BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘Asmeninė’ kategorija

Padėkite išaiškinti sukčiavimą internete

2019-11-16

Papildomas darbas internete traukia kiekvieną, kurio pagrindinis darbo pobūdis yra prie kompiuterio. Kiekviena laisva minutė verčia ieškoti galimybių užsidirbti papildomai. Nors pasiūlymų galima rasti įvairių, vieni yra realūs, kiti gi, veda prie sukčiavimo internete. Kaip išaiškinti tai? Tenka bandyti patiems.

Papildomas darbas internete

Kaip ir visi protingi, mes ieškojome ir pasirinkome papildomas galimybes uždirbti siūlančius tuos, kurie nereikalauja investicijų. Koks gali būti papildomas uždarbis, jei iškarto prašoma susimokėti? Kaip tame smagiame posakyje: “Prieš 5 metus, internete pirkau knygą “Kaip sukčiauti internetu”. Knygos laukiu iki šiol”. :)

Taigi, rinkomės tarptautinę erdvę, nes lietuviai dar nemoka taip prisistatyti, nors, gal būt, ieškojome ne taip atidžiai. Taigi, radome vieną įdomią platformą, kuri siūlo papildomą uždarbį internetu. Tereikia spaudinėti reklamas ir doleriai “kapsi” greičiau nei lietaus lašai, susikaupti lietvamzdyje. Pilną informaciją galite rasti smulkiame aprašyme - papildomas uždarbis internetu.

Tiems, kas tingi skaityti ir gilintis, situaciją, trumpai aprašysime čia.

Be jokių papildomų pasitvirtinimų ar asmens identifikavimų galima užsiregistruoti. Tereikia susigalvoti vartotojo vardą ir ale saugų slaptažodį. Tai atlikus, galima pradėti uždarbiauti papildomai.

Tačiau yra keli niuansai. Mes tai išbandėme ir priėjome prie paskutinio žingsnio, uždarbio išgryninimo :)

Šioje platformoje, “priklikintus” dolerius galima pasiimti tik 1 būdu, privalu pasikviesti į reklamos “nuklikinimą” 40 narių. Ties tuo mes ir pastrigome.

Platformos kūrėjai nėra kvaili, siūlo ir alternatyvą, pirkti tuos 40 vartotojų. Tačiau pirkti siūlo už 9 ar 15 dolerių, kuriuos galima iškeisti tik Bitkoinais :)

Žinoma, toks variantas mums iškarto netiko, nes kaip jau minėjome, ieškome papildomo uždarbio internetinėje erdvėje, į kurią nereikėtų investuoti iš to negavus pirminės naudos. Be to, minimalus Bitkoinų pirkimas yra pradedams tik nuo 1000 dolerių. Jei bandysite, negaiškite laiko, jau išbandytas variantas, nebent, patys prekiaujate šia valiuta :)

Taigi, mes nusprendėme eiti sunkiausiu keliu, todėl renkame tuos 40 narių, kurie ale norėtų uždirbti papildomai tam, kad galėtume įsitikinti, kad šis pasiūlymas yra kaip gudriai apgalvotas sukčiavimo būdas internete.

Jei padėsite mums užsiregistruodami raudonai paryškintos nuorodos pagalba, galite tikėtis šios informacijos tęsinio su faktais bei išvadomis ar tikrai, šioje svetainėje įmanoma uždirbti papildomai ir taip lengvai :)

Jei kyla klausimų, pasidalint mintimis, pastebėjimais ar atradimais galima komentaruose.

Iš anksto visiems Ačiū už pagalbą, 40 nėra daug :)

Deja, bet šiandien, 2019-12-09, paskyra buvo panaikinta kaip nerodanti aktyvumo. Nors, prisijungdavome kas kelias dienas. “Verkia” mūsų “pricklikinti” 700, virtualūs, doleriai :)

Bet, nepabandęs,

Rodyk draugams

Buitinės technikos remontas. Mitų paneigimas!

2019-07-01

Tikrai nesuklysime pasakę, kad buitinės technikos remontas yra viena iš tų paslaugų, kurios dažnai neprireikia. Būtent todėl galima pastebėti tam tikrą tendenciją – kuo rečiau naudojamasi paslauga, tuo mažiau apie žinoma. Taigi, neretai nutinka tai, jog galima išgirsti daug įvairių mitų. Tad šį kartą skubame paneigti mitus, susijusius su buitinės technikos remontu.

