BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Buitis’ kategorija

Bio bakterijos sklandžiam nuotekų valymui

2020-03-15

Nors šiuo metu Lietuva yra karantino režime dėl išplitusio korona viruso, nuotekų valymo procesų niekas neatšaukė. Vietinę kanalizaciją naudojantys savininkai, kaip ir iki šiol privalo užtikrinti sklandų sugeneruotų buityje nuotekų valymą.

Bio bakterijos

Nuotekų kanalizacijos sistema besinaudojantys senei jau žino, kad biologiniai procesai yra natūralūs. Tačiau generuojant daugiau nuotekų su taršiomis medžiagomis, natūralūs procesai sulėtėja, kas priveda prie tam tikrų problemų atsiradimo.

 • Kanalizacijoje atsiranda nemalonus dvokas;
 • Padidėja kamščių atsiradimo rizika ar skaičius;
 • Nuotekų rezervuaro paviršiuje susidaro putos, o iš jų ir pluta;
 • Padažnėja nuotekų išsiurbimo ir išvežimo poreikis;
 • Užsikemša drenažiniai sluoksniai;
 • Atsiranda dažnos ir neplanuotos išlaidos.
Taip pat skaitykite:
Problemos atsiranda tada, kai natūralūs biologinio nuotekų valymo procesai sulėtėja ir bakterijos nespėja atlikti savo tiesioginių funkcijų skatinant teršalų irimo procesą. Būtent tokia paskirtis ir biologinių bakterijų kanalizacijai, kurias rekomenduojama dozuoti į kanalizaciją. Bio bakterijos yra 100 procentų natūralios, todėl nėra kenksmingos gyvai gamtai, bet efektyviai užtikrina sklandų kanalizacijos sistemos darbą.

Kada priemonės pradedamos naudoti

Bakterijos į kanalizaciją pradedamos pilti nuo pat pradžios, kai tik paleidžiami valymo įrenginiai ir kanalizacija. Žinoma, itin didelės koncentracijos priemonės šiuo atveju nėra būtinos, todėl gali pakakti proceso, kurį užtikrina biologinis aktyvatorius STARWAX. Tai bakterijų ir nepatogeninių fermentų mišinys, kuris užtikrina sklandų kanalizacijos darbą. Naudinga atminti, kad aktyvatoriai nėra skirti problemų sprendimui, todėl esant nors vienai iš aukščiau išvardintų problemų, aktyvatoriaus naudoti nepatartina dėl efektyvumo. Tam yra skirtos kitos, itin didelės koncentracijos bakterijos. Greičiausiai suprantate, kad prieš įsigyjant biologinę priemonę yra svarbu pasikonsultuoti su pardavėju Buksvarus.lt. Septintus metus prekyboje biologinėmis bakterijomis įmonė siūlo itin platų pasirinkimą, nuo naujų įrenginių paleidimo iki probleminių darbo atstatymo. Pasidomėkite - biologinės bakterijos kanalizacijai.

Kaip naudoti

Kanalizacijos bakterijos yra geriausias pasirinkimas užtikrinant sklandų nuotekų valymo procesą. Tai ne biologinis ginklas, bakterijos nesidaugina, todėl į kanalizaciją jas privalu dozuoti remiantis gamintojo STARWAX rekomendacijomis. Veiksmas nėra sudėtingas, į kanalizaciją yra suberiamos visos bakterijos iš pakuotės ir nuplaunamos vandeniu. Nuotekų tekėjimo metu, bakterijos pradeda savo biologinį procesą - teršalų skaidymą iki kol jos pateks į pirmą valymo įrenginių sektorių. Pagrindinių bakterijų tarnavimo laikotarpis yra nuo 4 mėnesių iki 6+. Terminas priklauso nuo to, kokį kiekį nuotekų ir teršalų generuojama buityje. Taigi, subėrus bakterijas į kanalizaciją, papildomai dozuoti priemonių nereikės visus 4 ar 6 mėnesius.

Kokios kainos

Nors dažnas vartotojas vis dar renkasi kainą, Buksvarus.lt leido suprasti, kad ne kainoje ar jos dydyje yra esmė. Svarbiausia, kad tos bakterijos tiktų Jūsų norimam procesui. Todėl suprantama, kad įsigijus kainą, tenka nusivilti ir dėl rezultatų. Buksvarus.lt siūlo bakterijas įvairios paskirties, todėl žinoma, kad ir kainos bus skirtingos. Pavyzdžiui, bakterijos 4 mėnesiams kainuoja apie 13-16 eurų. Tai tik 4 eurai mėnesiui užtikrinant, kad problemų kanalizacijoje bus išvengta. Itin didelės koncentracijos bakterijos kainuoja daugiau, apie 20-32 eurus. Tačiau įskaitant, kad priemonės pakanka nuo 6 mėnesių iki 12, kaina veda prie mažesnių išlaidų, jei įsigyjamas didesnis kiekis.
Taigi, ieškantiems efektyvių priežiūros priemonių geriausia išeitis - Buksvarus.lt

Rodyk draugams

Buitinės technikos remontas. Mitų paneigimas!

2019-07-01

Tikrai nesuklysime pasakę, kad buitinės technikos remontas yra viena iš tų paslaugų, kurios dažnai neprireikia. Būtent todėl galima pastebėti tam tikrą tendenciją – kuo rečiau naudojamasi paslauga, tuo mažiau apie žinoma. Taigi, neretai nutinka tai, jog galima išgirsti daug įvairių mitų. Tad šį kartą skubame paneigti mitus, susijusius su buitinės technikos remontu.

Visos buitinės technikos remonto paslaugą teikiančios įmonės remontuoja visus įrenginius

Tai – bene vienas labiausiai paplitusių mitų, kurį galima pasakyti apie buitinės technikos remontą. Žmonės dažnai galvoja, kad jei jau įmonę remontuoja buitinę techniką, tai bus suremontuotas bet koks šiam tipui priskiriamas įrenginys. Visgi nieko panašaus – jei įmonės veikla yra buitinės technikos remontas, tai dar tikrai nereiškia, kad remontuojama visa buitinė technika – nemaža dalis įmonių remontuoja tik tam tikros rūšių, tam tikrų gamintojų ir tam tikrų modelių buitinės įrangos prietaisus.

Bet kuri remonto paslaugas teikianti įmonė sutiks suremontuoti įrenginį skubos tvarka

Kai susiduriame su kokia nors problema, paprastai norime, kad ji būtų kuo greičiau išspręsta ir galėtume gyventi įprastu ritmu. Vis dėlto, ne visada pavyksta tai padaryti ir dažniausia tai lemiame ne mes, o kiti. Ne išimtis yra ir buitinės technikos remontas – tikrai ne visos įmonės šią paslaugą teikia skubos tvarka.

Remontą galima atlikti ir nenaudojant originalių detalių

Tai – dar vienas mitas, kurį taip pat svarbu paneigti: nemaža dalis žmonių yra linkę manyti, kad nieko baisaus neatsitiks, jei remontas bus atliktas nenaudojant originalių detalių. Tačiau tai – klaidingas įsitikinimas, kuris, vėliau gali iš tiesų brangiai kainuoti. Ir jokia save bei savo klientus gerbianti, remonto paslaugas teikianti įmonė, įrenginiams remontuoti nenaudoja neoriginalių detalių.

Gedimas neištiks antrą kartą dėl tos pačios priežasties

Visi gedimai nutinka dėl kokios nors priežasties, tačiau iš tiesų būtų klaidinga galvoti, kad dėl tos pačios priežasties gedimas gali neištikti antrą kartą – nieko panašaus, pasirodo tokie atvejai nėra labai reti.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad vis tik pats geriausias scenarijus yra tai, kai šios paslaugos apskritai galima išvengti ir netenka svarstyti, kas yra mitas, o kas – tiesa. Taigi, jei jau įsigijote buitinės technikos įrenginį, tai tinkamai jį prižiūrėkite ir naudokite laikydamiesi rekomendacijų. Tai padės ženkliai sumažinti gedimų tikimybę.

Atraskite ilgametę patirtį - Vilniausmeistrai.eu

Rodyk draugams

Kaip atkimšti kriauklę per 1-10 minučių

2019-06-12

Jei reikėtų apibūdinti šių dienų gyventojus, tai, neabejotinai, vienu skiriamųjų bruožų būtų didelis užimtumas. Būtent dėl šios priežasties žmonės nuolat ieško įvairių būdų, kaip vieną ar kitą buities darbą atlikti per kuo trumpesnį laiką. Ne išimtis yra kriauklės atkimšimas, kai dažnai naudojant, neretai, ji užsikemša. Yra siūloma daug būdų, kaip tai padaryti, tačiau tikrai ne visi jų gali garantuoti nedideles laiko sąnaudas. Priešingai, nemažai yra tokių kriauklės atkimšimo būdų, kurių teigiamas poveikis gali būti pastebima tik po kelių valandų arba netgi tik kitą dieną. Na, o, kaip atkimšti kriauklę, tarkime, per 10 minučių? Ir ar tai iš viso yra įmanoma? Tikrai taip – kriauklės atkimšimui tikrai gali pakakti vos 10 minučių ir mes jums siūlome sužinoti, kaip tai padaryti.

Kaip atkimšti kriauklę

Taip pat skaitykite:


Efektyvūs naminiai receptai

Ko gero, nėra nereikia ir sakyti – lietuviai yra ypač sumani tauta, tad tikrai žino ne vieną būdą, kaip problemas išspręsti tomis priemonėmis, kuria tiesiog galima surasti namuose. Taigi, kai ieškoma atsakymo į klausimą, kaip atkimšti kriauklę ir tik vos per 10 minučių, praversti gali štai šie naminiai receptai. Išbandykite kepimo miltelių, druskos bei pakaitinto acto derinį (pirmuosius du komponentus sumaišykite lygiomis dalimis, suberkite į kriauklę, o po kelių minučių užpilkite pakaitintu actu, nuskalaukite vandeniu). Dar vienas, ypač greita šios problemos sprendimo būdas yra toks: žiupsnį citrinų rūgšties suberkite į kriauklę ir paleiskite karšto vandens srovę. Taip pat galite išbandyti ir dar vieną gudrybę – druską, sodą be citrinų rūgštį sumaišę lygiomis dalimis, suberkite į kriauklę ir netrukus užpilkite keliais litrais verdančio vandens. Tačiau tai dar ne visi greiti naminiai šios problemos būdai – kriauklę vos per kelias minutes atkimšti galite ir naudodami sodos bei acto mišinį. Na, o, jei kamštis nėra didelis, tokiu atveju jį vos per kelias akimirkas pašalinti galite vos keliais litrais verdančio vandens. Taigi, kaip matyti, kriauklės atkimšimas tikrai nėra tas darbas, kurio atlikimui reikėtų skirti labai daug laiko – kaip matyti, tam sugaišite ne daugiau nei 10 minučių.

