BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘NT agentūros’ kategorija

Kaip greitai parduoti nekilnojamą turtą Klaipėdoje

2016-08-28

Nekilnojamo turto agentūra ir Klaipėda - kaip tinkamai organizuoti pardavimą arba pirkimą.

Taip jau suplanuotas tas mūsų gyvenimas šioje žemėje, vieniems sekasi geriau, kitiems šiek tiek mažiau, bet iš esmės negalime skųstis, kad viskas ką darome yra labai blogai. Panaši situacija ir nekilnojamo turto rinkoje uostamiestyje, vieni turtą perka vos tik atradę jį už mažesnė kainą, kiti gi yra prispausti to gyvenimo, kad tenka jo atsisakyti.

Nekilnojamo turto agentūra Klaipėda - sritis, kurioje būtina atlikti tam tikrus veiksmus norint nekilnojamą turtą parduoti už geresnę kainą, arba tą patį turtą įsigyti ženkliai mažesne kaina. Kaip tai padaryti? Viskas daug paprasčiau nei Jūs manote.

Vienas iš būdų, kaip greitai parduoti nekilnojamą turtą mieste prie jūros yra visuose skelbimų portaluose patalpinti skelbimą apie namo, buto ar žemės pardavimą Klaipėdoje. Toks ketinimas nėra patogus, nes talpinant skelbimus portaluose, vieno ar dviejų skelbimų rezultatui pasiekti nepakaks, todėl teks talpinti skelbimus visuose. Įskaitant tai, kad Lietuvos skelbimai kuriasi vos ne kasdien ir jų yra labai daug, gal koks pusšimtis, jei nedaugiau, sugaišti talpinant skelbimus teks pusdienį, jei ne visą dieną, todėl toks būdas nėra pats geriausias taupantiems savo laiką, bet negalima tvirtinti, kad nėra efektyvus.

Greičiausiai, kad vienas iš labiausiai paplitusių būdų ir kone efektyviausia galimybė greitai, patogiai ir už norimą kainą įsigyti ar parduoti norimą turtą uostamiestyje yra apie tokį norą pranešimas kelioms nekilnojamo turto agentūroms. Gaišti daug laiko neteks, Jums tereikės internetinėje paieškoje surasti NT agentūrų sąrašą, apie savo ketinimą surašyti laišką ir išsamiai išdėstyti ką parduodate ar kokį objektą norite pirkti, gavėjo adresyne suvesti visų agentūrų elektroninius adresus skiltyje CC, užrašyti temą pagal veiksmą ko tikitės ir vienu mygtuko paspaudimu išsiųsti žinią kelioms agentūroms.

Po tokio masinio laiško agentūroms ilgai veiksmo laukti nereikės, jau už kelių akimirkų Jums paskambins pirmieji agentūrų vadybininkai, kurie išmano savo darbą ir nelaukia kol kiti konkurentai juos aplenks, todėl galite tikėtis, kad tokiu būdu užvedėte didelę savo turto pardavimo arba pirkimo kampaniją ir rezultatų ilgai laukti neteks.

Tokiu pat principu aš pardaviau ir savo butą, toks veiksmas truko, šiek tiek ilgiau nei savaitę, tačiau parduoti butą už norimą kainą vos per savaitę, manyčiau, tai yra labai geras terminas įskaitant tai, kad dokumentų tvarkymui, turto įvertinimui ir kitiems veiksmams prireikia dienos, kad tai įvyktų. Tad norėdami parduoti būstą, visada kreipkitės į profesionalias nekilnojamo turto agentūras, o kurios tokiomis yra pamatysite patys, kai vieni agentūrų vadybininkai Jums paskambins tą pačią akimirką po gauto laiško, o iš kitų vadybininkų skambučio sulauksite tik po turto pardavimo (jie dirba “greitai”). Todėl bijoti agentūrų Klaipėdoje neverta, jei tikitės greitai, laiku ir už gerą kainą.

