BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Statybos’ kategorija

Perkame čerpes, kam teikti pirmenybę?

2019-06-15

Ko gero, nė nebereikia vardinti, kiek daug puikių privalumų turi čerpės – apie patraukliausias jų savybes žino daugelis. Šis gaminys yra ne tik ilgaamžis, bet ir žavi savo estetika; ekologiškumu, puikiai dera tiek klasikiniams, tiek moderniems pastatams ir t.t.  Atsižvelgiant į tai, kad būtent ši stogo danga turi tiek daug privalumų, nesunku suprasti, kodėl dauguma sako, jog geriausias sprendimas – čerpės ir būtent jomis vis daugiau ir daugiau naujakurių nusprendžia savo namų stogus puošti ne kuo kitu, o būtent šia danga. Vis tik, norint, kad būtent ši puiki danga puoštų jūsų namus, pirmiausia teks ją įsigyti, na, o tai padaryti gali būti ne taip lengva, kaip gali atrodyti. Nes būtent šiuo metu yra siūlomas ypač didelis jų pasirinkimas. Taigi, kam reikėtų teikti pirmenybę? Būtinai susipažinkite su šiomis įžvalgomis.

Pirkite tų gamintojų produkciją, kuriai taikoma garantija

Jei tik turite galimybę, būtinai rinkitės tas čerpes, kurios gamintojas taiko garantiją. Nors ši stogo danga yra įvardijama, kaip ypač atspari įvairiems aplinkos veiksniams bei ilgai tarnaujanti, vis tik, niekada negalite būti tikri, ar nenutiks taip, kad gaminys negalės tinkamai atlikti savo funkcijos. Taigi, būtent tokiais atvejais garantas reiškia, kad jums neteks patirti nuostolių. Taigi, išvada aiški – visuomet verta teikti pirmenybę toms čerpėms, kurioms yra suteikiama garantija.

Taip pat skaitykite:

 • Keraminės čerpės. Nuo gamybos iki estetikos ypatumų;
 • Betoninės čerpės. Klausimai ir atsakymai;
 • Čerpės geriau nei skardinė danga;
 • Rinkitės pardavėją, kuris žada, kad ne tik pranoks, bet ir viršys jūsų lūkesčius

  Labai svarbu deramai vertinti ir pardavėjo galimybes – visada teikite pirmenybę tam, kuris, gali žada, kad gali ne tik pateisinti, bet ir pranokti jūsų lūkesčius. Kaip žinia, čerpes būtina ne tik išsirinkti iš daugelio kitų, bet ir jas parsigabenti namo, iškrauti sumontuoti ir t.t. Taigi, rinkitės tą pardavėją, kuris gali pasiūlyti geriausias sąlygas visais aspektais.

  Neverta bijoti ryškių spalvų

  Sakoma, kad lietuviai yra labai santūrus ir, rinkdamiesi gaminius savo namams, vis dar privengia ryškių spalvų. Vis tik, būtent čerpės yra vienas iš tų gaminių, kuris gali būti ir labai ryškios, sodrios spalvos. Tačiau svarbiausia tai, kad tikrai nevertėtų jų bijoti, priešingai, ryškios spalvos stogas gali tapti ypač patraukliu bei išskirtiniu jūsų namų aplinkos akcentu. Taigi, būtent tokios čerpės gali tapti gaminiu, kuriam verta teikti pirmenybę.

  Vis gi, jei abejojate, kad Jūsų pasirinkimas nėra teisingas, namo projektuotojai, nesudėtingai pateiks stogą skirtingomis spalvomis. Todėl nesudėtingai galėsi apsispręsti bei teisingai pasirinkti. Nors sakoma, kad tų, kurie renkasi, sprendimas, ir yra pats geriausias.

  Kaip galvojate Jūs? :)

  Rodyk draugams

  Svarbūs parametrai. Betoniniai blokeliai tvoroms

  2019-06-04

  Jei norite gyventi gražioje, sveikoje bei saugioje aplinkoje, teks įdėti nemažai pastangų, kad būtent tokią ir sukurtumėte. Kita vertus, tereikia užsukti į bet kurią statybinių medžiagų parduotuvę ir netruksite pastebėti, kad šiandien siūlomi tūkstančiai gaminių svajonių aplinkos kūrimui. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad susikurti svajonių aplinką nėra jau taip ir sunku – tereikia mokėti tinkamai pasirinkti. Na, o tai padaryti – taip pat nėra pati lengviausia užduotis, kadangi kiekvienas gaminys turi tam tikrų ypatybių ir tik jas žinodami galėsime priimti tinkamą sprendimą. Taigi, šį kartą siūlome susipažinti su betoniniais blokeliais, kurie yra skirti tvoroms. Kokius kriterijus reikėtų įvertinti renkantis šią prekę?

  Vienas iš kriterijų, kuris turi būti tinkamai įvertinamas, kai perkami betoniniai blokeliai tvoroms, yra jų matmenys. Kaip žinia, matmenis sudaro 3 dydžiai – svoris, aukštis bei plotis. Taigi, įvertinkite juos. Na, o, kad būtų lengviau nuspręsti, ką pasirinkti, verta dėmesį atkreipti į tam tikras įžvalgas. Pavyzdžiui, jei norite tvora būtų pastatyta kuo greičiau, reikėtų rinktis kuo didesnius blokelius. Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbus ir vizualinis vaizdas: jei norite, kad tvora atrodytų dilesnė, nei iš tiesų yra, tokiu atveju, vertėtų rinktis kuo mažesnius blokelius. Ir atvirkščiai, jei siekiate išvengti masyvumo efekto, rinkitės didesnių matmenų blokelius. Beje, atsižvelgiant į ai, kad šie blokeliai neretai būna skirti ne tik tvoroms, bet ir kitiems namų aplinkoms statiniams, galia šiek tiek paeksperimentuoti ir visiems statiniams rinktis skirtingų dydžių blokelius. Tokiu atveju sukursite žaismingą įvairovę. Ir priešingai, jei siekiate išgauti ypač darnų vaizdą, tai visiems statiniams reikėtų parinkti vienodo dydžio blokelius.

  Dar vienas kriterijus, kuris taip pat negali būti neįvertintas, yra atsparumas šalčiui. Kaip žinia, būtent šis veikinys neretai neigiamai paveikia blokelius, tokiu būdu sutrumpindamas jų tarnavimo laiką, taigi, jei norite, kad šis veiksnys neturėtų įtakos, reikėtų rinktis blokelius, ypač atsparius šalčiui.

  Atsparumas ugniai – dar vienas svarbus rodiklis. Jei siekiate išvengti nuostolių, reikėtų rinktis ugniai atsparius blokelius.

  Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šalčiui bei ugniai atsparūs blokeliai dažniausia kainuoja brangiau. Kita vertus, tai ypač teigiamai nutiekia pirkėją – juk žinoma, kad gaminys tarnaus ilgiau, o ir nuostolių tikimybė bus mažesnė. Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad blokeliai tvoroms – dešimtmečių pirkinys, todėl verta rinktis ypač atsakingai.

  Rodyk draugams

  Betoninė tvora geriau už metalinę?

  2019-03-01

  Namų erdvė ar verslui skirta teritorija – bet kuri iš jų turi būti aptverta tvora.  Tačiau, kokią tverti? Tai – klausimas, su kuriuo susiduria didelė dalis žmonių. Ilgą laiką buvo manoma, kad nėra geresnio pasirinkimo nei metalinė tvora. Vis dėlto, pasidomėjus atidžiau, matyti, kad betoniniai blokeliai tvoroms metalines tvoras lenkia puikiais pranašumais. Kokiais?

  Mažiau pastangų, dekoratyvesnis vaizdas

  Daugeliui žmonių labai svarbu, kad jiems priklausančią teritoriją juostų dekoratyviai atrodanti tvora. Tačiau šį klausimą išspręsti ne visada yra paprasta: štai, pavyzdžiui, metalinė tvora iš tiesų gali atrodyti labai patraukliai, tačiau tam, kad būtų pasiektas šis tikslas, tek įdėti daug darbo bei įgyvendinti ne vieną kalvišką sprendimą. Tai, savaime suprantama, ilgina gamybos trukmę bei didina gaminio kainą. Tuo tarpu iš betoninių blokelių pastatytas tvora atrodys patraukliai, be jokių papildomų sprendimų, ilginančių gamybos trukmę ar didinančių kainą.

  Daugiau solidumo

  Tvorą pageidaujantiems turėti žmonėms, dažna yra labai svarbu, kad statinys atrodytų solidžiai. Taigi, pažvelkite, kaip atrodo tvoros, pastatytos iš betoninių blokelių ir kaip atrodo metalinės tvoros – nesunku pastebėti, kad pirmojo tipo statiniai yra gerokai solidesni.

  Daugiau stabilumo

  Ne paslaptis ir tai, kad metalinės tvoros dažniausiai yra gaminamos iš ypač plonų metalinių strypų, taigi, jei jūsų tikslas yra stabili, tvirta bei patikima tvora, akivaizdu, kad betoniniai blokeliai šiuo atveju kur kas geresnis pasirinkimas.

  Daugiau privatumo

  Kaip žinia, nemaža dalis žmonių tikisi, kad tvora ne tik nustatyt aiškias  teritorijos riba, bet ir suteiks pakankamai privatumo. Vis dėlto, šį lūkestį galima įgyvendinti tik atsakingai pasirinkus tvoros gamyba skirtą žaliavą. Na, o šiuo aspektu lyginant  metalą  ir iš betono gaminamus blokelius, tampa aišku, kad būtent antrasis pasirinkimas yra pats geriausias siekiant daugiau privatumo.

  Patrauklesnė kaina

  Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad būtent kainą neretai suvaidina lemiamą vaidmenį, kai reikia pasirinkti iš dviejų gaminių. Na, o, kas pasakytina apie šių dviejų rūšių tvoras? Belieka tik pridurti, kad dažnu atveju, betoniniai blokeliai tvoroms kainuoja pigiau nei metalinė tvora, kuriai dėmesį skyrė kalvis.

  Daugiau saugumo

  Suprantama, kad kiekvienas renkasi medžiagą pagal tam tikrus įsitikinimus. Kalvystės darbai iš metalo priverčia sustoti ne vieną. Bet yra ir bet. Jei tvora bus statoma arčiau kelio ir pavojingo ruožo naudinga atminti, kad tvora iš betono bus tvirtesnė. Tai nereiškia, kad Jums privalu “užsimūryti” visą namo teritoriją. Tereikia iškelti tik į tam tikrą aukštį tvorą iš blokelių ir sukursite gan didelį saugumą. Susižavėję kalvystės darbais taip pat gali išspręsti šį klausimą. Betoninės tvoros dera ir su metalo dirbiniais, todėl dėl saugumo galima ir improvizuoti.

  Taigi, lyginant metalines bei betoninių blokelių tvoras matyti, kad pastarosios turi puikių pranašumų –  bus galima tikėtis daugiau privatumo, stabilumo, solidumo, o svarbiausia – patiriant mažiau išlaidų, išgauti patrauklesnį vaizdą. Maloniai nuteikia ir faktas, kad iš blokelių statyti tvorą dažniausiai kainuoja kur kas pigiau, nei gaminti iš metalo.

  Rodyk draugams

  Čerpės geriau nei skardinė danga?

  2019-02-24

  Kuomet atsiranda poreikis dengti stogą ir pasirinkti vieną dangą, dauguma  žmonių apgalvoja įvairius variantus. Belieka tik pridurti, kad ypač dažnai yra pasirenkamas ir palyginimo metodas. Taip pasielgsime ir šį kartą – palyginsime dvi stogo dangas: čerpes bei skardą. Ir nors dažnai sakoma, kad pastaroji yra kur kas šiuolaikiškesnis sprendimas, vis dėlto, kalbant apie privalumus, nesunku pastebėti, kad laimi čerpės. Jau netrukus turėsite puikią progą tuo įsitikinti.

  Naudinga pasidomėti:

  Negirdėti įkyraus lietaus barbenimo

  Norite, kad gyventi būtų kuo ramiau? Kad miego, poilsio ar darbo netrikdytų įkyrus lietaus barbenimas? Tokiu atveju tikrai neturėtumėte rinktis skardinės stogo dangos – verčiau rinkitės čerpes, jos tikrai išsaugos jūsų ramybę.

  Ilgiau tarnaus

  Palyginkime ir šių dviejų stogo dangų tarnavimo laiką: verta pastebėti, kad stogo danga – čerpės už skardinę stogo dangą gali ilgiau tarnauti net 3 kartus.

  Galima drąsiai ant jų vaikščioti

  Norint išvalyti kaminą ar atlikti kitus sudėtingus darbus, tenka lipti ant stogo. Tačiau, ar bus patogu ant jo vaikščioti, nemaža dalimi priklausys nuo pačios stogo dangos. Lyginant šiuo aspektu, ir vėl nugali čerpės – ant jų vaikščioti iš tiesų yra patogu. Tuo tarpu skardinė stogo danga yra pakankamai slydi, todėl būtina elgtis ypač atsargiai.