Chemija - vamzdžių valymo granulės

Klystume, jei sakytume, kad jau išvardinome visus būdus, kaip kriauklę galima atkimšti tik per 10 minučių. Iš tiesų galimybių yra ir dar daugiau. Nepamirškime, kad cheminė pramonė taip pat siūlo puikių, o svarbiausia – ypač efektyvių sprendimų šiai problemai pašalinti. Vienas iš jų cheminės granulės vamzdžių valymui, kurios net sunkiausiai pašalinamus kamščius suardo vos per kelias minutes. Vamzdziu valymo granules yra geriausias pasirinkimas ne tik kamščių šalinimui, bet ir profilaktikai - tokių problemų išvengimui. Valiklis yra naudojamas tiek pramonės sektoriuose, tiek buityje, nes nekenkia pačiai nuotekų sistemai. Vos per vieną minutę ar kelias, kamščiai yra ištirpinami, atsistato pralaidumas, sistema ir toliau funkcionuoja efektyviai.

Buksvarus.lt - pradėkite atrasti efektyvias priemones.

Rodyk draugams

Betoninė tvora geriau už metalinę?

2019-03-01

Namų erdvė ar verslui skirta teritorija – bet kuri iš jų turi būti aptverta tvora.  Tačiau, kokią tverti? Tai – klausimas, su kuriuo susiduria didelė dalis žmonių. Ilgą laiką buvo manoma, kad nėra geresnio pasirinkimo nei metalinė tvora. Vis dėlto, pasidomėjus atidžiau, matyti, kad betoniniai blokeliai tvoroms metalines tvoras lenkia puikiais pranašumais. Kokiais?

Mažiau pastangų, dekoratyvesnis vaizdas

Daugeliui žmonių labai svarbu, kad jiems priklausančią teritoriją juostų dekoratyviai atrodanti tvora. Tačiau šį klausimą išspręsti ne visada yra paprasta: štai, pavyzdžiui, metalinė tvora iš tiesų gali atrodyti labai patraukliai, tačiau tam, kad būtų pasiektas šis tikslas, tek įdėti daug darbo bei įgyvendinti ne vieną kalvišką sprendimą. Tai, savaime suprantama, ilgina gamybos trukmę bei didina gaminio kainą. Tuo tarpu iš betoninių blokelių pastatytas tvora atrodys patraukliai, be jokių papildomų sprendimų, ilginančių gamybos trukmę ar didinančių kainą.

Daugiau solidumo

Tvorą pageidaujantiems turėti žmonėms, dažna yra labai svarbu, kad statinys atrodytų solidžiai. Taigi, pažvelkite, kaip atrodo tvoros, pastatytos iš betoninių blokelių ir kaip atrodo metalinės tvoros – nesunku pastebėti, kad pirmojo tipo statiniai yra gerokai solidesni.

Daugiau stabilumo

Ne paslaptis ir tai, kad metalinės tvoros dažniausiai yra gaminamos iš ypač plonų metalinių strypų, taigi, jei jūsų tikslas yra stabili, tvirta bei patikima tvora, akivaizdu, kad betoniniai blokeliai šiuo atveju kur kas geresnis pasirinkimas.

Daugiau privatumo

Kaip žinia, nemaža dalis žmonių tikisi, kad tvora ne tik nustatyt aiškias  teritorijos riba, bet ir suteiks pakankamai privatumo. Vis dėlto, šį lūkestį galima įgyvendinti tik atsakingai pasirinkus tvoros gamyba skirtą žaliavą. Na, o šiuo aspektu lyginant  metalą  ir iš betono gaminamus blokelius, tampa aišku, kad būtent antrasis pasirinkimas yra pats geriausias siekiant daugiau privatumo.

Patrauklesnė kaina

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad būtent kainą neretai suvaidina lemiamą vaidmenį, kai reikia pasirinkti iš dviejų gaminių. Na, o, kas pasakytina apie šių dviejų rūšių tvoras? Belieka tik pridurti, kad dažnu atveju, betoniniai blokeliai tvoroms kainuoja pigiau nei metalinė tvora, kuriai dėmesį skyrė kalvis.

Daugiau saugumo

Suprantama, kad kiekvienas renkasi medžiagą pagal tam tikrus įsitikinimus. Kalvystės darbai iš metalo priverčia sustoti ne vieną. Bet yra ir bet. Jei tvora bus statoma arčiau kelio ir pavojingo ruožo naudinga atminti, kad tvora iš betono bus tvirtesnė. Tai nereiškia, kad Jums privalu “užsimūryti” visą namo teritoriją. Tereikia iškelti tik į tam tikrą aukštį tvorą iš blokelių ir sukursite gan didelį saugumą. Susižavėję kalvystės darbais taip pat gali išspręsti šį klausimą. Betoninės tvoros dera ir su metalo dirbiniais, todėl dėl saugumo galima ir improvizuoti.

Taigi, lyginant metalines bei betoninių blokelių tvoras matyti, kad pastarosios turi puikių pranašumų –  bus galima tikėtis daugiau privatumo, stabilumo, solidumo, o svarbiausia – patiriant mažiau išlaidų, išgauti patrauklesnį vaizdą. Maloniai nuteikia ir faktas, kad iš blokelių statyti tvorą dažniausiai kainuoja kur kas pigiau, nei gaminti iš metalo.

Rodyk draugams

Betoninės čerpės. Klausimai ir atsakymai!?

2019-02-16

Norite vos per kelias minutes sužinoti daug svarbios informacijos apie populiarų šių dienų pasirinkim – betonines čerpes? Tai padaryti pavyks tuo atveju, jei perskaitysite  šiuos klausimus bei atsakymus  į juos.

Ar gali būti taip, kad betoninės čerpės tarnaus ilgiau nei joms buvo suteikta garantija?

