BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kokia nauda iš pastatų griovimo

Pastatų griovimas: kokios naudos galite iš to turėti?

Nuolat patenkame į situacijas, kuomet tenka atlikti pačius įvairiausius darbus, o vienas iš jų yra griovimo darbai. Šiuos darbus tikrai teks atlikti tuomet, jei norėsite vietoje seno pastato matyti naują. Tačiau šį kartą kalbėsime ne apie tai - dėmesį norisi atkreipti į tai, kad paprastai tuomet, kai kalba eina apie griovimus darbus, žodis griovimas turi neigiamą reikšmę. Tai reiškia, kad dažnas žmogus vos tik išgirdęs šį žodį, įsivaizduoja neigiamus dalykus, iš kurių negalima turėti jokios naudos arba turėti tik nuostolius. Tačiau labai svarbu patikslinti, kad ne viskas yra būtent taip, pasirodo, griovimo darbai yra tie darbai, iš kurių galite turėti ir naudos. Tad telieka sužinoti, kokia ji.
Vienas naudos aspektų, su kuriuo tikrai teks susidurti tuo atveju, jei planuojate atlikti griovimo darbus, yra tas, jog paprastai (konkreti situacija priklauso nuo pastato būklės), atlikus griovimo darbus lieka nemažai įvairių medienos, metalo, plastiko atliekų, kurios yra tinkamos naudoti. Priklausomai nuo būklės bei rūšies iš šių atliekų galite pasigaminti daug puikių dalykų ar nuveikti tam tikrus darbus: pavyzdžiui, medinės lentos gali tapti kuru, skirtu jūsų namams apšildyti; iš plastiko detalių galite pasigaminti dekoracijų savo sodui ar kiemui, tuo tarpu metalas likučiai gali praversti statant voljerą šuniui ar šiltnamį. Taigi, telieka tik pasitelkti savo fantaziją, įdėti šiek tie darbo, skirti laiko ir iš griovimo darbų turėsite kur kas daugiau naudos nei galėjote įsivaizduoti.
Na, o ką daryti tuo atveju, jei iš šių atliekų nenorite nieko gaminti? Tuomet telieka tik pridurti, kad vis tiek yra būdas, kaip iš šių atliekų galite turėti naudos. Norite sužinoti, kaip? Viskas labai labai paprasta - kur kas paprasčiau, nei galėjote pagalvoti: tereikia rasti metalo, stiklo ar plastiko supirktuvių kontaktus ir parduoti tai, kas liko po griovimo darbų. Savaime suprantama, galbūt ir negausite milžiniškos pinigų sumos, tačiau šių pinigų tikrai pakaks smulkios naujų statybų išlaidoms padengti. Maža to, turime keletą paprastų patarimų, kuriais pasinaudoję, galite tikėtis ypač patrauklių kainų savo atžvilgiu. Vienas iš jų - neskubėti: svarbiausia atidžiai stebėti, kokias supirkimo kainas gali pasiūlyti stiklo, plastiko ar metalo supirktuvė ir tik po to pasirinkti, kam parduoti medžiagų likučius. Dar vienas patarimas - iš anksto apgalvokite, kas pelningiau jūsų atžvilgiu: rinktis tą supirktuvę, kuri gali pasiūlyti mažesnes kainas, tačiau pati pasiims likučius ar rinktis tą, kuri gali pasiūlyti didesnes kainas, tačiau pageidaus, kad likučius į supirkimo punktą pristatytumėte jūs.

Apie statybines šiukšles.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Kokia nauda iš pastatų griovimo”

  1.   rakshtys rašo:

    Nugriauti ką nors ar išgriauti sieną galiu ir pats, bet gauti leidimą griovimui tikrai privalu ir ne visada tai pavyksta taip kaip norima… :)

  2.   Griovimo darbai rašo:

    Sutinku, patvirtintas projektas yra reikalingas, jei griauni ne individualaus namo sieną, bet bandai “apsisukti” daugiabutyje. Bėda gali laukti ne tik kitų, bet ir paties griovėjo ir jo šeimynos…

Rašyk komentarą