BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2016

Sunkvežimiu sutraiškyta sraigė ir kebabų kioskelio šturmas

2016-07-17

Antraštės pavadinimas jokiu būdu neturėtų atsispindėti minčių, kurios susijusios su maisto gamyba, nors, šios šalys jais garsėja ir neramumai jose kyla visai ne dėl jų.

Lai atleidžia man prancūzai ir turkai. Greičiausiai, kad jie buvo suklaidinti, vieni sunkvežimiu, kuris traiško žmonių minią lyg pipirų saujelę trintuvėje, o kiti, pjaustykle, kurie lyg būsimo kebabo turinys buvo raižomi tai iš apačios į viršų, tai kertami iš viršau į apačią…

Pradžioje, sudėtinga išsiaiškinti, kas iš tikro vyksta. Žiniasklaida, ta kuri viską žino, bet nutyli, žmonėms bruka įvairias mintis, o gal tik mintis redaktorės, kurios galvoje sukasi velnias žino kokie “džihadistai” ar savo sprogmenis naudoja Al-Qaeda, ar klesti Islamo valstybė…

Kam reikalingas chaosas pasaulyje? Teroristams, net pakaušio nepasikasę atsakys dauguma BNS informacija užkrėstųjų, bet tik nedidelė dalis žmonių supranta, kad terorizmas nėra savaime užgimęs darinys, kuris iš kažkur turi N kiekį pinigų, N resursų valstybiniame lygmenyje ir informacinėse priemonėse, kas tikėtina, kad tokios šiurpą skleidžiančios struktūros buvo kuriamos ne laukų arimui, javų sėjimui ir derliaus nuėmimui. Kas už šito slypi?

Tiesą sakant, viešai apie tai kalbėti bijau, nes turiu ką prarasti ir ne dėl to, kad mano bloge paskelbtą įrašą pastebės kas nors iš Bin Ladeno brolių, kuriuos taip pat galima sugalvoti, ar kas nors perskaitys lietuvišką “skriptą” ir gaus iš Alacho žinią, kad reikia kažką nužudyti, aš bijau to, kas nėra išgalvota…

Mūsų žiniasklaida mums vis “kiša”, “stumia” įvairias teorijas apie terorizmą, nors pačios gerai supranta, kad yra kažkieno įrankis informacijos “įkalimui į galvą” ne girtiems ir nuo narkotikų apsvaigusiems. Gaila, bet taikiniu yra  pakankamai rimti žmonės, kuriems informacija per TV ar radiją yra - antras Dievas.

Sutinku, žudo žmonės, bet net ir jie priklauso kažkam, kas užsakinėja panašias “misijas”, kurios skirtos žmonių bauginimui. Juk, jei nebūtų teroristų, nebūtų karų, nereikėtų ir ginklų taikos užtikrinimui (nors nelabai suprantu, kaip galima sudaryti taiką numetus bombą). Tai duoda peno ne tik N milijardus piginų valdantiems, bet ir save etiškais vadinančiai žiniasklaidai, kuri už savo išvedžiotas fantazijas taip pat žeriasi ne mažai piginų į kišenę, iš kurios, niekas nei paneigė, nei patvirtino, dalis piginų taip pat gali grįžti tiems, kas į tai investavo ne metus, ne du ir ne vieną milijardą.

Taigi, aš nebijau teroristų, nebijau jokių organizacijų, kurios yra išgalvotos, bet bijau tų, kurių rankose, šio straipsnio dėka, galiu tapti teroristu Nr. 1. Juk mintys liejasi laisvai, bet ir organizacijos ieško tų, kurie labai lengvai dėl tam tikrų aplinkybių gali tapti “naujais teroristais”, kurie būtų parankūs naujų išpuolių organizavimu.

Jei nepagavote minties, nesiprievartaukite, ateis laikas ir ji Jus pasieks savaime.

O dabar, asmeniškumai, gaila tik civilių aukų, kurios bet kurioje šalyje žūsta nekaltai dėl tam tikrų interesų įgyvendinimo. Kas dėl biržų rodiklių sumažinimo, kas dėl naftos kainos kilimo, o kiti, tik dėl ginklų rinkos pagyvinimo, kuri, greičiausiai, apmirusi buvo po šaltojo karo nutraukimo 1989-1991 metais ir…

Kaip Frankenšteiną, buvo nuspręsta atgaivinti prekybą, atsikratant nebenaudojamais rinkoje ir sukišant juos visoms šalims, kurių sąraše buvo paminėta ir Lietuva.

Bet kiekvienas išpuolis, nesvarbu kurioje šalyje, man, kaip papildoma lego kaladėlė, didina baimę politikams…

Suprantama, nesu Jėzus, todėl prie kryžiaus kalkit atsargiai, kad ir patys netaptumėte teroristais, kurie nėra pavojingi, bet - persekiojami teisėsaugos…

O prie ko sraigės ir kebabų kioskelis?

Viskas paprasčiau nei manome, tik informacija pateikiama tokia, kurią turėtume “savanoriškai” “virškinti” su ženkliai didesniu kiekiu “Mezymo”…

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Graviravimas ant daiktų bei dovanų

2016-07-17

Gyvenimo upė vietoje nestovi, jo tėkmė verčia mus visus pasitempti, nuolat tobulėti, o retkarčiais, priimti labai smagius sprendimus artimųjų, draugų ar bendradarbių nustebinimui. Žinome, kad gyvenime švęsti galėtume be paliovos, bet ypatingos šventės reikalauja ne tik pasiryžimo švęsti, bet ir tam tikros atributikos - dovanų. Tam, kad galėtumėte išspręsti šį “galvos skausmą”, galima sustiprinti pasitikėjimą graviravimo paslaugomis. Tai ir įvaizdis, ir staigmena, ir išskirtinumas kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje. Kas siūloma graviruojant, supažindins UAB PROMI vadovas Jonas Pociūnas.

Taigi, graviruotos dovanos ir daiktai - vis labiau populiaresnės. Iš tiesų, priežasčių, kodėl verta jas graviruoti, netrūksta. Kokios jos yra?

Bene viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta graviruoti, tai yra unikalios dovanos. Išgraviravę dovaną, kurią ruošiatės dovanoti brangiam žmogui, draugui ar kolegai, užtikrina, jog dovana bus unikali ir skirsis nuo visų kitų. Puiku, jei išrinkote vienetinę rankų darbo dovaną (papuošalą, paveikslą, dekoraciją), tačiau ką daryti tuomet, jei jūsų išrinkta dovana yra serijinės gamybos ir ją galima išvysti dažnoje parduotuvėje ar dovanų salone? Ką daryti, kad tokia dovana taptų unikalia? Esant tokiai situacijai - dovanos graviravimas yra puiki išeitis. Graviravimo dėka jūs galite įamžinti jums patinkančią frazę, sentenciją ar tam tikrus simbolius, tad galėsite būti tikri, jog tokia dovana bus vienintelė.

Lazerinis graviravimas daiktams suteikia ne tik išskirtinumo ir žavesio, bet ir susieja daiktą su asmeniu kam jis yra adresuotas ar skirtas. Lazerinio graviravimo dėka savo inicialus, vardą, pavardę, logotipą ar kitą simboliką lengvai galite papuošti praktiškai visus savo asmeninius daiktus. Nuo šiol visus jums brangius arba tiesiog moralinę vertę turinčius daiktus galite paversti išskirtinai asmeninius ir unikalius, juos papuošdami savo simbolika.

Dar viena priežastis, dėl kurios verta gravituoti išrinktus daiktus ar dovanas yra ta, jog šio proceso dėka jūs galite sukurti tokią dovaną ar daiktą, kokios norėtumėte jūs ar tiesiog dovanos gavėjas. Graviravimo dėka daiktai tampa dekoratyvesniais bei išskirtinesniais. Štai, pavyzdžiui, jei draugei norite padovanoti stiklo statulėlę, dekoruotą drugeliais, tačiau tokios nerandate, galite nupirkti paprastą iš stiklo pagamintą statulėlę, o drugelius išgraviruoti. Tokiu atveju turėsite dovaną, kurios iš tikrųjų pageidauja dovanos gavėjas.