Paprastai gamintojai tokio pobūdžio gaminiams suteikia 30 – 50 metų garantiją. Vis dėlto, tai dar tikrai nereiškia, jog būtent toks ir yra gaminio tarnavimo laikas. Taigi, jei gaminiui buvo suteikta 30 – 50 metų garantija, jo tarnavimo laikas gali siekti 40 – 60 metų. Išvada – gaminys gali tarnauti ilgiau nei jam suteikiama garantija.

Naudinga pasidomėti:

Betono čerpės puikiai tinka tiek statant naują pastatą, tiek renovuojant

Pats metas įvardinti ir dar vieną, ne ką mažiau svarbią detalę. Reikia akcentuoti, kad šios čerpės puikiai tinka tiek pradedant statyti nuo 0, tiek renovuoti pastatą.

Rinkoje – ne viena dešimtis gamintojų

Ne paslaptis, kad iš betono pagamintos čerpės nesudaro labai didelio pasirinkimo, kai kalbame apie spalvas arba formas, tačiau gamintojų atžvilgiu, pasirinkimas yra iš tiesų įspūdingas. rinkoje – ne viena dešimtis gamintojų ir kiekvienas iš jų siūlo bent po kelis ar keliolika pasirinkimų. Taigi, akivaizdu, kad šiuo aspektu tikrai yra iš ko pasirinkti. Belieka tik pastebėti, kad renkantis šis aspektas yra kur kas svarbesnis nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, kadangi kiekvienas gamintojas sprendžia daugybę įvairių klausimų, susijusi su gamyba bei kitais procesais.

Iš betono pagamintos čerpės atrodo patraukliai

Kalbant apie šiuos gaminius, svarbu paneigti ir mitą, kuris plačiai pasklidęs. Neretai galim išgirsti nuomonių, neva iš betono pagamintos čerpės neatrodo patraukliai. Iš tiesų, nieko panašaus –  betono čerpės atrodo patraukliai, todėl puikiai tinka tiems, kurie siekia sukurti estetiką namų aplinką. Be to, jos puikiai tiks tiek tuo atveju, jei namas yra klasikinio stiliaus, tiek tuomet, jei statote modernaus stiliaus namus.

Ar iš betono pagamintos čerpės yra pralaidžios garams?

Dar vienas svarbus klausimas, kurio negalima nepaminėti kalbant apie iš betono pagamintas čerpes, yra pralaidumas garams. Svarbu pasakyti, kad ši stogo danga nėra jiems pralaidi. Dėl šios aplinkybės padidėja grybelių atsiradimo tikimybė.

Gali būti įsigyjamos ir internetu

Šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių teikia pirmenybę toms prekėms, kurias, galima įsigyti internetu. Savaime suprantama, tai užtikrina patogumą, greitį ir kai kuriais atvejais – geresnę kainą. Belieka tik priminti, kad betono čerpes galite įsigyti ir internetu.

Norite palyginti su keraminėmis, skaitykite: Privalumai renkantis keramines čerpes.

Rodyk draugams

Užsikimšo vonia ar kriauklė?

2019-02-03

Yra labai daug įspėjamųjų ženklų, kurie atsiranda ir įspėja mus apie tai, kad mūsų vonios nutekėjimas pradeda kimštis. Galbūt pradėjo lėčiau nutekėti vanduo vonioje ar kriauklėje, burbuliuoja, skleidžia garsus? Atsirado nemalonus kvapas? Tai gali būti ženklai, kad jūsų vonia ar kriauklė kemšasi. Šie požymiai veda prie sprendimų. Svarbu, kad būtų laiku išspręsta ši problema, kadangi užsikimšę vamzdžiai gali pridaryti labai daug rūpesčių.

Jei pirmas bandymas nepavyko

Jeigu pašalinate visus plaukus ir kitus nešvarumus, susikaupusius drenaže ir tai nepadėjo, galbūt jums reikia pabandyti skystą valiklį. Jei ir šis nepadeda, tuomet reikėtų pabandyti su pompa išpumpuoti “kamštį”, susidariusį viduje. Jei ir šis metodas nepadeda, yra keli būdai, kuriuos vertėtų išbandyti prieš skambinant santechnikui.

Vielinės pakabos kablys

Pakankamai paprasta, bet stebėtinai veiksminga. Paimkite paprastą vielos pakabą ir ištiesinkite ją kaip įmanoma geriau. Tada sulenkite vieną galą, kad padarytumėte mažą kabliuką. Tuomet kiškite kabliuką gilyn į nutekėjimo vamzdį ir pradėkite “žvejybą”. Galbūt sugebėsite ištraukti giliai susikaupusius nešvarumus. Kaip viską ištraukėte, paleiskite bėgti karštą vandenį.

Soda ir actas

Sumaišykite 1/3 puodelio kepimo sodos su 1/3-osios puodelio acto matavimo puodelyje. Šis mišinys iš karto pradės putoti, taigi iš karto pilkite jį į vonios nutekėjimo vamzdį. Šis putojantis efektas padės išvalyti visus susikaupusius nešvarumus ir padės lengviau atkimšti vamzdžius. Leiskite šiam mišiniui pastovėti bent valandai, o dar geriau, jei palaikysite per naktį. Vėliau viską nuplaukite bėgančiu karštu vandeniu.

Verdantis vanduo

Tai labai paprastas būdas, kuris gali padėti atkimšti vonią. Paprasčiausiai užvirkite vandenį arbatinuke. Tuomet lėtai jį supilkite į vonios nutekėjimo vamzdį, kuris yra užsikimšęs. Tai yra pats paprasčiausias būdas, kuris gali padėti.