Taip pat skaitykite:

Rodyk draugams

Draudimo agentas, architektas ir gydytojas

2016-06-02

Kaip sako liaudies išmintis: “geros nuotaikos niekada nebus per daug”, bet “koščėjais nemirtingaisiais” bet kokiu atveju netapsime, kad ir kiek besijuoktume… ;)

Mūsų gyvenimas yra pateikęs labai daug įdomių istorijų ir specialistai mano, kad visi įvykiai nėra iš piršto laužti, tiesiog jie perpasakoti kieno nors arba užrašyti rankraštyje. Tad ir šiame tinklaraštyje galima atrasti geros nuotaikos dozę nekreipiant į tai, kad karo nėra, iš darbo niekas neatleido, nesumažino net ir atlyginimų, o krize kaip nekvepėjo, taip ir nekvepia… :)

Taigi, prie istorijos:

Draudimo agentas, gydytojas ir architektas keliauja kaimo vietove.

Pavargę jie apsistoja užeigoje.
Užeigos savininkas jiems paaiškina, kad turi tik du kambarius, taigi vienam jų teksią miegoti tvarte.
Miegoti tvarte pasisiūlo architektas. Jis išeina, o kiti du sugula kambariuose.

Po kiek laiko pasigirsta tylus beldimas į duris.

Tai architektas:
“Tvarte yra karvė, o aš išpažįstu hindu religiją ir miegoti šalia švento gyvulio negaliu - tai prieštarauja mano įsitikinimams.”
Atsikelia gydytojas ir sutinka pakeisti architektą. Likusieji sugula, tačiau po trumpo laiko vėl pasigirsta beldimas į duris - grįžo gydytojas.
“Tvarte yra kiaulė, o aš negaliu miegoti šalia šio nešvaraus gyvulio, nes esu žydas.”
Taigi draudimo agentas išsiunčiamas į tvartą.
Po kiek laiko, kambaryje, likę labai pavargę keleiviai užmiega. Tačiau juos prižadina garsus beldimas į duris.
Atidarę duris jie apstulbsta - priešais juos stovi karvė ir kiaulė…

Apie.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Kaip “ne žmogus” žemės sklypą pirko

2016-05-06

Internetinė erdvė mirga marga įvairiomis antraštėmis, vienos jų spalvotos, o kitos “bespalvės”…

Gaila, kad žmonės yra pripratinti viską matyti spalvotai, tolerantiškai ir deja, tai kas tuščia…

Įsigytas nekilnojamas turtas Lietuvoje nėra blogai, bet kai jo pirkimas yra įvyniojamas į tolerancijos spalvų išmargintą popierių, tai kaip “vėžys” žmogaus organizme, jei nesergi su diagnoze nereiškia, kad gydytojai nerastų…

Taigi, prieš gerą mėnesį, vienas garsus Lietuvos “ne žmogus”, dauguma vyrų taip vadina mergicas, garsiai paskelbė, kad įsigijo žemės sklypą “velnias žino kur”, mat ją bala tą vietą, bet, kad ketina ten gyventi, paskelbė viešai. Nors pati žinojo ar buvo informuota, kad tokioje vietoje tas “ne žmogus” gyventi neturi teisės pagal įstatymą - turėtų būti skirta rimčiau saugoma…

Apsimelavo “ne žmogus”, visus suklaidino, o šiandien, tarnybos skalambija, kad ten ne žemės sklypas, bet Valstybei priklausantys ištekliai… Kas vėl kaltas, sunku pasakyti, nes pagrindinis įstatymas skelbia, kad kol nepripažintas kaltu esi nekaltas…

Taigi, netiesą sakyti galime visi, tik ne visiems limpa ta melagio etiketė…

Tad kam “ne žmogui” būtina ta nelimpanti etiketė ir sugadintas vardas, nebent tai būtų rusiškas posakis “a nam vsio ravno”… :)

