BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žmonėms patinka kai perka ir parduoda

Žmonėms patinka kai perka ir parduoda
Kodėl kiekvienais metais vis tas pats? Juk žmonės nuolat kartoja, kad reikia iš klaidų mokytis. Juk jei ką nors padarai pirmą kartą - tai gal ir atsitiktinumas, bet jei tai pakartoji ir antrą kartą - tai jau pasirinkimas.
Pažvelgus, kaip žmonės elgiasi šventų Kalėdų belaukiant, atrodo, kad jie visi apsėsti psichozės nebežino, dėl ko taip kvailai elgiasi. Pamiršta Kalėdų prasmę, jų tikslą ir pasineria į komercijos gniaužtus. Apimti panikos blaškosi po pilnus piktų ir suirzusių žmonių prekybos centrus, kurie bando sugalvoti, ką nupirkti tėvams, draugams, vaikams, seneliams, bosui ar kaimynui. Niekas net nesusimąsto, kad per visą tą laiką, kai dramatiškai blaškosi ir laužo galvą dėl pirkinių ir perką viską, kad tik nieko nepamirštų, išleidžia krūvą pinigų, kuriuos taupė atostogoms ar kitam maloniam poilsiui, kurio tikrai nusipelnė. Iššvaistyti visi pinigai, sugadinta nuotaika, nuovargis, kuris nesuteikia nei truputi Kalėdinės dvasios pojūčio bei susiraukę žmonės tikrai neprimena šventės. Galima lengvai pakeisti situaciją viską apgalvojus iš anksto ir nepalikus visko paskutinei minutei. Žmonėms patinka, kai perka ir parduoda daiktus be skubėjimo, nes tada jauti, kad ruošiesi, žinai, kad dovana apgalvota ir patiks gavėjui, nes tada nebūtinai turi pirkti brangia dovana, kad ji būtų vertinga. Gali būti iš smulkmenų surinkta dovana, kuri tikrai primins jus.


Visi pamiršta, kad svarbiausia ne dovanos, o jausmas. Jausmas, kuris užplūsta ruošiantis šventėms. Jis turėtų aplankyt visus nuo mažiausio, kurie laukia senelio šalčio, iki pagarbaus amžiaus žmonių, kurie laukia susibūrusios į namus visos šeimos, nes tai ramybės, susikaupimo ir šeimos šventė, kur svarbiausia ne didžiąją dalį algos kainuojančios dovanos, o šypsena, apkabinimas bei darna.

Nemokami skelbimai Lietuvoje!

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą