BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Langai’ kategorija

Informacija apie plastikinius langus

2016-08-28

Plastikiniai langai Vilniuje
Šiuo metu įsigyti plastikinius langus yra daugiau, nei paprasta. Reklamos laikraščiuose, reklaminiuose lankstinukuose, internete ir įvairūs kiti būdai leidžia greitai rasti reikiamą informaciją apie juos. Itin dažnai reklamuojami plastikiniai langai Vilniuje. Taip yra dėl to, kad čia yra daugiausia įmonių bei didžiausia jų paklausa.
Prieš įsigyjant bet kokius pirkinius mes apgalvojame, kas mums geriausia. Ypatingai tuomet, kai pirkiniai kainuoja ne vieną šimtą eurų. Renkantis gerus plastikinius langus reikia atkreipti dėmesį į kriterijus, kurie padės greičiau apsispręsti. Labai svarbu tai, kad langas sulaikytų kaip įmanoma daugiau šilumos. Šiuo atveju svarbu pasirinkti kokybišką profilį ir stiklo paketą. Atkreipkite dėmesį į U simbolį. Tai šilumos perdavimo koeficientas, o viso lango šilumos laidumas yra Uw. Šilčiausiais langais yra laikomi tie, kurių Uw yra mažesnis, nei 0,7 W/m2K. Be to, yra nustatyta, kad mūsų šalyje galiojantis statybų reglamentas išskiria ir tai, kad šis koeficientas neturi būti didesnis, nei 1,4 W/m2K. Tai galioja gyvenamuosiuose namuose. Taip pat galite rasti A-G žymėjimą. A visuomet bus geresnis pasirinkimas, nei G.
Siūlomi plastikiniai langai Vilniuje turi įvairius privalumus. Renkantis juos atkreipkite dėmesį ne tik į šilumos kriterijus, bet ir į profilį t.y. rėmą. Čia svarbus kamerų skaičius. Galima rasti 3-8 oro kamerų profilius. Specialistai rekomenduoja optimalų pasirinkimą - 5 kameras. Rūpinantis ekologija pirkėjai renkasi bešvinius profilius. Ne mažiau svarbu pasirinkti tinkamus stiklo paketus. Jie gali būti dviejų ar trijų stiklų. Taip pat galite išgirsti klausimą ar jums reikia su paprastu, ar su selektyviniu stiklu. Pastarasis skiriasi tuo, kad yra padengtas metalo oksidu arba tiesiog metalo sluoksniu. Tai pagerins termoizoliacines savybes.
Jau žinote, kokios pagrindinės savybės svarbios tam, kad išsirinktumėte teisingai. Žinoma, to nepakanka. Kai kuriems labai svarbios ir kitos dalys, pavyzdžiui, apkaustai ar estetinis grožis. Kitiems svarbu saugumas. Ypatingai, jei namuose yra mažų vaikų, tuomet reikia suderinti papildomų apsaugos priemonių galimybes su lango montavimo darbais. Visais atvejais reikia skirti laiko ir neskubant įvertinti ne tik finansines galimybes, bet ir tai, kokie langai bus geriausi jūsų atveju.
Nėra vieno paprasto patarimo, kaip teisingai pasirinkti plastikinius langus. Visuomet reikia priimti individualų sprendimą kiekvienu konkrečiu atveju, tačiau visuomet galima pasinaudoti pardavėjų ar gamintojų pateikiamais patarimais. Tuomet galima lengviau susidaryti nuomonę apie langus ir pasirinkti tinkamus, kurie džiugins ne vienerius metus.

Taip pat skaitykite:

Rodyk draugams

Nuotykiai darbe

2016-04-28

Suprantama, kad mes visi darbuojamės įvairiose srityse, ryte išeiname į darbą, o vakare, suprantama, grįžtame iš jo…

Visų darbo krūvis yra skirtingas, vieni ‘vargsta” ir vadovauja dideliai kompanijai, o kiti “tinginiauja” ir verkšlena dėl savo menko atlyginimo, save pakeldami į išsilavinusių ir produktyvių darbuotojų lygį…

Tai nutiko vienoje iš įmonių, kurios darbuotojai iš vadovo reikalavo pakelti 15-20 procentų atlyginimą už tai motyvuodami, kad net valytojos už juos gauna ženkliai daugiau…

Buvo pavasaris, saulė pradėjo šviesti skaisčiau, patalpose darėsi vis šilčiau, kol neatėjo laikas procesui - langų atidarymui ir gryno oro įleidimui į erdvę, kurioje dirbo 8 darbuotojai. Visi jų buvo skirtingų lygių, suprantama, kad mažiausio lygio darbuotojai ir buvo tie, kurie reikalavo direktoriaus didesnio atlygio.

Bedarinėdamas ofiso langus, direktorius kažką pastebėjo ir akimirkai sustingo, lyg būtų pamatęs vaiduoklį, po kelių minučių jis vėl “įjungė” savo refleksus ir atsisėdo į kėdę.

Darbuotojai vos ne kasdien prašydavo atlyginimo kėlimo pašmaikštavimais, juokeliais įvairiais, bandė greičiausiai užknisti direktorių ir jį išvesti iš pusiausvyros…

Sunku pasakyti kiek praėjo laiko po to, kai direktorius kažką pastebėjo pro langą ir pravėręs jį,savaitė ar kelios,  bet atėjus vėl saulėtai dienai, prasidėjo nuotykiai darbe…

Vieną dieną, kai saulė pašildė iki išsirengimo marškinėliais trumpomis rankovėmis direktorius, kaip įprastai, pravėrė langą, pastovėjo, įkvėpė tyro oro ir atsisukęs tarė, vyrai, pastebėjau, kad mūsų biuro langai jau nušiurę, reikėtų atnaujinti juos.

Taigi, paliepė ar nurodė, nesvarbu, dviems, pastoviai garsiai rėkiantiems dėl per mažo atlyginimo pasakė, kad jie pasiimtų dažų, kuriuos direktorius buvo iš vakar nupirkę  ir eitų nudažyti langų.

Garsiai rėkiantys vyrukai buvo taip pat ir guvūs… Negaliu jų menkinti dėl energingumo, bendravimo savybių, visi gi esame skirtingi, neleidžia išsilavinimas… ;)

… tad jie čiupo teptukus, skardines su dažais ir išlėkė dažyti langų

Praėjo kelios valandos, mes “apsimėtėme” visus svarbius savo darbus ir jau buvome besiruošiantys eiti vyrukams į pagalbą, kaip tarpduryje pasirodė ir jie… Nekantriai trypčiojo, lyg maži vaikai, kurie nedrįsta pasiprašyti mažu reikalu… :)

Pastoviniavę kelias minutes garsiai direktorius paklausė: “direktoriau, dažyti ir rėmus…”…

Geras 5 minutes kabinete buvo tyla, o po to, ją susprogdino visų skardus juokas… Vos nepridarėme į pampersus, kvatojom iki pat darbo pabaigos, o prisimename net iki šiol…

Praėjo jau 6 metai, bet vis dar prisimenu, įdomu kaip sekasi tiems vyrukams… :)

Taip pat skaitykite:

Rodyk draugams

ときにスパム保護がします

2016-04-23

悪いスパムは何トラフィックモニタに非常に目に見えるパック

彼らは利点で唯一の悪負担するので、より良い、高さリトアニア語の文章や考えを調達します

Bendras pasiūlymas:

gal vertėtų labiau aukštinti lietuviškai rašytas mintis, jų išties yra labai smagių. Kaip pasisakė vieną dalyvė “Tarantino stiliaus” vertų, bet nekelti užsukusių spam botų…

Kada baigsis spamo globa? :)

Rodyk draugams

Aš “blogas” vyras

2016-04-18

Mūsų smegenyse yra užfiksuota, kad balandžio mėnuo yra švaros!