Visos buitinės technikos remonto paslaugą teikiančios įmonės remontuoja visus įrenginius

Tai – bene vienas labiausiai paplitusių mitų, kurį galima pasakyti apie buitinės technikos remontą. Žmonės dažnai galvoja, kad jei jau įmonę remontuoja buitinę techniką, tai bus suremontuotas bet koks šiam tipui priskiriamas įrenginys. Visgi nieko panašaus – jei įmonės veikla yra buitinės technikos remontas, tai dar tikrai nereiškia, kad remontuojama visa buitinė technika – nemaža dalis įmonių remontuoja tik tam tikros rūšių, tam tikrų gamintojų ir tam tikrų modelių buitinės įrangos prietaisus.

Bet kuri remonto paslaugas teikianti įmonė sutiks suremontuoti įrenginį skubos tvarka

Kai susiduriame su kokia nors problema, paprastai norime, kad ji būtų kuo greičiau išspręsta ir galėtume gyventi įprastu ritmu. Vis dėlto, ne visada pavyksta tai padaryti ir dažniausia tai lemiame ne mes, o kiti. Ne išimtis yra ir buitinės technikos remontas – tikrai ne visos įmonės šią paslaugą teikia skubos tvarka.

Remontą galima atlikti ir nenaudojant originalių detalių

Tai – dar vienas mitas, kurį taip pat svarbu paneigti: nemaža dalis žmonių yra linkę manyti, kad nieko baisaus neatsitiks, jei remontas bus atliktas nenaudojant originalių detalių. Tačiau tai – klaidingas įsitikinimas, kuris, vėliau gali iš tiesų brangiai kainuoti. Ir jokia save bei savo klientus gerbianti, remonto paslaugas teikianti įmonė, įrenginiams remontuoti nenaudoja neoriginalių detalių.

Gedimas neištiks antrą kartą dėl tos pačios priežasties

Visi gedimai nutinka dėl kokios nors priežasties, tačiau iš tiesų būtų klaidinga galvoti, kad dėl tos pačios priežasties gedimas gali neištikti antrą kartą – nieko panašaus, pasirodo tokie atvejai nėra labai reti.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad vis tik pats geriausias scenarijus yra tai, kai šios paslaugos apskritai galima išvengti ir netenka svarstyti, kas yra mitas, o kas – tiesa. Taigi, jei jau įsigijote buitinės technikos įrenginį, tai tinkamai jį prižiūrėkite ir naudokite laikydamiesi rekomendacijų. Tai padės ženkliai sumažinti gedimų tikimybę.

Atraskite ilgametę patirtį - Vilniausmeistrai.eu

Rodyk draugams

Betoninės čerpės. Klausimai ir atsakymai!?

2019-02-16

Norite vos per kelias minutes sužinoti daug svarbios informacijos apie populiarų šių dienų pasirinkim – betonines čerpes? Tai padaryti pavyks tuo atveju, jei perskaitysite  šiuos klausimus bei atsakymus  į juos.

Ar gali būti taip, kad betoninės čerpės tarnaus ilgiau nei joms buvo suteikta garantija?

Paprastai gamintojai tokio pobūdžio gaminiams suteikia 30 – 50 metų garantiją. Vis dėlto, tai dar tikrai nereiškia, jog būtent toks ir yra gaminio tarnavimo laikas. Taigi, jei gaminiui buvo suteikta 30 – 50 metų garantija, jo tarnavimo laikas gali siekti 40 – 60 metų. Išvada – gaminys gali tarnauti ilgiau nei jam suteikiama garantija.

Naudinga pasidomėti:

Betono čerpės puikiai tinka tiek statant naują pastatą, tiek renovuojant

Pats metas įvardinti ir dar vieną, ne ką mažiau svarbią detalę. Reikia akcentuoti, kad šios čerpės puikiai tinka tiek pradedant statyti nuo 0, tiek renovuoti pastatą.

