produktą geriau pasirinkti - ekologinį ar natūralų? Šis klausimas gali kirbėti daugelio pirkėjų galvose. Atrodo, kad jie abu yra identiški, bet tai netiesa. Suprantama, kad žodis natūralus skamba viliojančiai. Deja, po juo slepiasi ir kelios gamintojų išdaigos. Natūrali kosmetika skiriasi nuo ekologiškosios. Esminis skirtumas tarp jų - naudojamos medžiagos. Natūralioje kosmetikoje vienas ar net visi jos komponentai, kaip vaisiai, mikroelementai ar vitaminai, yra neperdirbti ir natūralūs. Šios kosmetikos gamintojams nereikia užtikrinti, kad vaisiai buvo auginami ar apdirbdami, laikantis tam tikrų ekologinės žemdirbystės dėsnių.

Nereikia stebėtis, kad gražiuose, natūralios kosmetikos vardu paženklintuose buteliukuose, galima rasti sintetinių ar cheminių priedų. Mums atrodo, kad natūralios kosmetinės priemonės savo sudėtyje neturėtų vartoti sveikatai kenksmingų medžiagų, deja, tai pačių gamintojų sąžinės reikalas.

Ekologiškai kosmetikai keliami visiškai kitokie reikalavimai. Ji privalo būti sertifikuota. Sertifikavimas - tai gamintojų susitarimas, kuris nurodo, kad kosmetikos gamybos procesuose nebus naudojamos tam tikros medžiagos. Šiai kosmetikos rūšiai keliami griežti reikalavimai, o vartotojo mulkinimas yra netoleruojamas. Naudojami produktai, kurie buvo pagaminti tik iš natūralių žaliavų, jos auginamos ekologiniuose ūkiuose, o perdirbimo proceso metu naudojamas minimalus cheminių reakcijų kiekis.

Ekologiškos kosmetikos gamintojai koncentruojasi ne vien tik į patį produktą, bet ir jo pakuotę, etiketę. Visi procesai turi būti minimaliai teršiantys aplinką. Atidžiau pastudijavus ekologiško kosmetikos produkto aprašą, galima rasti ir žodį - konservantas. Išsigąsti nereikia, nekenksmingi konservantai gali būti vartojami, o jie dažniausiai būna natūralūs, kaip cukraus produktai, skirtingi eteriniai aliejai, medus, alkoholis. Konservantai užtikrina ilgesnį šios kosmetikos galiojimo laiką.

Žmogaus noras įsigyti natūralios ar ekologiškos kosmetikos yra sveikintinas. Griežtai liepti rinktis vieną ar kitą produktą - nepadoru. Svarbu pabandyti skirtingas priemonės ir išsirinkti tą, kuri labiausiai tinka ir patinka.

Kosmetika - už ir prieš

Televizija mėgsta politinius debatus. Deja, jie visada būna labai panašūs ir be galo nuobodūs. Kalbėti apie kosmetines priemones yra geriau ir naudingiau. Matyt, kad televizijos prodiuseriai dar nesuprato, kurios temos be galo įdomios ir aktualios visoms moterims. Nieko tokio, diskutuoti galima ir internetinėje erdvėje.

Prakalbus apie kosmetiką, pokalbis greitai pakrypsta apie jos naudą ir žalą. Kiekviena turime draugę, kuri pasisako griežtai prieš bet kokius kosmetinius gaminius. Jos teigia, kad visa ši pramonė yra nesąmonė, tik tuščias laiko ir pinigų švaistymas.

Jos ant savo palangės augina pomidorus, mala žalias sriubas, veido oda baisi ir išblyškusi, draugo neturi, o vienintelė paguoda - iš beglobių gyvūnų prieglaudos pasiimtas katinas. Suprantama, kad tokios išvaizdos persona retai kada palieka savo saugius namus. Savęs teiraujasi, kodėl taip nesiseka. Niekada ir nesusimąsto, kad nedidelis kiekis kosmetinių priemonių geba pakeisti ir tokią apgailėtiną situaciją.

Gebame pamiršti ir netolimą praeitį, kai moterys per karą sau gaminosi kosmetines priemones iš įvairių įmanomų produktų. Jos visada norėjo išlikti gražios ir patrauklios. Situacija nepasikeitė iki šių dienų, tik pasirinkimas tapo didesnis.