Kai laikai rankas kišenėje (mūsų) reiškia, kad gali elgtis ir daryti kaip leidžia fantazija… :)

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

ときにスパム保護がします

2016-04-23

悪いスパムは何トラフィックモニタに非常に目に見えるパック

彼らは利点で唯一の悪負担するので、より良い、高さリトアニア語の文章や考えを調達します

Bendras pasiūlymas:

gal vertėtų labiau aukštinti lietuviškai rašytas mintis, jų išties yra labai smagių. Kaip pasisakė vieną dalyvė “Tarantino stiliaus” vertų, bet nekelti užsukusių spam botų…

Kada baigsis spamo globa? :)

Rodyk draugams

Nemokamai “nemokama” reklama

2016-04-19

Suprantama, kad visos legalios priemonės reklamai yra naudingos, bet tokios matyti dar neteko. Naujiena - new…? :)

Viena garsi Lietuvos asmenukė, greičiau žiniasklaida (sunku spėliot, kai esame laikomi tik mėsa), skelbia, kad pirko sau sklypą namo statybai (greičiausiai tai masalas smalsuoliams), bet, kam pirkti sklypus be tikslo…

Tikėtina, kad sklypais pavilnyje prekiaujanti bendrovė, arba, ji yra tų pačių interesų sąraše grupė (juk žinote apie viešus ir privačius santykius, nes nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės…)

Taigi, gyvenvietėje “sargučiai”, “margučiai” ar kitaip…, kaip juos be pavadintume, greičiausiai, kad iki kitų rinkimų išsiprekiaus savo sklypelius, nors prabanga ten pakvepės tik šiais metais, kol “geltonieji” rašys apie asmenį, kuris ten savo noru keliasi gyventi ir niekada nepaliks savo kvapo…

O kas mokės už “langus“?

Greičiausiai, kad mūsų ausys girdi tai kas privaloma, o namukas “patvorėje” statomas bus, bet tik kaip padėka kažkam. Taip gi priimta pas mus, užsitarnaujama valstybinėje tarnyboje, kur statytas neleidžia tik viena - kairė ranka, bet dešinė padėti parašą prie užrašo “parduota”, gali visada…

Ne iš pavydo čia, tik nenoriu, kokį pusmetį, būti kvailiu skaitydamas ir matydamas filmukus apie tai, kaip vieši asmenys (greičiausiai jis-ji nėra viena) mano galvoje liejo nieko vertus namo lietuviui pamatus…

Sutikčiau, kad visiems, “klystantiems savo noru” būtų skirta po 6a žemės lopinėlį mėnulyje, bet NASA turėtų pasistengti labiau, nei tokio pat turinio filmukų rodymų, bet čia jau kita medalio pusė… :)

Statykite savo namus, kad ir iš kortų, bet, kad jie būtų tvirti ir vizualiai matomi ir ne butaforiniai, juk garsiai sušukus kaimynui, kad perku tavo žemę, ji nepatikės, kol šito neįgyvendinsite realiai, o kaimyno nepaliksite su pinigų maišu už jo paties buvusio namo durų… ;)

Rodyk draugams

Tik noro paimti pinigus nepakanka

2016-04-12

Vėjai Lietuvoje pučia kaip ir bet kurioje kitoje, todėl nieko nuostabaus, kad retkarčiais jis papučia stipriau, o kitąkart, pučia į priešingą pusę arba įsivyrauja visiškas štilius.

Krizei paspaudus butų kainas, mūsų butelio kaina taip pat pradėjo ženkliai kristi, tad nusprendėme jį parduoti ir taip išsaugoti bent šiokią tokią jo vertę savo kišenėje. Žinoma, skelbimų net neketinau dėti. Internete suradau kelias aukščiausiai buvusias agentūras, surašiau jiems laišką ir išsiunčiau.