Rinkoje – ne viena dešimtis gamintojų

Ne paslaptis, kad iš betono pagamintos čerpės nesudaro labai didelio pasirinkimo, kai kalbame apie spalvas arba formas, tačiau gamintojų atžvilgiu, pasirinkimas yra iš tiesų įspūdingas. rinkoje – ne viena dešimtis gamintojų ir kiekvienas iš jų siūlo bent po kelis ar keliolika pasirinkimų. Taigi, akivaizdu, kad šiuo aspektu tikrai yra iš ko pasirinkti. Belieka tik pastebėti, kad renkantis šis aspektas yra kur kas svarbesnis nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, kadangi kiekvienas gamintojas sprendžia daugybę įvairių klausimų, susijusi su gamyba bei kitais procesais.

Iš betono pagamintos čerpės atrodo patraukliai

Kalbant apie šiuos gaminius, svarbu paneigti ir mitą, kuris plačiai pasklidęs. Neretai galim išgirsti nuomonių, neva iš betono pagamintos čerpės neatrodo patraukliai. Iš tiesų, nieko panašaus –  betono čerpės atrodo patraukliai, todėl puikiai tinka tiems, kurie siekia sukurti estetiką namų aplinką. Be to, jos puikiai tiks tiek tuo atveju, jei namas yra klasikinio stiliaus, tiek tuomet, jei statote modernaus stiliaus namus.

Ar iš betono pagamintos čerpės yra pralaidžios garams?

Dar vienas svarbus klausimas, kurio negalima nepaminėti kalbant apie iš betono pagamintas čerpes, yra pralaidumas garams. Svarbu pasakyti, kad ši stogo danga nėra jiems pralaidi. Dėl šios aplinkybės padidėja grybelių atsiradimo tikimybė.

Gali būti įsigyjamos ir internetu

Šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių teikia pirmenybę toms prekėms, kurias, galima įsigyti internetu. Savaime suprantama, tai užtikrina patogumą, greitį ir kai kuriais atvejais – geresnę kainą. Belieka tik priminti, kad betono čerpes galite įsigyti ir internetu.

Norite palyginti su keraminėmis, skaitykite: Privalumai renkantis keramines čerpes.

Rodyk draugams

Užsikimšo vonia ar kriauklė?

2019-02-03

Yra labai daug įspėjamųjų ženklų, kurie atsiranda ir įspėja mus apie tai, kad mūsų vonios nutekėjimas pradeda kimštis. Galbūt pradėjo lėčiau nutekėti vanduo vonioje ar kriauklėje, burbuliuoja, skleidžia garsus? Atsirado nemalonus kvapas? Tai gali būti ženklai, kad jūsų vonia ar kriauklė kemšasi. Šie požymiai veda prie sprendimų. Svarbu, kad būtų laiku išspręsta ši problema, kadangi užsikimšę vamzdžiai gali pridaryti labai daug rūpesčių.

Jei pirmas bandymas nepavyko

Jeigu pašalinate visus plaukus ir kitus nešvarumus, susikaupusius drenaže ir tai nepadėjo, galbūt jums reikia pabandyti skystą valiklį. Jei ir šis nepadeda, tuomet reikėtų pabandyti su pompa išpumpuoti “kamštį”, susidariusį viduje. Jei ir šis metodas nepadeda, yra keli būdai, kuriuos vertėtų išbandyti prieš skambinant santechnikui.

Vielinės pakabos kablys

Pakankamai paprasta, bet stebėtinai veiksminga. Paimkite paprastą vielos pakabą ir ištiesinkite ją kaip įmanoma geriau. Tada sulenkite vieną galą, kad padarytumėte mažą kabliuką. Tuomet kiškite kabliuką gilyn į nutekėjimo vamzdį ir pradėkite “žvejybą”. Galbūt sugebėsite ištraukti giliai susikaupusius nešvarumus. Kaip viską ištraukėte, paleiskite bėgti karštą vandenį.

Soda ir actas

Sumaišykite 1/3 puodelio kepimo sodos su 1/3-osios puodelio acto matavimo puodelyje. Šis mišinys iš karto pradės putoti, taigi iš karto pilkite jį į vonios nutekėjimo vamzdį. Šis putojantis efektas padės išvalyti visus susikaupusius nešvarumus ir padės lengviau atkimšti vamzdžius. Leiskite šiam mišiniui pastovėti bent valandai, o dar geriau, jei palaikysite per naktį. Vėliau viską nuplaukite bėgančiu karštu vandeniu.