Žinoma, kad grožio kultas prasilenkia su feministėmis idėjomis. Bet po galais, tai darome ne vien tik dėl vyrų, kur moteriška konkurencija ir natūralus poreikis išlikti patraukliai? Jis niekur nedingo ir visada egzistavo.

Tinkama kosmetika leidžia teisingai savimi pasirūpinti. Problemos prasideda, kai naudojame produktus, net negalvodami apie jų žalą. Skirtingi odų tipai, netikėtos alergijos, bendra kūno sveikata ir begalinis pigios bei neaiškios produkcijos kiekis nepadeda žmogaus odai. Pagaliau gamintojai atsibudo ir suprato, kad moterys nori ne tik gražiai atrodyti, bet jaustis sveikos. Natūralūs ar ekologiški kosmetikos produktai, tai nebe mada, o realybė. Jų galima įsigyti visur. Tokiomis priemonėmis apsirūpino ir didieji prekybos centrai, kosmetikos parduotuvės, net ir ūkininkų turgeliai, o apie internetą, net kalbėti nesinori. Ten viskas paprasta ir greita.

Jei abejojame kosmetikos teikiama nauda, tai susimąstykime apie įtakingiausias pasaulio moteris, ne tas, kurios spindi kino teatrų ekranuose. Reikia galvoti apie valdančias ar aukštas pareigas užimančias. Jos kosmetikos nevengia, o įtakos netrūksta. Jei norite būti pilka pelyte, tai ir būkite. Auginkite katinus ir tyliai naktimis verkite. Savimi pasitikinti moteris žino, kad reikia tinkamai pasirūpinti.

Kodėl verta įsigyti ekologiškos kosmetikos

Ekologiški produktai ne naujiena Lietuvos rinkoje. Vartotojai juos geba iki šios dienos ignoruoti. Atrodo, kad standartinis tokių produktų pirkėjas yra jaunas asmuo, kuris visada nešioja aptemptus rūbus, nevalgo mėsos, miega ant žemės ir niekada nesiskiria su savo išmaniuoju telefonu. Na, dar super-mamos mėgsta suktis ekologinėse parduotuvėse.

Stereotipams vietos čia nėra. Ekologiškos produkcijos vartotojai, kaip parodė ne vienas tyrimas, yra išsilavinę žmonės. Dažniausiai jie būna jaunesni, bet formuoja teisingus įpročius. Tikėtina, kad jų iki senatvės neatsisakys.

Geriausias patarimas kiekvienam - bent kartą pabandykite ekologiškos produkcijos. Nesvarbu ar tai bus kremas, ar šampūnas, lūpų balzamas, o gal maisto produktas. Išbandykite, pamąstykite, gal patiks.

Galima vardinti ekologiškos produkcijos pliusus. Nežalojama gamta, tausojama ir žmogaus sveikata. Reikia paminėti ir akivaizdų skirtumą - kaina. Ne visi produktai yra brangūs. Bet yra gaminių, kurie kainuoja kelis kartus brangiau. Paaiškinti kodėl yra tokios kainos nesudėtinga. Ekologinis ūkininkavimas reikalauja daugiau fizinio darbo, derlius ne visada būna gausus, o produktų apdirbimas užtrunka, nes jam nenaudojamos jokios cheminės ar fizinės medžiagos, kurios pagreitintų procesą.

Tai galioja ir maistui, ir kosmetikai. Žinoma, kad ekologiniai produktai verčia pakeisti savo vartojimo įpročius. Gal nereikia vonios kambaryje turėti penkis skirtingus šampūnų buteliukus. Užtenka ir vieno, bet gero, kuris ne tik atgaivina pavargusius plaukus, bet ir nuramina galvos odą. O atsakingas vartojimas padeda ir sutaupyti. Asmuo nepameta galvos per didžiulius iš pardavimus, pasveria savo poreikius bei galimybes.

Ekologiška kosmetika tinka ne tik asmeniniam naudojimui, bet ir dovanojimui. Natūralus produktas, kuris buvo pagamintas žmogaus rankomis, patiks daugeliui. O šiuo žingsniu galima mandagiai pakviesti žmones prisijungti prie atsakingo vartojimo.

