BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Kelionių ir gyvenimiškų nuotykių istorijos’ kategorija

Apie lėktuvo bilietus, kurie perkami internetu

2016-08-28

Pigūs aviabilietai
Kelionių gerbėjų yra visame pasaulyje. Vieni renkasi tolimiausius pasaulio kampelius, o kitiems pakanka ir gimtos šalies ar kaimyninių valstybių. Nesvarbu, kur norite praleisti atostogas ar savaitgalį, tačiau visiems aktualūs pigūs aviabilietai, kurie įsigyjami internetu.
Kodėl būtent internetu daugeliui keliautojų, kurie turi kelionių patirties, net nekyla klausimų, o štai tiems, kurie tik pradeda domėtis kainomis ir vietomis, kurias aplankyti - tampa įdomu. Pasinaudojus šiuolaikinėmis technologijomis tokiomis, kaip internetas, kompiuteris išmanus mobilusis telefonas ir kt. galima greitai ir patogiai rasti visą reikiamą informaciją apie skrydžius lėktuvu bei bilietų kainas. Jums net nereiks atsispausdinti bilieto, pakaks tik įdiegti specialią programėlę į mobilųjį telefoną. Naujovių daug, todėl visuomet reikia domėtis savo galimybėmis. Tai palengvina kiekvieno keliaujančiojo kasdienybę.
Bilietų kaina tampa aktualiausiu klausimu, kurį užduoda keleiviai. Taip yra dėl to, kad būtent skrydis sudaro didžiąją dalį visos kelionės išlaidų. Taigi, sutaupius šioje dalyje, galima likusius pinigus atsidėti kitai kelionei arba išleisti pramogoms šitoje. Viskas priklauso tik nuo poreikių. Tam, kad pigūs aviabilietai būtų perkami jūsų vardu galima pasinaudoti kai kuriais patarimais, kurie leis sutaupyti skrydžiui.
Svarbiausia, ką turi žinoti norintys skristi pigiai yra kelionės data. Pasidomėkite kuriuo metų laiku į jūsų pasirinktą šalį vyksta daugiausia turistų. Tuo laikotarpiu taupantys keliautojai nekeliauja arba ieško pigių bilietų. Vis dėl to geriausia kelionę atidėti iki ne tokio populiaraus mėnesio, kuomet bilietai ir taip pigesni arba reikia leistis į pigių bilietų medžioklę. Kaip tai vyksta? Viskas paprasta. Jums tereikia stebėti kainas visose pardavimo vietose ir pamačius gerą - pirkti. Jei nesate įgudęs, tai verčiau ieškokite pigius skrydžius siūlančių bendrovių, kurios užsiima tokių bilietų paieška.
Dažnai svarstoma ar skrydį pirkti į abi puses. Atsakysime, kad tikrai taip, jei norite sutaupyti ir neturėti nerimo naktų, kuomet lauksite atgalinio skrydžio gera kaina. Taip pat galima surasti skrydžių bendroves, kurios organizuoja skrydžius į šalimais esančius oro uostus. Tai dar vienas būdas sutaupyti.
Skrydžiai lėktuvu jau ne vieną dešimtmetį yra pats greičiausias būdas nukeliauti ten, kur reikia. Dabar galima teigti, kad ir vienas iš pigiausių, nes radus geras kainas ir palyginus jas su kitais kelionės būdais galima maloniai nudžiugti sutaupius. Tai nutinka ne taip jau ir retai. Tereikia žinoti kur ir kada ieškoti tokių gerų bilietų į svajonių šalį.

Nustokime ieškoti, pradėkime atrasti:

Rodyk draugams

Kad netoli miško nesibaigtų benzinas

2016-06-30

Šiais laikais sunku nuspėti, kaip reikėtų elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, bet kaip elgtis įsėdus į svetimą automobilį, informacija pasidomėti vertėtų :)

Pakelėje moteris stabdo automobilius.

Vienas sustoja.