Verdantis vanduo

Tai labai paprastas būdas, kuris gali padėti atkimšti vonią. Paprasčiausiai užvirkite vandenį arbatinuke. Tuomet lėtai jį supilkite į vonios nutekėjimo vamzdį, kuris yra užsikimšęs. Tai yra pats paprasčiausias būdas, kuris gali padėti.

Kaustinė soda

Dėvėkite gumines pirštines ir akių apsaugą. Kaustinė soda (dar vadinama natrio hidroksidu) gali sukelti nemalonius cheminius nudegimus. Šią priemonę galite įsigyti visose namų reikmenų parduotuvėse ir visada atsargiai naudokitės šia priemone. Supilkite 3/4 litrus šalto vandens į kibirą, tada supilkite 3 puodelius kaustinės sodos. Viską gerai išmaišyti su mediniu šaukštu. Šis mišinys pradės šilti ir burbuliuoti, taigi viską supilkite į užsikimšusį nutekėjimo vamzdį ir palikite 20-30 minučių, vėliau paleiskite bėgti šaltą vandenį, kad viską nuplautumėte. Jeigu reikia, pakartokite šį procesą kelis kartus.

Vamzdžių valymo granulės

Dažnas lietuvis visada išbando buitines priemones prieš nuleidžiant rankas. Kamščiai, dažniausiai vonioje ir kriauklėse atsiranda dėl mūsų pačių veiksmų. Todėl klausimas kaip atkimšti kriauklę kyla kone kiekvienam. Buksvarus.lt specialistai jau senei sulaukia panašių klausimų, todėl gali tik patarti, kokias priemones naudoti norint pašalinti kamščius. Klausimą, kaip atkimsti kriaukle Buksvarus.lt siūlo spręsti chemine priemone, kuri naudojama pramonėje. Tikėtina, kad daugelis jau būsite išbandę buitines priemones ir supratę, kad jos šalina tik pasekmes, ne priežastis. Nedidelės skylutės kriauklės kamštyje labai greitai užsikemša vėl, todėl vėl atsiranda problema ir vėl sprendimas. Buksvarus.lt siūlo panaudoti vamzdziu valymo granules, kurios efektyviai pašalins ne tik kamštį, bet ir išvalys vamzdyną nuo prielipų prie sistemos sienelių.

Priemonė, nuotekų sistemos neužkemša net ir padauginus granulių kiekį. Šios cheminės granulės, per kelias minutes leidžia įsitikinti jų veiksmingumu, o praėjus 5 minutės, vėl naudotis atkimšta kriaukle ar vonia.

Pradėkite atrasti efektyvią priemonę kriauklių atkimšimui - Buksvarus.lt

Rodyk draugams

Skolų našta. Bankrotas fiziniam asmeniui

2018-10-25

Įsiskolinimų našta nėra svetima daugeliui lietuvių. Vieni skolinasi ir sėkmingai vysto verslą ar kuria šeimą turėdamas būstą, kiti gi, “brenda” vis giliau į skolų liūną manydami, kad kada nors, jiems turėtų pagerėti. Deja, bet naiviems skolininkams, ankščiau ar vėliau tenka prisiimti atsakomybę, kuri atvirkščiai, vietoj sumažėjusios skolos, ją padidina dar labiau.

Žinoma, finansiniai sunkumai neaplenkia ir šeimų, kurios patikėjo sėkme, kad gali įsigyti turtą ar daiktą ir jį išlaikyti be rūpesčių. Bet ekonominiai mūsų šalies vingiai yra sėkminga ne visiems. Vienus lydi sėkmė, jiems sekasi, o kitiems, “likimo pirštas” parodo jų padėtį - finansinę krizę.

Skolų našta

Taip nutiko ir 2008 metų pabaigoje, Vyriausybei paskelbus apie krizę Lietuvoje. Iki to momento, daugelis įmonių ir fizinių asmenų, iš bankų galėjo gauti paskolą vos ne per kelis vizitus. Skolinosi kone visi. Suprantama, įmonės skolinosi didelėmis sumomis, buvo ir tokių individualių asmenų, kurie taip pat pasiskolino nemažą pinigų sumą iš banko ar tokio pat fizinio asmens. Deja, bet skolinimosi smagumas, po krizės paskelbimo baigėsi. Skolininkai nežinojo kaip verstis susitraukusioje Lietuvos ekonomikoje, bankai ieškojo būdų, kaip atgauti paskolintus pinigus iš skolininkų. Prasidėjo išieškojimo procesai antstolių pagalba.