Organinis odos priežiūros tirpalas dažniausiai susideda iš žolinių ir mineralinių medžiagų. Jame nėra jokių kenksmingų cheminių ingridientų. Organinis diapazonas atjaunina odą stimuliuodamas ląstelių augimą. Trys pagrindinės dalys iš ko turėtų susidėti odos priežiūros režimas yra valymas, tonizavimas ir drėkinimas pagal jūsų odos tipą. Natūralūs odos priežiūros produktai niekada nedirgins odos, o maitinimo dėka padarys ją švelnia ir elastinga.

Straipsnis paimtas iš jusugroziui.lt

Taip pat skaitykite:

Rodyk draugams

Kas nutiko gėlių kainoms?

2016-08-17

Atrodo, kad dabar Lietuvos gėlių rinkoje vyrauja labai neaiškūs dėsniai. Vieną dieną prekės būna pigesnės, o tam tikromis progomis labai greitai jos pasikeisti gali ir šokteli šiek tiek aukštyn.
Nejau, atėjo tas metas, kai elementari gėlių puokštė tampa prabangos dalyku? Taip tikrai būti neturėtų, nes konkurencija tapo dabar dar net didesnė. Bet kuriame mieste mes galime rasti begalę mažmenos prekybos taškų, prekyba persikėlė ir į internetą. Žmonės be jokių problemų gali išsirinkti sau patinkančias puokštes niekur neišeidami, o jei labai nori, tai jas dar ir iki durų pristato.


Nors daugelis žmonių vis garsiau kalba apie jų brangimą. Kokios sąlygos galėjo lemti tokius neaiškius pokyčius? Vieni teigia, kad valiutos pasikeitimas turėjo tam tikrą poveikį, nes kainas derėjo apvalinti, o niekas per daug pinigų prarasti nenori. Patys prekybininkai į tokias kalbas žvelgia su tam tikra nuostaba ir teigia, kad kainų pokyčius lemia ne valiutos pasikeitimas, bet pasaulinės tendencijos.
Olandai pradėjo šiais metais mažiau auginti, nes esami sunkumai su Rusijos rinka jiems kvepia nemenkais nuostoliais. Pietų Amerikos gėlių augintojai susidūrė su nepalankiais orais ir jų produkcijos kiekis buvo žymiai mažesnis nei tikėtasi, tai, suprantama, galėjo atsiliepti galutinei gėlių kainai, bet tik tam tikram laiko tarpui.
O gal pačių pirkėjų poreikiai pasikeitė? Mes įpratome neretai dovanoti vieni kitiems pakankamai egzotiškas gėles, neretai ignoruojame pakankamai artimos ar vietinės produkcijos pasiūlą. Suprantama, kad prie pirkėjų poreikių prekybininkai visada stengiasi prisitaikyti.
Gėlių kainos tikrai keistųsi jei mes išmoktumėm vertinti paprastesnius variantus, bet ši niša regis Lietuvos gėlių rinkoje dar nėra pilnai išnaudota. Pačiomis elementariausiomis puokštėmis visada prekiavo vadinamos „bobutės”, kurios puokštes riša iš tų gėlių, kurias užaugino savo negausiuose sodeliuose. Kodėl tokių natūralių puokščių, su kai kuriomis lauko gėlėmis mes negalime įsigyti daugelyje gėlių salonų, vis dar lieka mistika.
Atrodo, kad patys prekybininkai pamėgę standartines gėles, nelabai skuba keisti savo prekybos įpročių, nors originalūs ir natūralūs sprendimai tikrai galėtų tapti greitai plintančia mada. Na, o dabar lieka tenkintis tuo ką turime.

Taip pat skaitykite:

Rodyk draugams

Graviravimas ant daiktų bei dovanų

2016-07-17

Gyvenimo upė vietoje nestovi, jo tėkmė verčia mus visus pasitempti, nuolat tobulėti, o retkarčiais, priimti labai smagius sprendimus artimųjų, draugų ar bendradarbių nustebinimui. Žinome, kad gyvenime švęsti galėtume be paliovos, bet ypatingos šventės reikalauja ne tik pasiryžimo švęsti, bet ir tam tikros atributikos - dovanų. Tam, kad galėtumėte išspręsti šį “galvos skausmą”, galima sustiprinti pasitikėjimą graviravimo paslaugomis. Tai ir įvaizdis, ir staigmena, ir išskirtinumas kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje. Kas siūloma graviruojant, supažindins UAB PROMI vadovas Jonas Pociūnas.

Taigi, graviruotos dovanos ir daiktai - vis labiau populiaresnės. Iš tiesų, priežasčių, kodėl verta jas graviruoti, netrūksta. Kokios jos yra?

Bene viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta graviruoti, tai yra unikalios dovanos. Išgraviravę dovaną, kurią ruošiatės dovanoti brangiam žmogui, draugui ar kolegai, užtikrina, jog dovana bus unikali ir skirsis nuo visų kitų. Puiku, jei išrinkote vienetinę rankų darbo dovaną (papuošalą, paveikslą, dekoraciją), tačiau ką daryti tuomet, jei jūsų išrinkta dovana yra serijinės gamybos ir ją galima išvysti dažnoje parduotuvėje ar dovanų salone? Ką daryti, kad tokia dovana taptų unikalia? Esant tokiai situacijai - dovanos graviravimas yra puiki išeitis. Graviravimo dėka jūs galite įamžinti jums patinkančią frazę, sentenciją ar tam tikrus simbolius, tad galėsite būti tikri, jog tokia dovana bus vienintelė.

Lazerinis graviravimas daiktams suteikia ne tik išskirtinumo ir žavesio, bet ir susieja daiktą su asmeniu kam jis yra adresuotas ar skirtas. Lazerinio graviravimo dėka savo inicialus, vardą, pavardę, logotipą ar kitą simboliką lengvai galite papuošti praktiškai visus savo asmeninius daiktus. Nuo šiol visus jums brangius arba tiesiog moralinę vertę turinčius daiktus galite paversti išskirtinai asmeninius ir unikalius, juos papuošdami savo simbolika.

Dar viena priežastis, dėl kurios verta gravituoti išrinktus daiktus ar dovanas yra ta, jog šio proceso dėka jūs galite sukurti tokią dovaną ar daiktą, kokios norėtumėte jūs ar tiesiog dovanos gavėjas. Graviravimo dėka daiktai tampa dekoratyvesniais bei išskirtinesniais. Štai, pavyzdžiui, jei draugei norite padovanoti stiklo statulėlę, dekoruotą drugeliais, tačiau tokios nerandate, galite nupirkti paprastą iš stiklo pagamintą statulėlę, o drugelius išgraviruoti. Tokiu atveju turėsite dovaną, kurios iš tikrųjų pageidauja dovanos gavėjas.

Pasitelkus lazerinį graviravimą graviruoti galima praktiškai visas medžiagas, medieną, plastiką, popierių, gumą, akmenį, metalą, odą ir netgi stiklą.

Kaip matyti, dovanų ir daiktų graviravimas yra svarbus dėl dviejų priežasčių: visų pirma, graviruota dovana ar daiktas skiriasi nuo kitų - jie yra kur kas unikalesni; o antra - graviracijos dėka jūs galite sukurti tokią dovaną ar daiktą, kokios iš tiesų norite ar tiesiog pageidautų ją gausiantis žmogus.

Mūsų darbų pavyzdžius galite peržiūrėti mūsų galerijoje ir atliktų darbų bloge. Sąrašai nuolat pildomi, kviečiame pažiūrėti ir įvertinti! Galbūt rasite įgyvendintą savo idėją, o gal mūsų darbų nuotraukos padės Jums sugalvoti naują idėją? Kreipkitės į mus, mes įgyvendinsime visus Jūsų norus!

Graviravimas.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Gimtadienio puokštės privalo kvepėti laisve

2016-07-15

Gimtadienis - nuostabi proga švęsti, susitikti su širdžiai mielais žmonėmis ir su jais nuostabiai praleisti laiką. Gimtadienis - puikus momentas, nes tada galima sulaukti daug mielų žodžių, gražių ir kartais teisingų palinkėjimų. Gimtadienis, tai ta diena metuose, kai gauti gėlių - būtina, nes jos visada džiugina.
Smagiausia yra tai, kad neegzistuoja gėlių puokštė, kuri būtų skirta tik gimtadieniui. Čia vyrauja visiška laisvė ir jei jau nusprendėt savo pažįstamą per šią šventę apipilti gėlėmis, tai per daug neabejokite ir leiskite savo fantazijai pasireikšti. O kiekvienas patyręs floristikos specialistas, tikrai gebės padėti ir pasiūlyti vieną ar kitą išmintingą kompoziciją.
Žinoma, egzistuoja žmonių dalis, kurie mano, kad gėlės, tai bereikalingos išlaidos. Kam jų reikia, jos vis vien nuvys. Taip, tai nutiks, tik tas momentas, kai šventės kaltininkas sulauks savo puokštės - nepakartojamas, neretai per greitai bėgančius ir dovanos nublanksta, o atmintyje išlieka puokštės spalva, kvapas ir malonus netikėtumas.

Gėlių pristatymas Vilniuje NEMOKAMAI

Kaip minėta anksčiau, gimtadienis suteikia laisvę, o tai yra nuostabu. Neretai, kai bandome išrinkti gėlių puokštę vienai ar kitai progai, mes kaip pirkėjai esame spraudžiami į kampą. Šios per daug solidžios, tokia spalva netinka, jos skirtos kitai progai ir pan.
Gimtadieniui tinka viskas, nuo mėlynų gėlių iki subtiliai baltų, puokštės dydis nėra aktualus. Ji gali būti ir kukli, bet labai protingai sudėliota. Ją gali sudaryti vienos rūšies gėlės, bet skirtingų spalvų, gali būti ir vienos spalvos koloritas, bet jis surinktas iš skirtingų gėlių. Visiška laisvė, o tai gyvenimui suteikia džiaugsmo.
Neretai mums atrodo, kad gimtadienio šventės yra pakankamai nuobodžios ir jose nieko ypatingo nevyksta. Vėl susirenka tie patys veidai, sakomos ilgos kalbos, laukia lengvi užkandžiai, pašnekesiai, tortai ir kelionės namo. Kartais šias progas gebame ir nedidelėmis šventėmis paversti, su trankia muzika bei šokiais iki paryčių. Svečiai visada mėgsta paburnoti, kad kažko trūko, buvo nuobodu, bet kiekvienu atveju dera būti tikru svečiu. Nebijoti ir skirti laiko įdomių gėlių paieškai ir jas sukomponuoti į vieną puokštę, nes kas lieka gimimo dienos kaltininkui po viso šventinio maratono? Prisiminimai ir, žinoma, gėlės.

Vilniuje.

Apie mane!

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Kodėl moterys geria mažiau

2016-04-25

Ekspertai, nežinia kur gimę, kur augę ir kur žolę pjovę nustatė, kodėl moterys alkoholio suvartoja mažiau…

Būtų negražu nepasidalinti tokiais moksliniais atradimais, nes moteris privaloma gerbti ir būtina mylėti…

Kur dingtų vyrai be moterų, taptų violetiniais, bet, taip gi nėra smagu…

Teko nugirsti vienos tolerantiškos šalies lyderio kalbą, kad “violetinė” spalva tapo nuobodybe, todėl tokius saviveiklininkus nusprendė nutildyti posakiu - klausimu ir atsakymu kartu:

“Kodėl moterys geria mažiau” - paklausė jis…

“Todėl, kad joms - gražūs visi vyrai” - atsakė iškart po klausimo… :)

Suprantama, vyrų šioje žemėje yra per mažai, kad juos būtų galima kaip voveres talpinti į ratelį, bet žemės sukimosi kryptis turėtų būti privalomai palaikoma, nes priešingu atveju, gręsia tolerancijos reikalaujantys šūkiai…

Tikiuosi, kad vyrai visada ras tą tolerancijos burtų lazdelę, kuria būtų galima užtikrinti žemės sukimosi kryptį - būtiną jos išlikimui… :)

Taigi, kai vyrams atrodo, kad tokia našta (kiekvienas galvoja, kad tai jo našta, ne bendra) krenta tik ant jų pečių, o moterys tai akivaizdžiai pastebi iš vyrų elgsenos, kas joms belieka…

Moterys geria mažiau, kad žemė liktų savo orbitoje, o vyrai maksimaliai išlaikytų jos ašį… ;)

Tikras rakshtys.