Kaustinė soda

Dėvėkite gumines pirštines ir akių apsaugą. Kaustinė soda (dar vadinama natrio hidroksidu) gali sukelti nemalonius cheminius nudegimus. Šią priemonę galite įsigyti visose namų reikmenų parduotuvėse ir visada atsargiai naudokitės šia priemone. Supilkite 3/4 litrus šalto vandens į kibirą, tada supilkite 3 puodelius kaustinės sodos. Viską gerai išmaišyti su mediniu šaukštu. Šis mišinys pradės šilti ir burbuliuoti, taigi viską supilkite į užsikimšusį nutekėjimo vamzdį ir palikite 20-30 minučių, vėliau paleiskite bėgti šaltą vandenį, kad viską nuplautumėte. Jeigu reikia, pakartokite šį procesą kelis kartus.

Vamzdžių valymo granulės

Dažnas lietuvis visada išbando buitines priemones prieš nuleidžiant rankas. Kamščiai, dažniausiai vonioje ir kriauklėse atsiranda dėl mūsų pačių veiksmų. Todėl klausimas kaip atkimšti kriauklę kyla kone kiekvienam. Buksvarus.lt specialistai jau senei sulaukia panašių klausimų, todėl gali tik patarti, kokias priemones naudoti norint pašalinti kamščius. Klausimą, kaip atkimsti kriaukle Buksvarus.lt siūlo spręsti chemine priemone, kuri naudojama pramonėje. Tikėtina, kad daugelis jau būsite išbandę buitines priemones ir supratę, kad jos šalina tik pasekmes, ne priežastis. Nedidelės skylutės kriauklės kamštyje labai greitai užsikemša vėl, todėl vėl atsiranda problema ir vėl sprendimas. Buksvarus.lt siūlo panaudoti vamzdziu valymo granules, kurios efektyviai pašalins ne tik kamštį, bet ir išvalys vamzdyną nuo prielipų prie sistemos sienelių.

Priemonė, nuotekų sistemos neužkemša net ir padauginus granulių kiekį. Šios cheminės granulės, per kelias minutes leidžia įsitikinti jų veiksmingumu, o praėjus 5 minutės, vėl naudotis atkimšta kriaukle ar vonia.

Pradėkite atrasti efektyvią priemonę kriauklių atkimšimui - Buksvarus.lt

Rodyk draugams

Skolų našta. Bankrotas fiziniam asmeniui

2018-10-25

Įsiskolinimų našta nėra svetima daugeliui lietuvių. Vieni skolinasi ir sėkmingai vysto verslą ar kuria šeimą turėdamas būstą, kiti gi, “brenda” vis giliau į skolų liūną manydami, kad kada nors, jiems turėtų pagerėti. Deja, bet naiviems skolininkams, ankščiau ar vėliau tenka prisiimti atsakomybę, kuri atvirkščiai, vietoj sumažėjusios skolos, ją padidina dar labiau.

Žinoma, finansiniai sunkumai neaplenkia ir šeimų, kurios patikėjo sėkme, kad gali įsigyti turtą ar daiktą ir jį išlaikyti be rūpesčių. Bet ekonominiai mūsų šalies vingiai yra sėkminga ne visiems. Vienus lydi sėkmė, jiems sekasi, o kitiems, “likimo pirštas” parodo jų padėtį - finansinę krizę.

Skolų našta

Taip nutiko ir 2008 metų pabaigoje, Vyriausybei paskelbus apie krizę Lietuvoje. Iki to momento, daugelis įmonių ir fizinių asmenų, iš bankų galėjo gauti paskolą vos ne per kelis vizitus. Skolinosi kone visi. Suprantama, įmonės skolinosi didelėmis sumomis, buvo ir tokių individualių asmenų, kurie taip pat pasiskolino nemažą pinigų sumą iš banko ar tokio pat fizinio asmens. Deja, bet skolinimosi smagumas, po krizės paskelbimo baigėsi. Skolininkai nežinojo kaip verstis susitraukusioje Lietuvos ekonomikoje, bankai ieškojo būdų, kaip atgauti paskolintus pinigus iš skolininkų. Prasidėjo išieškojimo procesai antstolių pagalba.

Kaip dirba antstoliai Lietuvoje, nereikia pristatinėti niekam. Kas žino tai iš savo asmeninės patirties, o kas matė, kaip jų giminaičiams augo skolos į pašto dėžutę įkritus antstolių vykdomajam raštui. Taip, tai buvo košmaro pradžia, kurį lydėjo dar keistesni dalykai. Antstoliams pradėjus išieškojimo procesus, į gatves buvo iškeliami ne tik seneliai, bet ir daugelis šeimų su vaikai, kurios krizės laikotarpiu nesugebėjo gražinti skolų ir vykdyti savo įsipareigojimų bankams. Situacija tapo teisiškai nevaldoma, gatvėje atsidūrė daugybė žmonių ir bėda ta, kad jų skolos neišnyko, bet kone patrigubėjo. Taip dirbo skolų išieškojimo tarnybos, kurioms krizė tapo “tramplynu” į auksinį verslą.

Valstybė, matydamas beviltiška situaciją pažeidžiamų asmenų gyvenime, kad jie nesugeba susitvarkyti su skolų našta, 2012 metais, Seimui pateikė projektą, kuris turėjo apsaugoti finansinių sunkumų ir didelių skolų naštą turinčių fizinius asmenis, šeimas. Tai buvo bankrotas fiziniam asmeniui, kurių skola, 25 kartus viršija minimalų Valstybės nustatytą mėnesinį atlyginimą. Projektas vadinasi “Fizinio asmens bankroto įstatymas”, kuris, Seimui patvirtinus įsigaliojo 2013 metų gegužės mėnesį.