Moteris atsisėda šalia vairuotojo, ant užpakalinės sėdynės pastato didelį bidoną.
- Pienas? - klausia vairuotojas.
- Benzinas.
- O kam?
- Žinau aš jus. Privažiuojate iki miškelio ir sakote, kad baigėsi benzinas.

Nauda pardavus.

Pasidomėkite:

Rodyk draugams

Draudimo agentas, architektas ir gydytojas

2016-06-02

Kaip sako liaudies išmintis: “geros nuotaikos niekada nebus per daug”, bet “koščėjais nemirtingaisiais” bet kokiu atveju netapsime, kad ir kiek besijuoktume… ;)

Mūsų gyvenimas yra pateikęs labai daug įdomių istorijų ir specialistai mano, kad visi įvykiai nėra iš piršto laužti, tiesiog jie perpasakoti kieno nors arba užrašyti rankraštyje. Tad ir šiame tinklaraštyje galima atrasti geros nuotaikos dozę nekreipiant į tai, kad karo nėra, iš darbo niekas neatleido, nesumažino net ir atlyginimų, o krize kaip nekvepėjo, taip ir nekvepia… :)

Taigi, prie istorijos:

Draudimo agentas, gydytojas ir architektas keliauja kaimo vietove.

Pavargę jie apsistoja užeigoje.
Užeigos savininkas jiems paaiškina, kad turi tik du kambarius, taigi vienam jų teksią miegoti tvarte.
Miegoti tvarte pasisiūlo architektas. Jis išeina, o kiti du sugula kambariuose.

Po kiek laiko pasigirsta tylus beldimas į duris.

Tai architektas:
“Tvarte yra karvė, o aš išpažįstu hindu religiją ir miegoti šalia švento gyvulio negaliu - tai prieštarauja mano įsitikinimams.”
Atsikelia gydytojas ir sutinka pakeisti architektą. Likusieji sugula, tačiau po trumpo laiko vėl pasigirsta beldimas į duris - grįžo gydytojas.
“Tvarte yra kiaulė, o aš negaliu miegoti šalia šio nešvaraus gyvulio, nes esu žydas.”
Taigi draudimo agentas išsiunčiamas į tvartą.
Po kiek laiko, kambaryje, likę labai pavargę keleiviai užmiega. Tačiau juos prižadina garsus beldimas į duris.
Atidarę duris jie apstulbsta - priešais juos stovi karvė ir kiaulė…

Apie.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Vairavimo ypatumai

2016-05-24

Kadangi Lietuvoje, važiuojant pačiu didžiausiu leistinu greičiu tampi kliūtimi kitiems vairuotojams, nusprendžiau neatsilikti ir aš.

Geros nuotakos nebus per daug… ;)
Turistas iš Lietuvos keliauja po Maltą.

Nustemba, kad čia važinėjama nepaisant jokių taisyklių.

Pakalbintas policininkas jam paaiškina:
- Nekreipkit dėmesio.

Yra šalių, kuriose važinėjama kairiąja puse, yra ir tokių, kur dešiniąja, o pas mus labai kepina saulė, tad visi, visada, važiuoja pavėsingąja puse.

Juokimės dažniau ir gyvenkim ilgiau… ;)

Rakshtys

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

ときにスパム保護がします

2016-04-23

悪いスパムは何トラフィックモニタに非常に目に見えるパック

彼らは利点で唯一の悪負担するので、より良い、高さリトアニア語の文章や考えを調達します

Bendras pasiūlymas:

gal vertėtų labiau aukštinti lietuviškai rašytas mintis, jų išties yra labai smagių. Kaip pasisakė vieną dalyvė “Tarantino stiliaus” vertų, bet nekelti užsukusių spam botų…

Kada baigsis spamo globa? :)

Rodyk draugams

Laiškas butelyje

2016-04-22

Aš mėgstu keliauti, mėgautis dar nematytais ir unikaliais gamtos kurtais ir žmonių patobulintais kraštovaizdžiais. Labiau mėgstu pamatyti realybėje, nei skaityti kieno nors patirtą istoriją. Turiu ir galiu papasakoti labai daug, bet į vieną blogą, greičiausiai, visi mano gyvenimiški patyrimai netilptų, o ir minčių per kartą, iš savo atminties skrynios “ištraukti” nepavyktų. Tam reikia laiko…

