BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gimtadienio puokštės privalo kvepėti laisve

Gimtadienis - nuostabi proga švęsti, susitikti su širdžiai mielais žmonėmis ir su jais nuostabiai praleisti laiką. Gimtadienis - puikus momentas, nes tada galima sulaukti daug mielų žodžių, gražių ir kartais teisingų palinkėjimų. Gimtadienis, tai ta diena metuose, kai gauti gėlių - būtina, nes jos visada džiugina.
Smagiausia yra tai, kad neegzistuoja gėlių puokštė, kuri būtų skirta tik gimtadieniui. Čia vyrauja visiška laisvė ir jei jau nusprendėt savo pažįstamą per šią šventę apipilti gėlėmis, tai per daug neabejokite ir leiskite savo fantazijai pasireikšti. O kiekvienas patyręs floristikos specialistas, tikrai gebės padėti ir pasiūlyti vieną ar kitą išmintingą kompoziciją.
Žinoma, egzistuoja žmonių dalis, kurie mano, kad gėlės, tai bereikalingos išlaidos. Kam jų reikia, jos vis vien nuvys. Taip, tai nutiks, tik tas momentas, kai šventės kaltininkas sulauks savo puokštės - nepakartojamas, neretai per greitai bėgančius ir dovanos nublanksta, o atmintyje išlieka puokštės spalva, kvapas ir malonus netikėtumas.

Gėlių pristatymas Vilniuje NEMOKAMAI

Kaip minėta anksčiau, gimtadienis suteikia laisvę, o tai yra nuostabu. Neretai, kai bandome išrinkti gėlių puokštę vienai ar kitai progai, mes kaip pirkėjai esame spraudžiami į kampą. Šios per daug solidžios, tokia spalva netinka, jos skirtos kitai progai ir pan.
Gimtadieniui tinka viskas, nuo mėlynų gėlių iki subtiliai baltų, puokštės dydis nėra aktualus. Ji gali būti ir kukli, bet labai protingai sudėliota. Ją gali sudaryti vienos rūšies gėlės, bet skirtingų spalvų, gali būti ir vienos spalvos koloritas, bet jis surinktas iš skirtingų gėlių. Visiška laisvė, o tai gyvenimui suteikia džiaugsmo.
Neretai mums atrodo, kad gimtadienio šventės yra pakankamai nuobodžios ir jose nieko ypatingo nevyksta. Vėl susirenka tie patys veidai, sakomos ilgos kalbos, laukia lengvi užkandžiai, pašnekesiai, tortai ir kelionės namo. Kartais šias progas gebame ir nedidelėmis šventėmis paversti, su trankia muzika bei šokiais iki paryčių. Svečiai visada mėgsta paburnoti, kad kažko trūko, buvo nuobodu, bet kiekvienu atveju dera būti tikru svečiu. Nebijoti ir skirti laiko įdomių gėlių paieškai ir jas sukomponuoti į vieną puokštę, nes kas lieka gimimo dienos kaltininkui po viso šventinio maratono? Prisiminimai ir, žinoma, gėlės.

Vilniuje.

Apie mane!

Taip pat pasidomėkite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Gimtadienio puokštės privalo kvepėti laisve”

  1.   Lietuvoje rašo:

    Lietuvoje mažai gerų specialistų, daugelis iš š… (šluotos), jei kam kils kitokios asociacijos, dažnai bando padaryti proginę puokštę, kad nenustebintų pirkėją, bet išgyventų patys…

Rašyk komentarą