Nors į gatves buvo išvaryta labai daug skolingų lietuvių, įsiteisėjus įstatymui, daugelis suskubo taisyti susidariusią padėti. Vieni tikėjosi sąžiningos Valstybės pagalbos, kiti gi, planavo sukčiavimo planus, kai prisiskolinę dideles suma norėdavo lengvai atsikratyti atsakomybės ir bankrutuoti. Įstatymas yra numatęs, kas gali skelbti bankrotą ir sąrašą nėra nesąžiningų asmenų, kurių tikslas - užvaldyti svetimą turtą išvengiant atsakomybės. Sąžiningi asmenys suskubo ieškoti teisininkų, kurie galėtų padėti apsaugoti asmeninį gyvenimą, kreditorių persekiojimą ir patartų, kaip elgtis norint bankrutuoti.

Viena iš pirmųjų teisines paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje, kurie pirmi ir pirmam fiziniam asmeniui padėjo paskelbti bankrotą yra UAB “Centrinis bankroto centras LT”. Jų dėka, iki šiol bankrutuoti nusprendę asmenys naudojasi Valstybės suteikta pagalba, bankrutuoja ir yra apsaugoti nuo bet kokių finansinių išieškojimų.

Bankroto procesas fiziniam asmeniui ar net šeimai yra skelbiamas ir įtvirtinamas teismo nutartimi. Tam, kad bankroto procesas prasidėtų, fiziniam asmeniui tik noro nepakanka. Pirma privaloma surinkti kuo daugiau pažymų iš įvairių institucijų, kurios galėtų patvirtinti Jūsų esamą šeimos padėtį, vedę/nevevedę. Pažymos apie darbines pajamas, išrašai iš SODROS, bankinių sąskaitų, registrų centro ir kitų institucijų. Teisinė įmonė UAB “Centrinis bankroto biuras LT”, peržiūrėjusi pateiktus dokumentus nustatys, ar esate sąžiningai norintys bankrutuoti ir atstatyti savo mokumą, ar turite tam tikrų klastingų planų. Paruoštus dokumentus, įmonė perduoda teismui. Teismui priėmus teigiamą bankrutuojančių asmenų nutartį, nutartyje yra nurodomas ir bankroto proceso administratorius. UAB “Centrinis bankroto biuras LT” ir jos vadovas Vidmantas Švažas, bankrotų administravimo paslaugas teikia jau 15 metų. Todėl kompetencija abejoti neverta.

Jei gyvenime susidūrėte su finansiniais sunkumais, turite didelę finansinę naštą ir ieškote teisinių būdų išspręsti šį klausima lengviau, tai galite padaryti įstatymiškai, per 3 bankroto proceso metus. Procesinius dokumentus padės paruošti UAB “Centrinis bankroto biuras LT”, nemokamai pakonsultuos ir patars kaip elgtis esamoje situacijoje ir kaip pasielgti naudingiau. Bankroto asmeniui kaina kitokia, nei šeimai. Šeima gali skelbti bankrotą kaip vienas asmuo, atminkite, tai yra pigiau, nei bankrotas atskirai.

Įmonės kontaktai ir konsultacijai:

Tel. +37064511169 (taip pat galima pasiskambinti Viberunnamed programėle )

El. paštas. centrinisbankrotobiuras@gmail.com

Interneto puslapis: https://fizinioasmensbankrotas.info

Dirbame visoje LIETUVOJE

Adresas:

Vilniuje: A.Vivulskio g. 7 – 414, LT 03162, Vilnius Darbo laikas: 9:00 – 18:00. Pirm – Penk.

Rodyk draugams

Kada skelbiamas jubiliejus ir kokios dovanojamos dovanos

2018-03-26

Neretai žmonės yra linkę įvairias sukaktis įvardinti kaip jubiliejinį. Pavyzdžiui, atšokus vestuves, jau po metų “jaunieji” nesikuklindami jau skelbiasi apie artėjantį jubiliejų. Nors, ir varge ir džiaugsme buvo prisiekę visam gyvenimui. Bet tokie išankstiniai šūkiai nė kiek nesumenkina gyvenimo tikslo, atvirkščiai, priverčia labiau susikaupti ir siekti didesnių tikslų kartu.

Kai kurie jaunuoliai taip pat nėra linkę laukti senatvės, o kam, juk 15 metų ar 20 pabrėžia nueitą “didelį” gyvenimo kelią, įgautą patirtį. Tokiame amžiaus tarpsnyje yra madinga vieniems kitus vadinti “seni”. Bet, jauniems tai nėra kliūtis, kad gyvenimo kelias tik prasideda, jo dangos kokybė tik pradeda gerėti, o pats kelias, neženkliai pradeda platėti.

Tiems, kurie iš tikro sulaukia jubiliejaus savo gyvenimo kelyje, greičiausiai, toks akcentas nėra taip svarbus, kaip jaunystėje. Juk kiekviena data pabrėžia, kaip greitai bėga laikas ir visiems leidžia suprasti, kad laiko atsukimo rakto, kaip dovanos per šventę, niekas neįteiks. Viena šventė keis kitą, todėl, neretai, tokios šventės liūdina ne šventės dalyvius, bet pačius jubiliatus.

Nors retkarčiais jubiliatų nuotaikos būna ne tokios šventiškos tenka prisiminti pagrindinę gyvenimo taisyklę; “niekas Jums nuotaikos nepakels, jei tuo nepasirūpinsite patys”. Liūdesys visada apima pradėjus filosofuoti, kaip greitai bėga laikas, čia pat senatvė ir kitos bėdos. Štai čia į pagalbą ateina giminaičiai, artimieji ir draugai. Tikri draugai niekada neleidžia liūdėti, ypač kai jų draugams artėja didelė šventė - Jubiliejus.