Bet kartais, kai aprašymo turinys mane suvilioja ir suvysto it mažą vaiką mama, mano vidinis balsas, nesunkiai mane įkalba pasidomėti istorija nuo pradžios iki galo. Tokią įdomią ir smagią istoriją radau daugiau nei prieš kelis metus, pristatyti ją Jums norėčiau ir šiandien…

“Neįtikėtina istorija - laiškas butelyje

Pamirškit elektroninį paštą! Laiškai keliauja ir šimtmečiais patikrintu būdu - buteliuose jūromis. Tikra istorija, kurią man papasakojo Aidas, kitaip - Dusia.

Tai nutiko jau praėjusios vasaros liepą, kuomet lietuviška jachta „Jigy Jigy” skynė pergales „Muhu Vainu” regatoje Estijoje. Po vieno iš regatos etapų, Hiuumaa saloje prie jachtos įgulos atėjo estų buriuotojas Tiitas, nešinas užkištu šampano buteliu. Jame teliuskavo jūros vanduo ir matėsi keli popieriaus lapai. Tiitas tikino, kad ant popieriaus kažkas surašyta lietuviškai.

„Jigy Jigy” vyrai atidarė butelį (tokiems „laiškams” įprastu būdu - trinktelėję jį į kai ką stipresnio, nei stiklas), ištrauktus popieriaus lapus išdžiovino ir perskaitė, kiek įmanoma buvo perskaityti - ten tikrai buvo lietuviškas raštas. Septyniolikoje lapelių skirtingi žmonės surašė palinkėjimus Naujųjų metų proga.

Vieno lapelio kamputyje Dusiai pavyko įskaityti vieno rašiusiojo adresą Vilniuje (ne elektroninį!). Kelis lapelius, kurie nesutrūnijo nuo sūraus jūros vandens, Aidas nuskenavo ir daug nesitikėdamas, išsiuntė rastuoju adresu įprastu - žemės - paštu.

Dar vieną laišką Dusia parašė ir Titui svarstydamas, kad veikiausiai laiškas butelyje buvo išmestas švenčiant Naujuosius metus keleiviniame kelte, kursuojančiame tarp Talino ir Stokholmo arba Helsinkio.

Po kurio laiko Dusia gavo atsakymą iš vieno butelyje laiškus pasiuntusio vaikino - to, kurio adresą pavyko įskaityti. Vilnietis Elvinas ir pats nustebo sužinojęs, kad laišką kažkas rado jūros išmestą pakrantėje. Yra ko nustebti - lietuvių laiškas butelyje, paleistas į jūrą, Estijoje pateko į kitų lietuvių rankas.

Ir prie viso to - laiškas savo kelionę pradėjo Latvijoje. Anot Elvino, su draugais 2009 metų sausio 2 dieną (jei gerai pamena) laišką jis paleido Rygoje į Dauguvos upę.

Tad laiškas, labai labai preliminariais skaičiavimais (neįvertinus srovių, vėjų ir kitų faktorių), „generaliniu kursu” nuplaukė 120-150 jūrmylių. Neblogai per pusmetį nevaldomam, bangų ir vėjo blaškomam buteliui, ar ne? Tiesa, nežinia kiek jis gulėjo paplūdimyje, kur jį rado Tiitas.

Įdomi istorija, nutikusi XXI amžiaus pradžioje. Taip nutinka itin retai ir šios istorijos dalyviai turės ką prisiminti.

Šaltinis: http://arbusis.lt”.

Ateityje galiu prisižadėti, kad apie ne kasdienius nuotykius kelionėse ir potyrius iš asmeninės “varpinės” skelbsiu dažniau, nes pavasaris yra ne tik emocinis prabudimas, bet ir darbinis “atgimimas”…

Turėdamas laiko būtinai pradėsiu savo kelionių aprašymo ciklą. Kol kas… ;)

Rodyk draugams