Taip pat skaitykite:

Rodyk draugams

ときにスパム保護がします

2016-04-23

悪いスパムは何トラフィックモニタに非常に目に見えるパック

彼らは利点で唯一の悪負担するので、より良い、高さリトアニア語の文章や考えを調達します

Bendras pasiūlymas:

gal vertėtų labiau aukštinti lietuviškai rašytas mintis, jų išties yra labai smagių. Kaip pasisakė vieną dalyvė “Tarantino stiliaus” vertų, bet nekelti užsukusių spam botų…

Kada baigsis spamo globa? :)

Rodyk draugams

Darbo kodekso taikymas moterims

2016-04-18

Savaitės pradžia kažkokia užburianti-kerinti, nesinori net dirbti ir ne dėl to, kad vakar būtų vykęs koks nors tūsas ar draugų priėmimas pas save namie ir visą naktį teko indus grūsti ir išiminėti iš indaplovės. Tikrasis pavasaris, ne kalendorinis jau atėjo, metas budintis ir mums, o savaitės pradžia, dar nėra pabaiga…

Niekas kitas nepakels nuotaikos, jei ne patys sau, kiti gi gobšuoliai, tik darbuotojų ar draugų ratas…

Visiems gero ir darbinio starto! :)

Pagal patvirtiną naujo Darbo kodekso nuostatas, jos galios ir taip pat bus taikomos ir buitiniuose santykiuose, ištrauka:

“Jei moteris vyrą palieka savo noru, ji privalo atidirbti 2 savaites…” :)

Rodyk draugams

Visos moterys vienodos

2016-04-13

Greičiausiai, kad dauguma tuoj puls ginčytis, gaudyti muses… Bet taip jau yra, kad mūsų nuomonės dažniausiais skiriasi ne dėl noro pasimušti, bet dėl vidinės būsenos bei įsitikinimų.

Vieni situacijas mato sudėtingai ir bando jas išspręsti, o kiti gyvenimo keliu eina atsipalaidavę, nemato jokių sudėtingų nesusipratimų, todėl, gal būt, jiems viskas sekasi lengviau, galva neužkraunama nenaudinga ir nereikalinga informacija.

Tokia pati situacija yra tiek vyrų, tiek moterų rate. Vieni mato vienokią spalvų gamą, o moterys renkasi tokį požiūrį, kuris joms netrukdytų. Tai liečia ir grožį. Keistas tas mados šauksmas, kai jis tiesiu taikiniu taikosi į moterų smegenis ir kas blogiausia, niekada neprašauna pro šalį.

Paėmus šiuolaikišką madą ir atlikus stebėjimus Vilniaus garsioje Vokiečių gatvėje paaiškėjo, kad dauguma panelių ir moterų, kurios yra tikros lietuvaitės, nebemoka prisižiūrėti savo grožio. Taip, gražios yra visos be išimties, bet matyti tikrai gražią panelę su ovaliais veido bruožais ir kampuotais antakiais kyla klausimas, ir kokiame ji akcijos ar nurašytos paslaugos krepšyje įsigijo tokią paslaugą, kuri visiškai nedera prie jos dailaus veido ir nesvarbu, kad rūbai suderinti nuo a iki z.

Reikėtų atminti, kad plonyčiai ir kampuoti antakiai nėra paskutinis mados klyksmas, tokia mintis pasidaryti tokią antakių korekciją nulipo nuo mados podiumo, gal merginos per daug žiūri mezo ar lux laidas, kuriose nėra demonstruojamos antakių mados. Jose vyksta atskirų dizainerių darbų pristatymai tik tam, kad jų vardai neišnyktų iš viešos erdvės.

Gaila, bet kai kurios merginos ar moterys mano, kad toks grožis yra joms tinkantis, nors tokiomis dar savęs nėra mačiusios ir kas liūdniausia, kad tokios moterys jau pačios nusprendžia kas joms tinka, o kas ne, nuėjusios į grožio saloną nebekreipia dėmesio į meistrės pasiūlymus ar net primygtinai brukamus patarimus, kurie nieko nekainuoja. Tai yra didelė klaida, kai nepaisoma profesionalių grožio salono taisyklių.

Taigi, visos moterys yra vienodos, o norintiems pasiginčyti replikuoju, kad parodykite nors vieną panelę ar moterį, kuri nenori būti graži!?

Tad būkite gražios sau, o aplinkiniai ir taip Jus pamils… ;)

Manikiūras.

Rodyk draugams