Norėdami paminėti savo draugų jubiliejų visi pradeda “sukti galvas”, kaip tai padaryti su “trenksmu”, kad šventė būtų įsimintina ir nepakartojama. Daugelis, švęsti jubiliejų planuoja ne namuose, nebent namų valdoje yra tinkamos sąlygos priimti 20 ar net 50 žmonių būrį. Praktiški dažniausiai pasirenka pokyliams skirtas erdves, kaimo turizmo sodybas, prabangius restoranus ar net viešbučius. Smagu gi, kai po šventės nereikia rūpintis aplinka ir jos švara, kurią privalu sutvarkyti nesvarbu, kokios “sportinės” formos bebūtumėte. Jubiliatai susirenka dovanas ir ramiai grįžta į savo namus.

Bet prieš išauštant jubiliejinei šventei, dažnam galvos skausmą sukelia ne pats šventės organizavimas, jos eiga ar smagumas joje. Dovanų idėjos jubiliejaus proga - tikras iššūkis šventės svečiams. Retas gali pasidžiaugti, kad nuo pat kvietimo į šventę gavimo dienos žinojo ką padovanos jubiliatui. Kitiems gi, dažniausiai tenka pavargti tikrąja ta žodžio prasme, kol galų gale, vargais negalais pavyksta apsispręsti kokia dovana galėtų tikti labiau, nebūtų plačiai populiari (nudėvėta idėja), praktiška ir įsimintina jubiliejinės šventės kaltininkams.

Ką galima dovanoti žmonėms, kurie viską turi, greičiausiai, kad tokios pirmos mintys ateina į galvą, kai tenka svarstyti dovanų klausimą. Jie tai turi, tas netinka, o šitas išvis ne prie ko, dar išvarys iš šventės po įteikimo, neretai taip pasvarsto pakviesti į jubiliejų. Bet iššūkiai tampa kliūtimi ne visiems. Mokantys organizuotis visada ras išeitį iš padėties, na, o pasiklydusiems sprendimuose dėl dovanos, padėti gali internetinė erdvė ir joje skelbiama informacija bei patarimai panašių švenčių dovanoms.

Gravideja.lt - kone geriausias internetinis puslapis, kuriame galima atrasti ar turint idėją ir įgyvendinti bet kokį dovanos sukūrimo projektą. Į šios įmonės meistrų rankas patekę daiktai visada tampa išskirtinėmis, nepakartojamomis ir svarbiausia - pačias geriausias emocijas kuriančiomis dovanomis. Kiekviena klientų sugalvota idėja pavirsta į prabangią bei išskirtinę dovaną. Todėl jubiliejus “sugadintas” nebus, o jubiliatai visada lieka maloniai nustebinti.

Rodyk draugams

Naujas vonias perka ne visi

2018-03-19

Yra tokia mintis, kuri tinka ir šį kartą: tai, kas kažkada turėjo pradžią, turi ir savo pabaigą. Šią taisyklę galima pritaikyti ir vonioms, kurios bėgant laikui, nepriklausomai nuo priežiūros kokybės, ankščiau ar vėliau pasensta. Vonios danga tampa šiurkščia, dažnai pakeitusi spalvą ir nepatraukli švarinimosi ar “relax” procedūroms.

Suprantama, kad savo funkcijų ir paskirties sena vonia nepakeičia, bet estetinį vaizdą praradusioje ne visiems norisi bandyti atgauti jėgas. Tai konstatavę, vonios savininkai dažnai prieina ir prie tam tikrų sprendimų kryžkelės - tenka nuspręsti, pirkti naują ar restauruoti seną. Neretai priimamas sprendimas pirkti naują, nors planuojamos išmesti lauk senos korpusas nėra pakitęs. Pakitusi yra tik vonios danga, bet pirkti naują tik dėl nusidėvėjusios dangos nėra prasmės. Ir nesvarbu, kad piniginėje vėjai “nešvilpauja”, galite sau leisti ką tik norite. Yra toks posakis - kokybė. Todėl prieš pirkdami pasverkite už ir prieš žinodami, kad šiuolaikiškos vonios ne visuose salonuose atitinka Jūsų lūkesčius, kai sumokant nemažą kainą tikimasi ir aukštos vonios kokybės.

Sutikime, kad yra ir tokių, kurie ieško ir senų vonių. Abejojate tuo? Be reikalo. Tokios paieškos yra vykdomos ne todėl, kad žmonės susirasti seną vonią ir jaučia malonumą maudytis būtent tokioje. Yra kita ir gan svarbi tam priežastis. Senovėje naudotos vonios yra išskirtinės ir nesvarbu, kad senos ir neišvaizdžios. Suradę seną ir unikalią vonią dizaino sprendimo atžvilgiu, neretai pirkėjai įsigyja tokią net nesiderėdami. Pirkdami seną vonią pirkėjai jau žino, kaip gražiai ji atrodys atlikus jos restauravimo darbus. Taigi, senų vonių “medžioklė” yra ir tam tikra verslo dalis. Prabangios šiuolaikiškų namų erdvės taip pat privalo spindėti švara ir prabanga. Neretai, tam, kad pabrėžti vonios kambario išskirtinumą yra pasirenkamos vonios, kurios kadaise buvo sudėvėtos laiko ir priežiūros priemonių, bet po restauravimo darbų “atgimė” lyg nauja ir unikali interjero detalė.