Pasitelkus lazerinį graviravimą graviruoti galima praktiškai visas medžiagas, medieną, plastiką, popierių, gumą, akmenį, metalą, odą ir netgi stiklą.

Kaip matyti, dovanų ir daiktų graviravimas yra svarbus dėl dviejų priežasčių: visų pirma, graviruota dovana ar daiktas skiriasi nuo kitų - jie yra kur kas unikalesni; o antra - graviracijos dėka jūs galite sukurti tokią dovaną ar daiktą, kokios iš tiesų norite ar tiesiog pageidautų ją gausiantis žmogus.

Mūsų darbų pavyzdžius galite peržiūrėti mūsų galerijoje ir atliktų darbų bloge. Sąrašai nuolat pildomi, kviečiame pažiūrėti ir įvertinti! Galbūt rasite įgyvendintą savo idėją, o gal mūsų darbų nuotraukos padės Jums sugalvoti naują idėją? Kreipkitės į mus, mes įgyvendinsime visus Jūsų norus!

Graviravimas.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Gimtadienio puokštės privalo kvepėti laisve

2016-07-15

Gimtadienis - nuostabi proga švęsti, susitikti su širdžiai mielais žmonėmis ir su jais nuostabiai praleisti laiką. Gimtadienis - puikus momentas, nes tada galima sulaukti daug mielų žodžių, gražių ir kartais teisingų palinkėjimų. Gimtadienis, tai ta diena metuose, kai gauti gėlių - būtina, nes jos visada džiugina.
Smagiausia yra tai, kad neegzistuoja gėlių puokštė, kuri būtų skirta tik gimtadieniui. Čia vyrauja visiška laisvė ir jei jau nusprendėt savo pažįstamą per šią šventę apipilti gėlėmis, tai per daug neabejokite ir leiskite savo fantazijai pasireikšti. O kiekvienas patyręs floristikos specialistas, tikrai gebės padėti ir pasiūlyti vieną ar kitą išmintingą kompoziciją.
Žinoma, egzistuoja žmonių dalis, kurie mano, kad gėlės, tai bereikalingos išlaidos. Kam jų reikia, jos vis vien nuvys. Taip, tai nutiks, tik tas momentas, kai šventės kaltininkas sulauks savo puokštės - nepakartojamas, neretai per greitai bėgančius ir dovanos nublanksta, o atmintyje išlieka puokštės spalva, kvapas ir malonus netikėtumas.

Gėlių pristatymas Vilniuje NEMOKAMAI

Kaip minėta anksčiau, gimtadienis suteikia laisvę, o tai yra nuostabu. Neretai, kai bandome išrinkti gėlių puokštę vienai ar kitai progai, mes kaip pirkėjai esame spraudžiami į kampą. Šios per daug solidžios, tokia spalva netinka, jos skirtos kitai progai ir pan.
Gimtadieniui tinka viskas, nuo mėlynų gėlių iki subtiliai baltų, puokštės dydis nėra aktualus. Ji gali būti ir kukli, bet labai protingai sudėliota. Ją gali sudaryti vienos rūšies gėlės, bet skirtingų spalvų, gali būti ir vienos spalvos koloritas, bet jis surinktas iš skirtingų gėlių. Visiška laisvė, o tai gyvenimui suteikia džiaugsmo.
Neretai mums atrodo, kad gimtadienio šventės yra pakankamai nuobodžios ir jose nieko ypatingo nevyksta. Vėl susirenka tie patys veidai, sakomos ilgos kalbos, laukia lengvi užkandžiai, pašnekesiai, tortai ir kelionės namo. Kartais šias progas gebame ir nedidelėmis šventėmis paversti, su trankia muzika bei šokiais iki paryčių. Svečiai visada mėgsta paburnoti, kad kažko trūko, buvo nuobodu, bet kiekvienu atveju dera būti tikru svečiu. Nebijoti ir skirti laiko įdomių gėlių paieškai ir jas sukomponuoti į vieną puokštę, nes kas lieka gimimo dienos kaltininkui po viso šventinio maratono? Prisiminimai ir, žinoma, gėlės.

Vilniuje.

Apie mane!

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams