BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gauk naudą pardavęs seną automobilį

Į statistikos departamentą kreiptis dėl skaičiukų nebūtina, norint susidaryti bendrą vaizdą dėl automobilių būklės mūsų šalyje. Vieni tenkinasi savo “senuko” teikiama nauda, nes nemato prasmės gyvenime investuoti į naują automobilį, o kiti važinėja naujesnėmis ar prabangiomis mašinomis. Taip yra ne dėl turtuolio ir skurdžiaus socialinio santykio. Vieni naujus automobilius yra gavę iš darbovietės, todėl asmenine ir nauja pasigirti gali ne dažnas, kitus gi, mes patys aprūpiname dideliu auto ūkiu, apmokėdami net to ūkio priežiūros paslaugas.

Bet geresniu automobiliu važinėti pasvajoja didžioji dauguma ir ne visi supranta, kad yra išeitis, kuri gali padėti tai įgyvendinti be didelių pastangų. Kaip tai padaryti, “išradimas” - labai paprastas. Visi sutiks su tuo, kad prie esamos automobilio kainos pridėjus dar šiek tiek, įmanoma įpirkti ženkliai jaunesnį ir energingesnį automobilį nei važinėjama iki šiol. Tam, kad taip nutiktų, suprantama, kad pirma tenka parduoti seną, o kaip tai padaryti žino ne visi. Daugumos pamėgti auto portalai taip ir mirga marga nuo parduodančių mašinas, belieka tik išsirinkti kokią, bet parduodančiam, atsikratyti savo “seno laužo” ir dar už gerą kainą - pakankami sudėtinga.

Tad kaip ir ką reikėtų padaryti norint senuką ar nevažiuojantį seną trantą iškeisti į naujesnę mašiną? Šis veiksmas didelių pastangų nereikalauja, neteks įkalbinėti ir pirkėjų gaištant laiką ir asmeninę energiją. Tam, kad atsikratyti savo “seno kibiro” - automobilių supirkėjai yra tikras išsigelbėjimas. Tik pasverkite UŽ ir PRIEŠ. Jei Jums nepavyksta parduoti savo automobilio, nesvarbu kokio stovio, ar jis būtų naujas, ar senas, ar išvis “be gyvybės ženklų”, automobilius superkantys ir juos ardantys padės išspręsti visus kilusius galvosūkius.

Senų automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste nėra naujiena automobilius turintiems, bet ne visi suvokia realią naudą sau. Vieni galvoja, kad auto supirkimas nėra jiems naudingas finansiškai, bet tie, kurie jau yra susidūrę su mašinos perleidimu supirkėjams gali patvirtinti, kad jiems buvo pasiūlyta kur kas didesnė suma, nei jie galėjo išspausti parduodami automobilį skelbimo portalo pagalba. Taigi, neigiamų atsiliepimų vertėtų vengti, jei patys automobilio pardavimo supirkėjams nepatyrėte patys.

Pardavę savo mašiną, kokio ji bebūtų stovio, Jūs gausite ne tik daugiau pinigų, nei kainuoja “gelda”, bet prie gautos sumos prisidėję dar šiek tiek tikrai įpirksite geresnį automobilį ir dar turėsite iš ko pasirinkti. O automobilių supirkėjai atvyks pas Jus į kiemą, sumokės Jums tiek kiek sutarsite, užpildys automobilio pirkimo pardavimo dokumentus ir jei važiuojanti išvyks savo eiga, o jei automobilis nevažiuojantis, tokiu atveju užtemps ant traliuko ir jį pasiims.

Taigi, braidant po tą minčių jūrą nepastebėjau nė vieno minuso, kai mūsų padėtį gelbėja ir prie naujesnio mašiniuko vairo sėsti verčia automobilių supirkėjai Lietuvoje.

Taip pat pasidomėkite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Gauk naudą pardavęs seną automobilį”

  1.   Supirkėjai rašo:

    Ankščiau turėjau 2 opel astras, iš 2 rinkau vieną, tad dalių turėjau, bet kai pradėjo gest pagrindinės dalys, kurias buvo privalu pirkt, o jos kainavo ne mažai, teko abi atiduot supirkėjams jas, bet nesiskundžiu, gavau daugiau nei skaičiavausi priduodant į metalo laužą.

Rašyk komentarą