Tenka pastebėti ir tokius pageidavimus, kai nusidėvėjusi špyžinė vonia nėra išmetama lauk dėl tos pačios priežasties - kokybės. Todėl neretai pasirenkamos tokios vonios restauravimo paslaugos. Šiuolaikiškos technologijos ir naudojami naujausi įrankiai leidžia nesugaištant laiko atstatyti senos vonios būklę iki neatskiriamai naujos. Žinoma, yra įvairių vonios atnaujinimo būdų, pradedant dažymą su teptuku ar voleliu ir baigiant sertifikuotomis nano technologijomis. Tik visada verta įvertinti ir darbų kokybę, kuo pigiau stengsitės restauruoti, tuo su mažesne kokybe ji atrodys. Būtent naujausios technologijos leidžia itin greitai “atgaivinti” seną vonią. Vos per 24 valandas, senoji virs nauja, panašiai kaip filme “Pelenė”. Bet šioje situacijoje, restauruota vonią į naują, niekada nebegrįš į ankstesnę savo būseną. Green nano MAX technologijos panaudojimas leidžia nauja vonia džiaugtis neribotą laikotarpį. Todėl ne veltui vonios restauravimo specialistai savo darbams suteikia neribotą garantinį laikotarpį. Lyginant su kitomis technologijomis, kurių garantijos siekia vos 5 ar 10 metų, Green nano MAX technologija yra sertifikuota ir pats naujausias vonios restauravimo būdas.

Taip pat skaitykite:

Vonios restauravimas - geriausias pasirinkimas visiems. Tai ir tam tikra verslo dalis, kai restauruotą vonią, kuria įsigijote vos už kelis eurus, atnaujinę pardavėte už 500 ar net 1000 eurų. Taupantiems taip pat geras sprendimas nesukant galvos kaip seną reikės išmontuoti ir įmontuoti naują, jei plytelės nuo sienų ar grindų yra pažeistos. Teks kloti naujas?

“Pasipiršo” išvada, kad dažnu atveju, restauruoti vonią yra naudingiau, nei gaišti laiką, ieškoti ir pirkti naują. Todėl ieškoti galimybių, kurias suteikia vonios restauravimas - verta.

Rodyk draugams

Biologinės priemonės nuotekoms

2018-02-27

Taip jau yra, kad lietuviai yra labai įtartini. jei situacijoje kas nors siūlo prekę ar produktą, daugelis skuba atsakyti nereikia, nedomina. Bet gi situacija namuose taip pat ne kokia, ypač kai dvokia kanalizacija ar užsikemša nuotekoms skirtas vamzdynas. Štai tada, visi siūlymo nepriėmę skuba ieškoti priemonių, kuriomis būtų galima efektyviai pašalinti nemalonų kvapą, atstatyti pralaidumą vamzdyne ar pašalinti susidariusius kamščius.

Mes ne aborigenai, bet mūsų mestas bumerangas visada sugrįžta. Kaip ir kanalizacijos priežiūros srityje, kai siūlomi produktai atrodo nepatrauklūs ir nereikalingi, tai vienu metu atrodo, kad skeptikai galėtų susipirkti visas priemones, kad tik jos padėtų.

Taip pat skaitykite:

Biologinės bakterijos kanalizacijai yra itin efektyvi ir sparčiai populiarėjanti priemonė nuotekų sistemos priežiūrai bei problemų sprendimui. Situacija, kai dvokia kanalizacija ar visiškai užsikišo yra aktuali daugumai, todėl naudinga pasidomėti šių priemonių efektyvumu.

 • Siūlomos priemonės yra biologinės su natūraliais fermentais, todėl visiškai nekenkia gamtai ir nežaloja valymo įrenginių bei pačios vamzdyno sistemos;
 • Fermentų ir bio bakterijų mišinys pagreitina teršalų nuotekose skaidymo procesą, kas palengvina jų darbines funkcijas arba jas atstato, jei buvo problematiškos;
 • Bakterijos kanalizacijai išvalo pačia sistemą nuo užsilikusių teršalų bei prielipų prie sienelių;
 • Itin greitai išskaido riebalus, todėl yra naudojamos ir maisto gaminimo įmonėse, riebalų gaudyklių priežiūrai;
 • Sureguliuoja nuotekų valymo procesus;
 • Patekusios į aplinką suskyla į vandenį ir anglies dvideginį - gruntiniai vandenys bus švaresni.
Šių biologinių bakterijų galima įsigyti apsilankius buksvarus.lt internetiniame puslapyje. svarbu atminti, kad šios priemonės yra profesionalios ir efektyvios, bet kiekviena problema tiek buityje, tiek pramoninėje nuotekų sistemoje yra individuali. Kiekviena problema yra sprendžiama individualiai, parenkant tam tikrą bakterijų kiekį, dozavimą ir naudojimo laikotarpį. Todėl visada nepatingėkite pasikonsultuoti, kad neįsigytumėte produkto, kuris gali būti ne taip veiksmingas kaip kiti.
Nuo problemų sudėtingumo priklauso ir bakterijų kiekis, todėl kyla jų kaina. Įprasta bakterijų kanalizacijai kaina yra apie 29,99 eurai su PVM akcijiniu laikotarpiu. Jei sutaps taip, kad akcijos laikotarpis bus pasibaigę, tokiu atveju bakterijos kainuos apie 37,99 eurus su PVM. Bet kaina nėra tas objektas kurią reikėtų pirkti. Juk svarbu išspręsti problemą, todėl efektyvi priemonė visada padės spręsti kai reikia. Jei bakterijas tenka siųsti į kitus miestus, pardavėjai, prie jau pasiūlytos kainos prideda siuntimo išlaidas, kurios siekia apie 4,99 eurai su PVM.

Rodyk draugams