  Vasarą namuose bus vėsiau, o žiemą – šilčiau

  Visi pageidauja, kad žiemą namuose būtų šilta, o atėjus vasarai – pamalonintų gaivi vėsa tačiau, ar taip ir bus, nemaža dalimi priklausys ir nuo pasirinktos stogo dangos. Štai, pavyzdžiui, jei pasirinksite skardinę stogo dangą, sulauksite atvirkštinio efekto, tuo tarpu čerpės iš tiesų užtikrins, kad žiemos metu namai išsaugotų kuo daugiau šilumos, o vasarą – mažiau įkaistų. Taigi, belieka tik daryti išvadą,  kad čerpės padeda sukuti palankų mikroklimatą kiekvienuose namuose.

  Čerpės atsparios aplinkos įtakai

  Įvairūs aplinkos faktoriai gali pažeisti ar visiškai sugadinti įvairias jūsų namų detales. Skardinė stogo danga – taip pat ne išimtis: ji nėra labai atspari šalčiui, smūgiams, lūžiams ir t.t. Tuo čerpės – visai kas kita; nėra veiksnių, galinčių joms pakenkti.

  Taigi, jei vis dar negalite apsispręsti, kurią iš šių dviejų stogo dangų pasirinkti, atminkite, kad čerpės jus gali nudžiuginti maloniais pranašumais: ilgesniu tarnavimo laiku, atsparumu įvairiems faktoriams, ant jų  saugu vaikščioti, taip pat bus užtikrintas sveikatai palankus mikroklimatas. Tačiau ir tai dar ne visi šio pasirinkimo pliusai – pasirinkę čerpes, negirdėsite, kaip lietus barbena į stogą. Daugybė puikių privalumų tik nuo jūsų pačių priklauso, ar nuspręsite jais pasinaudoti.

  Rodyk draugams

  Betoninės čerpės. Klausimai ir atsakymai!?

  2019-02-16

  Norite vos per kelias minutes sužinoti daug svarbios informacijos apie populiarų šių dienų pasirinkim – betonines čerpes? Tai padaryti pavyks tuo atveju, jei perskaitysite  šiuos klausimus bei atsakymus  į juos.

  Ar gali būti taip, kad betoninės čerpės tarnaus ilgiau nei joms buvo suteikta garantija?

  Paprastai gamintojai tokio pobūdžio gaminiams suteikia 30 – 50 metų garantiją. Vis dėlto, tai dar tikrai nereiškia, jog būtent toks ir yra gaminio tarnavimo laikas. Taigi, jei gaminiui buvo suteikta 30 – 50 metų garantija, jo tarnavimo laikas gali siekti 40 – 60 metų. Išvada – gaminys gali tarnauti ilgiau nei jam suteikiama garantija.

  Naudinga pasidomėti:

  Betono čerpės puikiai tinka tiek statant naują pastatą, tiek renovuojant

  Pats metas įvardinti ir dar vieną, ne ką mažiau svarbią detalę. Reikia akcentuoti, kad šios čerpės puikiai tinka tiek pradedant statyti nuo 0, tiek renovuoti pastatą.

  Rinkoje – ne viena dešimtis gamintojų

  Ne paslaptis, kad iš betono pagamintos čerpės nesudaro labai didelio pasirinkimo, kai kalbame apie spalvas arba formas, tačiau gamintojų atžvilgiu, pasirinkimas yra iš tiesų įspūdingas. rinkoje – ne viena dešimtis gamintojų ir kiekvienas iš jų siūlo bent po kelis ar keliolika pasirinkimų. Taigi, akivaizdu, kad šiuo aspektu tikrai yra iš ko pasirinkti. Belieka tik pastebėti, kad renkantis šis aspektas yra kur kas svarbesnis nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, kadangi kiekvienas gamintojas sprendžia daugybę įvairių klausimų, susijusi su gamyba bei kitais procesais.

  Iš betono pagamintos čerpės atrodo patraukliai

  Kalbant apie šiuos gaminius, svarbu paneigti ir mitą, kuris plačiai pasklidęs. Neretai galim išgirsti nuomonių, neva iš betono pagamintos čerpės neatrodo patraukliai. Iš tiesų, nieko panašaus –  betono čerpės atrodo patraukliai, todėl puikiai tinka tiems, kurie siekia sukurti estetiką namų aplinką. Be to, jos puikiai tiks tiek tuo atveju, jei namas yra klasikinio stiliaus, tiek tuomet, jei statote modernaus stiliaus namus.

  Ar iš betono pagamintos čerpės yra pralaidžios garams?