Lyg kitus 11 mėnesių mes būtume linkę būti kriuksiais… :)

Buvo savaitgalis, šiltas ir labai gražus balandžio rytas. Dangus buvo žydras, nesimatė nė vieno plaukiančio, stovinčio ar skrendančio debesėlio. Prasideda nuostabi poilsio diena, pagalvojau pamatęs vaizdus pro langą. Mano širdis džiaugėsi, “šokinėjo” iš džiaugsmo po visą krūtinę… Nors tądien nebuvau nusiteikęs dieną praleisti labai energingai. Buvo sunki ir “įtempta” (ir iš kur tokį žodį ištraukiau, nei kas tempė ją, nei ką…) savaitė. Žodžiu, fiziškai buvau stiprus kaip Benas Grimas filme “Fantastiškas ketvertas”, bet psichologiškai, nenorėjau matyti nė vieno žmogaus, per savaitę, jų prisižiūrėjau į valias, mačiau, gal, kaip čia neprisimelavus, kokį milijoną tai tikrai. Žinoma, bendravau ne su visais, bet kelionė į Miunchene organizuojamą parodą “išsunkė visą skystimą iš tirščių”. Buvau lyg ne savas… Dar gyvenau keliautojo ir parodos dalyvio emocijomis. Žinomas jausmas, prijaukintas ir “mozuolis”, kur reikia, užaugintas… Ne, ne, nesu pilvotas, jei Jūs apie tai. Neleidžiu sau pavirsti į “kėglį” (įdomu kiek pakaks tam jėgų, nelankau sporto klubo, tik su dukra savaitgaliais pamėtom kamuolį į krepšį)… ;)

Dukrą, kaip tradicija, sušukavau, po to, kai ji pati susišukavo, supyniau ilgą kasą (pagirsiu, kasa yra ilgesnė ir siekia daugiau nei pusę jos ūgio, ūgis 130 cm), aprengiau, nes šilumos kontrolę vaiko organizme atlieku aš (ji į mane, karšta kai karšta, šalta kai šalta), todėl pataręs ką turėtų apsirengti nurimau, vienas klausimas išspręstas…

Deja, formulės 1 kvalifikacijos Kinijoje pažiūrėti nepavyko, lėktuvas leidosi vėlai, kritau pamiegot (emocijos išsekino), pabudau per vėlai, bet nepergyvenau, ji kartojama prieš pagrindinį važiavimą, tad nesukau sau tų dviejų (vyrai supras)… :)

Žiūrint pro langą į gamtos grožį, pastebėjau, kai atitraukiau užuolaidas, kad mūsų visi langai yra purvini. Suprantama, kad jų niekas neterliojo, gyvūnų neturime, nors laukiame, bet purvinais ir negražiais jie man pasirodė.

Mano smegenys vis reikalavo poilsio (geriu retai)…

Reikia nuvalyti langus, supratau tik į juos pažvelgęs, o ryšium su tuo, kad psichologiškai ir bendravimo prasme buvau išsekęs, ėmiausi veiksmo, kuris nėra kasdienis mano gyvenime (vyrai nesupras).

Svetainėje turime didžiulį veidrodį, kurio priežiūrą, iškart po jo pirkimo, perėmiau aš (juk saugu ir švaru). Tad, šiam reikaliukui turiu nupirkęs mikro fibros šluostę, pagal savo delno dydį ir panaudojamą jėgą proceso įgyvendinimui :)

Taigi, griebiau tą šluostę, suvilgiau ją šiltu vandeniu, bet išgręžiau minimaliai, tegul nešvarumai gauna daugiau vandens, pabandžiau dar “įjungti” logiką, kad atmirktų, pagalvojau, taip ir padariau. Po mano atliktų veiksmų prieš plastikinį langą, už kurį mokėjome ne mažai (tai buvo tik prasidėjusi plastikinių langų era) pastebėjau, kad mano pastangos ir be kalbų duoda rezultatų.

Aišku, kad kaip vyras, tikėjausi ir prastesnių rezultatų, bet gauti, viršijo visus lūkesčius, mano sprendimas mane įkvėpė, tapau “blogu” vyru, tik tarp vyrų, nes nuvaliau visus savo namo langus, kurių turime “niolika”.

Tiesa, šią savaitę busiu stiprus tik psichologiškai, tad ją planuoju praleisti kėdėje prie darbastalio… ;)

Taip pat skaitykite:

Rodyk draugams