BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2020

Bio bakterijos sklandžiam nuotekų valymui

2020-03-15

Nors šiuo metu Lietuva yra karantino režime dėl išplitusio korona viruso, nuotekų valymo procesų niekas neatšaukė. Vietinę kanalizaciją naudojantys savininkai, kaip ir iki šiol privalo užtikrinti sklandų sugeneruotų buityje nuotekų valymą.

Bio bakterijos

Nuotekų kanalizacijos sistema besinaudojantys senei jau žino, kad biologiniai procesai yra natūralūs. Tačiau generuojant daugiau nuotekų su taršiomis medžiagomis, natūralūs procesai sulėtėja, kas priveda prie tam tikrų problemų atsiradimo.

  • Kanalizacijoje atsiranda nemalonus dvokas;
  • Padidėja kamščių atsiradimo rizika ar skaičius;
  • Nuotekų rezervuaro paviršiuje susidaro putos, o iš jų ir pluta;
  • Padažnėja nuotekų išsiurbimo ir išvežimo poreikis;
  • Užsikemša drenažiniai sluoksniai;
  • Atsiranda dažnos ir neplanuotos išlaidos.
Taip pat skaitykite:
Problemos atsiranda tada, kai natūralūs biologinio nuotekų valymo procesai sulėtėja ir bakterijos nespėja atlikti savo tiesioginių funkcijų skatinant teršalų irimo procesą. Būtent tokia paskirtis ir biologinių bakterijų kanalizacijai, kurias rekomenduojama dozuoti į kanalizaciją. Bio bakterijos yra 100 procentų natūralios, todėl nėra kenksmingos gyvai gamtai, bet efektyviai užtikrina sklandų kanalizacijos sistemos darbą.

Kada priemonės pradedamos naudoti

Bakterijos į kanalizaciją pradedamos pilti nuo pat pradžios, kai tik paleidžiami valymo įrenginiai ir kanalizacija. Žinoma, itin didelės koncentracijos priemonės šiuo atveju nėra būtinos, todėl gali pakakti proceso, kurį užtikrina biologinis aktyvatorius STARWAX. Tai bakterijų ir nepatogeninių fermentų mišinys, kuris užtikrina sklandų kanalizacijos darbą. Naudinga atminti, kad aktyvatoriai nėra skirti problemų sprendimui, todėl esant nors vienai iš aukščiau išvardintų problemų, aktyvatoriaus naudoti nepatartina dėl efektyvumo. Tam yra skirtos kitos, itin didelės koncentracijos bakterijos. Greičiausiai suprantate, kad prieš įsigyjant biologinę priemonę yra svarbu pasikonsultuoti su pardavėju Buksvarus.lt. Septintus metus prekyboje biologinėmis bakterijomis įmonė siūlo itin platų pasirinkimą, nuo naujų įrenginių paleidimo iki probleminių darbo atstatymo. Pasidomėkite - biologinės bakterijos kanalizacijai.

Kaip naudoti

Kanalizacijos bakterijos yra geriausias pasirinkimas užtikrinant sklandų nuotekų valymo procesą. Tai ne biologinis ginklas, bakterijos nesidaugina, todėl į kanalizaciją jas privalu dozuoti remiantis gamintojo STARWAX rekomendacijomis. Veiksmas nėra sudėtingas, į kanalizaciją yra suberiamos visos bakterijos iš pakuotės ir nuplaunamos vandeniu. Nuotekų tekėjimo metu, bakterijos pradeda savo biologinį procesą - teršalų skaidymą iki kol jos pateks į pirmą valymo įrenginių sektorių. Pagrindinių bakterijų tarnavimo laikotarpis yra nuo 4 mėnesių iki 6+. Terminas priklauso nuo to, kokį kiekį nuotekų ir teršalų generuojama buityje. Taigi, subėrus bakterijas į kanalizaciją, papildomai dozuoti priemonių nereikės visus 4 ar 6 mėnesius.

Kokios kainos

Nors dažnas vartotojas vis dar renkasi kainą, Buksvarus.lt leido suprasti, kad ne kainoje ar jos dydyje yra esmė. Svarbiausia, kad tos bakterijos tiktų Jūsų norimam procesui. Todėl suprantama, kad įsigijus kainą, tenka nusivilti ir dėl rezultatų. Buksvarus.lt siūlo bakterijas įvairios paskirties, todėl žinoma, kad ir kainos bus skirtingos. Pavyzdžiui, bakterijos 4 mėnesiams kainuoja apie 13-16 eurų. Tai tik 4 eurai mėnesiui užtikrinant, kad problemų kanalizacijoje bus išvengta. Itin didelės koncentracijos bakterijos kainuoja daugiau, apie 20-32 eurus. Tačiau įskaitant, kad priemonės pakanka nuo 6 mėnesių iki 12, kaina veda prie mažesnių išlaidų, jei įsigyjamas didesnis kiekis.
Taigi, ieškantiems efektyvių priežiūros priemonių geriausia išeitis - Buksvarus.lt

Rodyk draugams