Taip, taip, nepagalvokite nieko blogo, laiške surašiau viską ką įsivaizdavau, kad prireiks agentams buto pardavimui, prisegiau ir apie 10 nuotraukų visokiausiais kampais. Ką manote, rezultatas laukti neprivertė, pirma agentė paskambino gal po kelių minčių, ji pasitikslino ar tikrai parduodame ir jau popiet pradėjo skambinėti, kad turi klientus. O geras, apsidžiaugiau, kad mano sugalvota taktika veikia, o matydamos, kad laiškas siųstas kelioms agentūroms, nes pridėjau CC, agentai turėjo stengtis dar labiau.

Tačiau šios mintys ne apie agentūras, o agentus, kurių, per buto parodymo laikotarpį, kuris vyko tik savaitę, mačiau begales. Vieni agentai dirbo sau, todėl jų aktyvumos buvo pastebimas. Kiti agentai buvo pasyvūs, o treti elgėsi taip, lyg buto pardavimas rūpėtų tik man vienam. Suprantama, tai ir rūpėjo man vienam, bet įskaitant tai, kad agentas dar pretendavo ir į vieno procento mokestį už kliento suradimą, man tai pradėjo kelti pyktį.

Įsivaizduokite, ateina jaunutė ir graži agentė su klientų į mano butą, aš gaištu ir taip savo laiką, nes metęs darbus lėkdavau rodyti turto, o agentė įlįsdavo į vieną iš didelės svetainės kampų ir klausydavosi kaip mes su apžiūrėti atėjusiais diskutuodavome ir aš pasakodavau euro remonto istoriją. Nieko sau, pagalvojau, kai agentė išėjo pro duris ir atsisveikino, nieko nedarant norėjo paimti pinigus, nes pardavimo atveju būčiau atlikęs jos darbą pilnai ir buvau pasiruošęs to procento nemokėti. laukė didelės pakalnės ašarų…

Taigi, agentai, atminkite, jei už savo paslaugas prašote ir tiesiate ranką mokesčiui, jis nėra imamas tik už kliento atvedimą, ir nereikėtų pamiršti, kad bendravimas su klientu taip pat įeina į Jūsų pareigybes. Gal kai kuriems pirkėjams tetrūko Jūsų patarimų, postūmio į priekį, kad apsispręstų pirkti, o stovėjimas parduodamo butelio kampe su ištiesta ranka sėkmės mokesčio paėmimui nėra profesionalumo požymis.

Tiesa, mano butelio istorija baigėsi tuo, kad sutikau tas pačias agentes, kurių pagalba pirkome butą prieš 15 metų ir nepatikėsite, tos pačios merginos, tik šiek tiek jau vyresnės ;) man pasitarnavo ir šį kartą. Butą pardaviau per savaitę, gavau norimą sumą, o ir dėl dokumentų bėgioti nereikėjo.

Tad imant pinigus nepakanka tik veiksmo, reikia juos dar ir užsidirbti.

Taip pat skaitykite:

Rodyk draugams

Klaipėda ir nekilnojamo turto agentūra

2016-04-03

Gaila, bet ne visi lietuviai supranta, gerbia ir tinkamai vertina savo laiką. Vieni savo valandą įvertina keliais šimtais eurų, o kiti mano, kad jie laiko turi į valias ir jis jiems nieko nekainuoja. Taigi, pamatuokime laiko kainą, kai norima parduoti nekilnojamą turtą, o laikas spaudžia ir piniginę, ir kelnes…

Taip jau yra, esame visi skirtingi, vienodų nėra net ir pamėgdžiojant, todėl ir veiksmai mūsų skiriasi, nors stengiamės tai daryti taip pat. Vienas iš tų veiksmų galėtų būti nekilnojamo turto pardavimas per labai trumpą laiko tarpą ir suprantama, išlaikant protingą pardavimo kainą.