  Dar vienas svarbus klausimas, kurio negalima nepaminėti kalbant apie iš betono pagamintas čerpes, yra pralaidumas garams. Svarbu pasakyti, kad ši stogo danga nėra jiems pralaidi. Dėl šios aplinkybės padidėja grybelių atsiradimo tikimybė.

  Gali būti įsigyjamos ir internetu

  Šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių teikia pirmenybę toms prekėms, kurias, galima įsigyti internetu. Savaime suprantama, tai užtikrina patogumą, greitį ir kai kuriais atvejais – geresnę kainą. Belieka tik priminti, kad betono čerpes galite įsigyti ir internetu.

  Norite palyginti su keraminėmis, skaitykite: Privalumai renkantis keramines čerpes.

  Rodyk draugams

  Keraminės čerpės. Nuo gamybos iki estetikos ypatumų.

  2019-01-30

  Baigiant namo statybas, labai svarbu sklandžiai vykdytus darbus taip ir užbaigti. Nors namo pamatai yra viso ko pagrindas, sutikime, kad ir namo stogo dangos kokybė yra ne ką mažiau svarbesnė. Aukščiausios kokybės stogo danga, leidžia jaustis kur kas saugiau ir viena iš geriausių medžiagų yra keraminės čerpės.

  Daugeliui žmonių keramikinės pagamintos čerpės asocijuojasi su natūralumu, ekologija, gamta, autentika, o taip pat ir patvarumu, ilgu tarnavimu laiku. Visi tie žmones, kurie apie keramines čerpes turi būtent tokią nuomonę, tikrai yra teisūs, tačiau ne pro šalį sužinoti ir dar daugiau informacijos. taigi, šį kartą pateiksime daug svarbių faktų apie šį gaminį ir apžvelgsime visą čerpių kelią: nuo gamybos iki estetikos ypatumų.

  Naudinga pasidomėti:

  Cerpes - Stogocerpes.lt;

  Ką svarbu žinoti apie gamybą?

  Keraminės čerpės

  Taigi, kaip yra gaminamos keraminės čerpės? Siekiant glaustai apibūdinti ilgą bei sudėtingą gamybos procesą, reikėtų pasakyti, kad jį sudaro trys etapai. Visų pirma yra paruošiama žaliavinė masė, čerpė suformuojama bei išdegama ypač aukštoje (1000 – 1200 laipsnių) temperatūroje. Tam, kad šiai gamybai molis būtų tinkamas naudoti, prieš tai jis turi būti kruopščiai išvalomas bei susmulkinamas. norint, kad čerpės būtų blizgios, reikia jas padengti stiklo glazūra.

  Tarnavimo laikas

  Atsižvelgiant į daugybė įvairių veiksnių (gamybos ypatybes, montavimo kokybę, klimato sąlygas ir kt.), paprastai keraminės čerpės tarnauja apie 50 metų. Tai yra iš tiesų labai  ilgas laiko tarpas, tačiau galima ir dar geresnė žinia – praktika rodo, kad kai kurie tokia danga dengti stogą puikiai laikosi net ir visą šimtą metų. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad keraminių čerpių tarnavimo laikas yra ilgesnis nei visas žmogaus gyvenimas…

  Techninės ypatybės

  Siekiant kuo geriau pažinti gaminį, negalima pamiršti techninių jo ypatybių, tad cerpes gaminant iš keramikos, yra taip pat ne išimtis. Visų pirma, reikia pabrėžti, kad šie gaminiai turi labai mažą vandens įgeriamumą (dažnu atveju jis nesiekia net 2 procentų). Taip pat svarbu pastebėti, kad tokia danga nesielektrina ir yra nedegi. Tačiau ir tai dar ne visos ypatybės: akcentuotina, kad čerpės lėtai įkaista ir sugeria šilumą. Tačiau jos ją atiduoda taip pat lėtai, tad tokiuose namuose yra visada šilčiau ir jaukiau. Tačiau ir tai dar ne viskas – namuose bus ne tik šilčiau, bet ir ramiau, kadangi stogo danga puikiai slopina garsus.

  Svoris

  Tai – dar vienas elementas, apie kurį svarbu žinoti tam tikros informacijos. reikia pabrėžti, kad iš keramikos pagamintų čerpių svoris iš tiesų yra didelis, tačiau tokia savybė – labiau privalumas  nei trūkumas, kadangi čerpių stogas puikiai atlaikys net ir patį didžiausią vėją. Tačiau svarbu prisiminti, kad nusprendus dengti stogą būtent šia danga, reikėtų įsigyti kuo kokybiškesnius bei tvirtesnius stogo elementus – juk jie turės atlaikyti solidų čerpių svorį.

  Rodyk draugams

  Elektra nebūtina jei yra stogo langai

  2017-11-29

  Sutikite, kad šviesa turi daug energijos, todėl be jos mes nuliūstame, tampame mažiau energingi ir generuojame mažiau idėjų. Lyginant lietuvių elgesį vasarą ir  rudens bei žiemos mėnesiais, skirtumai - akivaizdūs.

  Rudeniui vis labiau apgaubiant žemės pusrutulio dalį, kurioje randamės ir mes, vis mažiau saulės spindulių pasiekia mus. Kiekvienas stengiasi savaip “pagauti” nors mažiausią “prisilietimą”… Bet ne visi žino kaip tai galima padaryti grįžtant iš darbo arba savaitgaliais, kai visa šeimyna lieka namuose. Stogo langai - išeitis kiekvienam, kuris mėgsta natūralią šviesą ir mėgautis šildančiais jos “prisilietimais”…

  Arpekas.lt stogo langai padės į namus prisikviesti bei įsileisti daugiau natūralios šviesos. Kai stogo langai arba, kaip kiti juos vadina stoglangiai dar nebuvo ištobulinti iki šių dienų techninių savybių bei montavimo gudrybių, daugelis atsisakydavo minties į jau pastatyto namo stogą montuoti langą. Tuo metu tai atrodo per brangu ir techniškai dažnai neįmanoma. Stogo langai iš arpekas.lt yra šiuolaikiškų sprendimų produktas. Tam, kad sumontuoti stoglangį namo stoge nebereikia ardyti viso namo stogo. Tereikia tik išrinkti čerpes ar kitą stogo dangą norimoje montuoti langą stoge ir viskas. Tam tikrų termo medžiagų dėka yra užsandarinami kraštai ir montuojamas stogo langas, todėl įgyvendinti sumanymus tapo ypač lengva ir pigu.

  Suprantama, kad priklausomai nuo techninių arpekas.lt stogo langų parametrų bei dydžio skiriasi jų kainos. Nedidelių matmenų stoglangiai gali kainuoti tiek keliasdešimt eurų be PVM ir išsiplečiant į didelių matmenų langus. Itin dideli stogo langai gali kainuoti net iki tūkstančio eurų ar net daugiau, todėl prieš priimdami sprendimą dėl arpekas.lt stoglangio ar kelių įsigijimo protingai pasverkite ne tik lango namo stogui kainą, bet ir jo montavimo darbų kainą. Kam dengėte stogą čerpėmis ar kita danga, jei jo plotą norite paversti dideliu langu? Arpekas.lt specialistai yra pasiruošę atlikti savo darbą ir prieš perkant pakonsultuoti kiekvieną susidomėjusį stoglangiais.

  Arpekas.lt - jei namuose trūksta natūralios šviesos, o palėpėje gyvena tamsa.

  Rodyk draugams

  Klinkerio plytelių privalumai

  2017-02-19

  Klinkerio plytelių privalumai: (II dalis)

  Patraukli išvaizda, universalumas (puikiai tinka tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus pastatams), ilgas tarnavimo laikas yra labai svarbūs, tačiau ne vieninteliai klinkerio plytelių privalumai - pats susipažinti ir su likusiais privalumais, kuriais gali pasigirti šis statybų industrijos gaminys.

  Atsparumas
  Statybų industrijos gaminiai yra vieni iš tų gaminių, kuriems bene daugiausiai ir dažniausiai tenka susidurti su įvairiais veiksniais, keliančiais įvairių pavojų: pavyzdžiui, šaltis, ypač intensyvūs saulės spinduliai, vėjas, lietus bei drėgmė, dulkės - yra tik keletas veiksnių, turinčių daug įtakos statybos gaminių kokybei bei tarnavimo laikui. Įrodyta, kad geriausias pasirinkimas yra tie statybų industrijos gaminiai, kurie atsparūs šiems ir kitiems aplinkos veiksniams. Gera žinia ta, kad klinkerio plytelės yra vienas iš tų nedaugelio gaminių, kuris tikrai atsparus visiems išvardintiems veiksniams: ne tik šalčiui ar karščiui, bet ir staigiems temperatūrų svyravimams, bet ir intensyviam saulės spindulių srautui, vėjo gūsiams, dulkėms bei nešvarumams ir pan. Maža to, šis gaminys pasižymi ypatingu atsparumu įvairios kilmės rūgštims bei šalčiams. Būtent dėl šių savybių tokias plyteles galima naudoti esant net pačioms ekstremaliausioms sąlygoms.
  Universalumas (pagal panaudojimo pobūdį)
  Pirmoje šio teksto dalyje minėjome, kad iš klinkerio pagamintos plytelės yra labai universalios stiliaus aspektu (puikiai tinka tiek moderniam, tiek klasikiniam stiliui), tačiau verta paminėti ir dar vieną šio pobūdžio aspektą - iš klinkerio pagamintos plytelės yra universalios ir pagal panaudojimo būdą. Pavyzdžiui, šis gaminys taps idealiu pasirinkimu ne tik statant naują pastatą, bet ir renovuojant seną; stogocerpes.lt klinkerio plytos naudojant ne tik statant ar renovuojant individualius namus, bet ir daugiabučius arba visuomeninės paskirties pastatus.
  Platus spalvų pasirinkimas
  Dar vienu privalumu tampa platus spalvų pasirinkimas - kaip žinia, tai yra puiki naujiena, kadangi platus asortimentas suteikia galimybę rinktis norimą spalvą ir tokiu būdu susikurti tokią aplinką, apie kurią visada svajojote. Klinkerio plytelių spalvos yra: glazūruota ruda, natūrali ruda, rubino raudona, cinamono, raudonmedžio ir daugelis kitų).
  Viršija standartų reikalavimus
  Kaip žinia, kai kuriems statybos industrijos produktams yra taikomi Europos standartų reikalavimai. Tačiau tuo atveju, kai kalbame apie klinkerio plytelės, tiesiog būtina akcentuoti ir dar vieną jų savybę, kuri tampa puikiu privalumu - šios plytelės viršija Europos standartų reikalavimus. Taigi, galite būti tikri, kad šis produktas yra aukštos kokybės ir tinkamas naudoti.
  Kaip matyti, šių plytelių privalumų sąrašas yra labai ilgas. Iš klinkerio pagamintos plytelės yra palyginti nepigus gaminys, tačiau sužinojus, kiek daug privalumų jos turi, nesunku suprasti, kad kaina - adekvati gaminio kokybei.

  Taip pat skaitykite:

  Rodyk draugams

  Griovimo darbai Vilniuje ir kainos

  2016-09-24

  Griovimai darbai Vilniuje ir kaina: įdomios detalės, kurias būtina žinoti kiekvienam

  Kai kalbame apie griovimo darbus, bene vienu svarbiausių akcentų yra jų kaina - atsižvelgiant į tai, kad yra labai daug veiksnių, nuo kurių priklauso, kokia bus šių darbų atlikimo kaina, nesunku suprasti, kodėl kas kartą ji yra vis kitokia. Maža to, būtent ši tema yra ta tema, kuria kalbama labai daug ir hipis.lt portale, o visa tai tam, kad būtų galima pateikti kuo daugiau informacijos apie tai, nuo ko priklauso šios paslaugos kaina. Siekiant tai padaryti, paprastai yra išvardijami kriterijai, nuo kurių ir priklauso šios paslaugos kaina, tačiau dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog yra kur kas daugiau svarbių detalių, kurias yra būtina žinoti kalbant šia tema ir siekiant kuo geriau suprasti šios paslaugos kainos ypatumus. Taigi, šį kartą kviečiame susipažinti su detalėmis, apie kurias galbūt ir nėra užsimenama labai dažnai, tačiau jas labai svarbu žinoti tuo atveju, jei siekiate suprasti, nuo ko priklauso šios paslaugos kaina.
  Vienas įdomiausių, o tuo pačiu ir svarbiausių detalių, apie kurią skelbia ir hipis.lt portalas, yra būtina žinoti visiems tiems vilniečiams, kurie siekia kuo geriau suprasti, nuo ko priklauso šios paslaugos kaina, yra tas, kad pastatų griovimo darbai gali būti vykdomi ne tik dieną, bet ir tamsiuoju paros meru: ankstų rytą, vėlų vakarą ar net naktį. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad tokiu atveju griovimo darbai atliekami pagal didesnį įkainį - skelbia hipis.lt. Taigi, belieka tik pridurti, kad tuo atveju, jei pageidausite, kad griovimo darbai būtų vykdomi ne tik dieną, bet ir naktį, tai kur kas labiau paplonins jūsų piniginę. Kita vertus, reikia akcentuoti ir tai, kad toks sprendimas pasižymi ne tik aukštesne kaina, bet ir tuo, kad griovimo darbai bus atlikti kur kas greičiau, o jūs galėsite pradėti statybas.
  Dar viena detalė, kurią taip pat yra būtina pabrėžti liečiant griovimo paslaugų temą, yra tai, kad įmonės, kurios teikia šias paslaugas, visų pirma turi atlikti objekto apžiūrą. Pastaroji yra reikalinga tam, kad įmonės darbuotojai galėtų įvertinti, ar griovimo darbai apskritai gali būti atliekami ir ar bus galima įgyvendinti kitus paslaugos užsakovo pageidavimus išlaikant visus saugumo reikalavimus - hipis.lt. Tuo atveju, jei įmonė pateikia verdiktą, jog darbų atlikti negalės, paprastai mokėti už apžiūrą nereikia, tačiau tuo atveju, jei yra nusprendžiama, kad darbai gali būti atliekami, tokiu atveju yra sudaromas ir darbų planas. Savaime suprantama, ir už vieną, ir u- kitą paslaugą tenka mokėti papildomai.

  Taip pat skaitykite:

  Rodyk draugams

  Reikalavimai statybos darbams

  2016-09-20

  Statybos darbai - labai plati sąvoka, kadangi, jei pažiūrėtume atidžiau, pamatytume, jog jie susideda iš daugelio įvairių darbų. Belieka tik pridurti, kad visi šie darbai yra neatsiejami ir nuo įvairių reikalavimų. Na, o kuo daugiau įvairių statybos darbų egzistuoja, tuo daugiau ir jiems keliamų reikalavimų galima išvardinti. Taigi, kokie reikalavimai yra keliami statyboms darbams? Apie tai ir kalbėsime šį kartą.

  Kokybė
  Įdomu tai, kad aukšta kokybė yra toks savaime suprantamas dalykas, kad daugeliu atvejų apie tai tiesiog neužsimenama, taigi, būtent šis reikalavimas išlieka vienu svarbiausiu prioritetų. Na, o jo reikšmė yra iš tiesų labai didelė, kadangi tuo atveju, jei statybos darbai bus atliekami nekokybiškai, teks patirti pačių įvairiausių nuostolių.
  Saugumas
  Dar vienas reikalavimas, kuris taip pat yra neatsiejamas nuo statybos darbų, tai - saugumas. Vis dėlto, kalbant apie šį reikalavimą, būtina pabrėžti, kad jį galima aptarti net keliais aspektais: visų pirma, tai - saugumo reikalavimai, kurių turi būti laikomasi tuo metu, kai atliekami statybos darbai: antra - jiems atlikti naudojamų medžiagų saugumas (didžioji dalis jų turi atitikti tam tikrus standartus).
  Skaidrumas
  Skaidrumas yra vienas iš tų reikalavimų, kurio svarba didžiulė, nepriklausomai nuo to, kokio mąsto statybos darbai yra vykdomi - viskas turi būti atlikta skaidriai, tačiau ši savybė analizuojama dar labiau tuo atveju, kuomet kalbama apie didelio mąsto statybas: dėmesį verta atkreipti į tai, jog tuo atveju, kai yra vykdomi didelės apimties statybos darbai, sąmatos sudaro įspūdingas sumas, tad skaidrumas tampa vienu svarbiausių prioritetų.
  Unikalumas
  Dar vienas reikalavimas, kuris taip pat negali likti neaptartu, yra unikalumas. Tiesa, jam skiriama šiek tiek mažesnė reikšmė, nei prieš tai išvardintiems reikalavimams, kadangi šį reikalavimą galima įgyvendinti tik tam tikrų statybos etapų metu - dalis etapų yra vykdomi pagal iš anksto numatytus reikalavimus.
  Ekologiškumas
  Šiandien ekologija, ekologiški sprendimai bei ekologiškas gyvenimo būdas jau nieko nebestebina ir yra ta savybė, kuriai skiriama dar daugiau dėmesio. Galima tik pasidžiaugti, kad ekologija vis labiau ir labiau skverbiasi į įvairias sritis, tuo tarpu statybos yra viena iš jų. Taigi, jei esate vienas iš tų žmonių, kurie pageidauja, kad ekologijos jų gyvenime būtų kuo daugiau, dėmesį belieka tik atkreipti į tai, jog vykdant statybos darbus ekologiškumas turi tapti vienu svarbiausių reikalavimų.

  Taip pat skaitykite:

  Rodyk draugams