Kas čia tokio sunkaus pagalvos skelbimų portalų mėgėjai, imi, sukeli skelbimus visuose portaluose ir parduodi per labai trumpą laikotarpį, pasakytų tie, kurie skelbimuose pardavinėjo dviratį ar automobilį. Visiškai kitokia situacija yra su nekilnojamu turtu. Žinoma, jei Jūsų skelbime, parduodamo būsto ar žemės kaina bus mažesnė kokiais 50% suprantama, kad pirkėjas atsiras vos ne tą pačią akimirką, kai įkelsite savo skelbimą ir jis pradės veikti skelbimų portale tačiau, šis pasvarstymas yra apie NT pardavimą už protingą kainą, todėl atidavimas už ačiū, 30-50 tūkstančių eurų kainuojančio nekilnojamo turto Klaipėdoje, neturėtų būti traukiamas kaip diskusijos objektas.

Taigi, kiekvienas, kuris vertina savo laiką yra kur kas guvesnis, nei tie, kurie jo turi tačiau, nevertina jo taip, kiek iš tikro jis kainuoja. Taip pat ir pardavinėjant nekilnojamą turtą. Pavyzdžiui, norint sukelti skelbimus apie skubiai parduodamą nekilnojamą turtą skelbimų portaluose, Jūs užtruksite apie dieną. Taip, taip, kad ir pasirašysite “šabloninį” skelbimą dėl pardavimo, rimtai suredaguosite tekstą, bet sukelti į visas “lentas” taip greitai nepavyks. Vieni skelbimų portalai prašo registracijos, ji, kad ir trumpa, tačiau užima laiko, o kur dar rekomenduojamų nuotraukų dydžiai, kai turi kokybiškas, NIKON fotoaparatu darytas nuotraukas, o portalo taisyklės nurodo, kad vienos dydis neturėtų viršyti 2KB. Taigi, turite laiko mažinti - ‘resizinti” nuotraukas? Eisite į photoshopo’o programą mažinti, ar mažinsite Picture Manager programėle, juk žinoma, kad jomis visomis Jūs mokate naudotis?!

Geriausias sprendimas yra, tereikia sugaišti vos tik kelias minutes… Tad, kokybiškas nuotraukas Jūs jau turite, pasiūlomą tekstą taip pat esate pasirašę, belieka tik apie savo norus pranešti įmonėms, kurios tik ir laukia, kol kas atsiųs naują pasiūlymą ar užklausimą. Pirma, visas nuotraukas, kurios nesikartoja, sukelkite į el. paštą, GOOGLE paieškos sistemoje suveskite nekilnojamo turto agentūros Klaipėdoje ir pradėkite rinkti tik el. adresus ir talpinti su CC į gavėjų skiltį. Iš to pasijuokti norinčių atsiras, net neabejoju, tačiau iš savęs juoksis arba konkurentai, arba tokio veiksmo dar nebandę, todėl prieš kritiką gerai pagalvokite, ar tikrai norite tai daryti.

Išsiuntę elektroninį laišką, kuriame bus sudėtos norimo parduoti objekto nuotraukos, bus surašyta visa informacija apie vietą, dydį, kainą ir kitos detalės tikėtina, kad po kelių minučių Jūs sulauksite ir pirmo skambučio. Tiesa, tai nebus klientų skambutis, bet agentūros vadybininkų, kurie norės pasitikslinti veiksmą ir ar tikrai Jūs ketinate kažką parduoti NT srityje. Įsitikinę vadybininkai informacijos tikrumu jie imsis darbų, kurie neturėtų nuvilti. Tiesą sakant, jei turėsite išsamų turto vertinimą, nenorėsite gauti tik grynais, sumos iškart ir būsite pasirengę priimti įmoką iš gautos paskolos, patikėkite, Jūsų turtą įmanoma parduoti per kelias dienas, nes viena diena dar pasiliekama formalumų derinimui arba trūkumų šalinimui.

Išvada, naudokitės nekilnojamo turto agentūromis Klaipėdoje ir taupykite savo laiką, jei jis Jums yra brangus.

Rodyk draugams