Kaip dirba antstoliai Lietuvoje, nereikia pristatinėti niekam. Kas žino tai iš savo asmeninės patirties, o kas matė, kaip jų giminaičiams augo skolos į pašto dėžutę įkritus antstolių vykdomajam raštui. Taip, tai buvo košmaro pradžia, kurį lydėjo dar keistesni dalykai. Antstoliams pradėjus išieškojimo procesus, į gatves buvo iškeliami ne tik seneliai, bet ir daugelis šeimų su vaikai, kurios krizės laikotarpiu nesugebėjo gražinti skolų ir vykdyti savo įsipareigojimų bankams. Situacija tapo teisiškai nevaldoma, gatvėje atsidūrė daugybė žmonių ir bėda ta, kad jų skolos neišnyko, bet kone patrigubėjo. Taip dirbo skolų išieškojimo tarnybos, kurioms krizė tapo “tramplynu” į auksinį verslą.

Valstybė, matydamas beviltiška situaciją pažeidžiamų asmenų gyvenime, kad jie nesugeba susitvarkyti su skolų našta, 2012 metais, Seimui pateikė projektą, kuris turėjo apsaugoti finansinių sunkumų ir didelių skolų naštą turinčių fizinius asmenis, šeimas. Tai buvo bankrotas fiziniam asmeniui, kurių skola, 25 kartus viršija minimalų Valstybės nustatytą mėnesinį atlyginimą. Projektas vadinasi “Fizinio asmens bankroto įstatymas”, kuris, Seimui patvirtinus įsigaliojo 2013 metų gegužės mėnesį.

Nors į gatves buvo išvaryta labai daug skolingų lietuvių, įsiteisėjus įstatymui, daugelis suskubo taisyti susidariusią padėti. Vieni tikėjosi sąžiningos Valstybės pagalbos, kiti gi, planavo sukčiavimo planus, kai prisiskolinę dideles suma norėdavo lengvai atsikratyti atsakomybės ir bankrutuoti. Įstatymas yra numatęs, kas gali skelbti bankrotą ir sąrašą nėra nesąžiningų asmenų, kurių tikslas - užvaldyti svetimą turtą išvengiant atsakomybės. Sąžiningi asmenys suskubo ieškoti teisininkų, kurie galėtų padėti apsaugoti asmeninį gyvenimą, kreditorių persekiojimą ir patartų, kaip elgtis norint bankrutuoti.

Viena iš pirmųjų teisines paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje, kurie pirmi ir pirmam fiziniam asmeniui padėjo paskelbti bankrotą yra UAB “Centrinis bankroto centras LT”. Jų dėka, iki šiol bankrutuoti nusprendę asmenys naudojasi Valstybės suteikta pagalba, bankrutuoja ir yra apsaugoti nuo bet kokių finansinių išieškojimų.

Bankroto procesas fiziniam asmeniui ar net šeimai yra skelbiamas ir įtvirtinamas teismo nutartimi. Tam, kad bankroto procesas prasidėtų, fiziniam asmeniui tik noro nepakanka. Pirma privaloma surinkti kuo daugiau pažymų iš įvairių institucijų, kurios galėtų patvirtinti Jūsų esamą šeimos padėtį, vedę/nevevedę. Pažymos apie darbines pajamas, išrašai iš SODROS, bankinių sąskaitų, registrų centro ir kitų institucijų. Teisinė įmonė UAB “Centrinis bankroto biuras LT”, peržiūrėjusi pateiktus dokumentus nustatys, ar esate sąžiningai norintys bankrutuoti ir atstatyti savo mokumą, ar turite tam tikrų klastingų planų. Paruoštus dokumentus, įmonė perduoda teismui. Teismui priėmus teigiamą bankrutuojančių asmenų nutartį, nutartyje yra nurodomas ir bankroto proceso administratorius. UAB “Centrinis bankroto biuras LT” ir jos vadovas Vidmantas Švažas, bankrotų administravimo paslaugas teikia jau 15 metų. Todėl kompetencija abejoti neverta.

Jei gyvenime susidūrėte su finansiniais sunkumais, turite didelę finansinę naštą ir ieškote teisinių būdų išspręsti šį klausima lengviau, tai galite padaryti įstatymiškai, per 3 bankroto proceso metus. Procesinius dokumentus padės paruošti UAB “Centrinis bankroto biuras LT”, nemokamai pakonsultuos ir patars kaip elgtis esamoje situacijoje ir kaip pasielgti naudingiau. Bankroto asmeniui kaina kitokia, nei šeimai. Šeima gali skelbti bankrotą kaip vienas asmuo, atminkite, tai yra pigiau, nei bankrotas atskirai.

Įmonės kontaktai ir konsultacijai:

Tel. +37064511169 (taip pat galima pasiskambinti Viberunnamed programėle )

El. paštas. centrinisbankrotobiuras@gmail.com

Interneto puslapis: https://fizinioasmensbankrotas.info

Dirbame visoje LIETUVOJE

Adresas:

Vilniuje: A.Vivulskio g. 7 – 414, LT 03162, Vilnius Darbo laikas: 9:00 – 18:00. Pirm – Penk.

Rodyk draugams

Šiuolaikiškiems keliautojams, kelionės į oro uostus

2018-08-09

Jokia paslaptis Lietuvoje, kad pomėgį keliauti atranda vis daugiau ir daugiau tautiečių. Vieni renkasi paprastas keliones automobiliu, vyksta net ir į užsienio šalis. Kuria taip vadinamus “auto tripus”. Kitiems patinka sėdėti autobuse, mėgautis kitų keliautojų draugiją, dalintis kelionių patirtimi bei įspūdžiais. Dar kita grupė keliauninkų renkasi keliones į tolimas šalis į kurias kelionės aukščiau išvardintomis transporto priemonėmis nelabai norisi vykti dėl kelių priežasčių. Pirma priežastis būtų ta, kad kelionė automobiliu ar autobusu taptų labai ilga, o antra, greičiausiai ir pagrindinė - labai varginanti kelionė. Kas rinktųsi kelionę, kuri truktų kokias 3 paras iki pirmojo pažintinio ar poilsinio objekto? Tikėtina, kad tokių atsirastų labai mažai.

Taigi, pati geriausia, patogiausia ir greičiausia kelionė didelėmis distancijomis yra skrydžiai lėktuvais. Dar būtų galima pasiginčyti dėl kainų, bet ši tema ne apie tai. Pradėkime nuo to, kad dažnas lietuvis “medžioja” pigius lėktuvo bilietus ir gavęs juos pradeda planuoti kelionės maršrutą po nusileidimo. Ir tik retas, prieš pirkdamas lėktuvo bilietus pasitikrina, kiek gi jam kainuos mini kelionė nuo namų iki oro uosto ir sugrįžus po kelionės, iš oro uosto grįžimas namo. Kai kurie dėl to nesuka galvos, pasiduoda spontaniškiems iššūkiams, todėl šį maršrutą pradeda planuoti likus kelioms dienoms iki skrydžio arba nusileidimo Lietuvoje.

Kitiems gi, patinka organizuotumas, todėl nežinodami kas juos paveš iki oro uosto ar kas juos oro uoste pasitiks, kai kurie jaučiasi ne jaukiai. Tokia žmonių grupė yra linkusi viską susiplanuoti, tol keliones nuo namų iki oro uostų visada susiplanuoja iš anksto. Gali būti, kad keleivių pervežimas į oro uostus ir išankstiniai užsakymai gali būti pigesni apie 10 procentų.

Be pigu Vilniuje, Kaune ar Palangoje gyvenantiems. Jiems visada arčiausiai randasi transporto priemonė, kuria galima apkeliauti visą pasaulį. Bet net ir palangiškiams ar vilniečiams su kauniečiais tenka pasukti galvas, kaip pasiekti kitoje šalies pusėje esantį oro uostą, kai itin pigūs lėktuvo bilietai taip ir traukė juos įsigyti.

Transporto priemonių iki oro uostų pasirinkimas yra didžiulis. Kaip pavyzdį imkime neutralų Klaipėdos miestą ir bandykime susiplanuoti pervežimą iki Vilniaus oro uosto. Vežėjų yra pilni skelbimai, o ir Google paieškos sistema pateikia begales pasiūlymų. Iki Vilniaus iš uostamiesčio galima nuvykti autobusu arba traukiniu. Traukinys važiuoja apie 5 valandas, o jei pavyks įsigyti bilietus į ekspresą, kelionė truks vos apie 4 valandas, gal net mažiau. Greičiausiai suprantama, kad pasirinkus tokias transporto priemones, visą kelionės laikotarpį būsite apsupti kitų keliauninkų, todėl mėgstantiems mažesnį šurmulį, tokios kelionės yra lyg iššūkis, todėl labai vargina.

Taip pat skaitykite:

Tam, kad kelionės pradžioje, važiuojant iš namų iki oro uosto iš Klaipėdos, daugelis renkasi individualius keleivių pervežimus. Pasirinkus tokią paslaugą teikiančią bendrovę galima būti ramiems, kad būsite pristatyti nuo durų iki durų. Pavyzdžiui, Google paieškoje radome puslapį Zuikiobilietai.lt, kuriame siūlomas individualus keleivių pervežimas iki trijų asmenų maršrutu Klaipėda Vilniaus oro uostas. Ekspreso paslaugą siūlantys siūlosi pavežėti nuo durų iki durų be jokių papildomų nukrypimų maršrute. Taigi, jei turite poreikį pasiekti Vilniaus oro uostą iš Klaipėdos miesto, o po kelionės grįžus sugrįžti atgal į savo miestą, Zuikiobilietai.lt ekipažas yra pasirengęs užtikrinti, kad pervežimo kelionė nebūtų tokia varginanti ir sunki.

Keleivių ir siuntų vežimai - klausimai ir atsakymai

Rodyk draugams

Kada skelbiamas jubiliejus ir kokios dovanojamos dovanos

2018-03-26

Neretai žmonės yra linkę įvairias sukaktis įvardinti kaip jubiliejinį. Pavyzdžiui, atšokus vestuves, jau po metų “jaunieji” nesikuklindami jau skelbiasi apie artėjantį jubiliejų. Nors, ir varge ir džiaugsme buvo prisiekę visam gyvenimui. Bet tokie išankstiniai šūkiai nė kiek nesumenkina gyvenimo tikslo, atvirkščiai, priverčia labiau susikaupti ir siekti didesnių tikslų kartu.

Kai kurie jaunuoliai taip pat nėra linkę laukti senatvės, o kam, juk 15 metų ar 20 pabrėžia nueitą “didelį” gyvenimo kelią, įgautą patirtį. Tokiame amžiaus tarpsnyje yra madinga vieniems kitus vadinti “seni”. Bet, jauniems tai nėra kliūtis, kad gyvenimo kelias tik prasideda, jo dangos kokybė tik pradeda gerėti, o pats kelias, neženkliai pradeda platėti.

Tiems, kurie iš tikro sulaukia jubiliejaus savo gyvenimo kelyje, greičiausiai, toks akcentas nėra taip svarbus, kaip jaunystėje. Juk kiekviena data pabrėžia, kaip greitai bėga laikas ir visiems leidžia suprasti, kad laiko atsukimo rakto, kaip dovanos per šventę, niekas neįteiks. Viena šventė keis kitą, todėl, neretai, tokios šventės liūdina ne šventės dalyvius, bet pačius jubiliatus.

Nors retkarčiais jubiliatų nuotaikos būna ne tokios šventiškos tenka prisiminti pagrindinę gyvenimo taisyklę; “niekas Jums nuotaikos nepakels, jei tuo nepasirūpinsite patys”. Liūdesys visada apima pradėjus filosofuoti, kaip greitai bėga laikas, čia pat senatvė ir kitos bėdos. Štai čia į pagalbą ateina giminaičiai, artimieji ir draugai. Tikri draugai niekada neleidžia liūdėti, ypač kai jų draugams artėja didelė šventė - Jubiliejus.

Norėdami paminėti savo draugų jubiliejų visi pradeda “sukti galvas”, kaip tai padaryti su “trenksmu”, kad šventė būtų įsimintina ir nepakartojama. Daugelis, švęsti jubiliejų planuoja ne namuose, nebent namų valdoje yra tinkamos sąlygos priimti 20 ar net 50 žmonių būrį. Praktiški dažniausiai pasirenka pokyliams skirtas erdves, kaimo turizmo sodybas, prabangius restoranus ar net viešbučius. Smagu gi, kai po šventės nereikia rūpintis aplinka ir jos švara, kurią privalu sutvarkyti nesvarbu, kokios “sportinės” formos bebūtumėte. Jubiliatai susirenka dovanas ir ramiai grįžta į savo namus.

Bet prieš išauštant jubiliejinei šventei, dažnam galvos skausmą sukelia ne pats šventės organizavimas, jos eiga ar smagumas joje. Dovanų idėjos jubiliejaus proga - tikras iššūkis šventės svečiams. Retas gali pasidžiaugti, kad nuo pat kvietimo į šventę gavimo dienos žinojo ką padovanos jubiliatui. Kitiems gi, dažniausiai tenka pavargti tikrąja ta žodžio prasme, kol galų gale, vargais negalais pavyksta apsispręsti kokia dovana galėtų tikti labiau, nebūtų plačiai populiari (nudėvėta idėja), praktiška ir įsimintina jubiliejinės šventės kaltininkams.

Ką galima dovanoti žmonėms, kurie viską turi, greičiausiai, kad tokios pirmos mintys ateina į galvą, kai tenka svarstyti dovanų klausimą. Jie tai turi, tas netinka, o šitas išvis ne prie ko, dar išvarys iš šventės po įteikimo, neretai taip pasvarsto pakviesti į jubiliejų. Bet iššūkiai tampa kliūtimi ne visiems. Mokantys organizuotis visada ras išeitį iš padėties, na, o pasiklydusiems sprendimuose dėl dovanos, padėti gali internetinė erdvė ir joje skelbiama informacija bei patarimai panašių švenčių dovanoms.

Gravideja.lt - kone geriausias internetinis puslapis, kuriame galima atrasti ar turint idėją ir įgyvendinti bet kokį dovanos sukūrimo projektą. Į šios įmonės meistrų rankas patekę daiktai visada tampa išskirtinėmis, nepakartojamomis ir svarbiausia - pačias geriausias emocijas kuriančiomis dovanomis. Kiekviena klientų sugalvota idėja pavirsta į prabangią bei išskirtinę dovaną. Todėl jubiliejus “sugadintas” nebus, o jubiliatai visada lieka maloniai nustebinti.

Rodyk draugams

Naujas vonias perka ne visi

2018-03-19

Yra tokia mintis, kuri tinka ir šį kartą: tai, kas kažkada turėjo pradžią, turi ir savo pabaigą. Šią taisyklę galima pritaikyti ir vonioms, kurios bėgant laikui, nepriklausomai nuo priežiūros kokybės, ankščiau ar vėliau pasensta. Vonios danga tampa šiurkščia, dažnai pakeitusi spalvą ir nepatraukli švarinimosi ar “relax” procedūroms.

Suprantama, kad savo funkcijų ir paskirties sena vonia nepakeičia, bet estetinį vaizdą praradusioje ne visiems norisi bandyti atgauti jėgas. Tai konstatavę, vonios savininkai dažnai prieina ir prie tam tikrų sprendimų kryžkelės - tenka nuspręsti, pirkti naują ar restauruoti seną. Neretai priimamas sprendimas pirkti naują, nors planuojamos išmesti lauk senos korpusas nėra pakitęs. Pakitusi yra tik vonios danga, bet pirkti naują tik dėl nusidėvėjusios dangos nėra prasmės. Ir nesvarbu, kad piniginėje vėjai “nešvilpauja”, galite sau leisti ką tik norite. Yra toks posakis - kokybė. Todėl prieš pirkdami pasverkite už ir prieš žinodami, kad šiuolaikiškos vonios ne visuose salonuose atitinka Jūsų lūkesčius, kai sumokant nemažą kainą tikimasi ir aukštos vonios kokybės.

Sutikime, kad yra ir tokių, kurie ieško ir senų vonių. Abejojate tuo? Be reikalo. Tokios paieškos yra vykdomos ne todėl, kad žmonės susirasti seną vonią ir jaučia malonumą maudytis būtent tokioje. Yra kita ir gan svarbi tam priežastis. Senovėje naudotos vonios yra išskirtinės ir nesvarbu, kad senos ir neišvaizdžios. Suradę seną ir unikalią vonią dizaino sprendimo atžvilgiu, neretai pirkėjai įsigyja tokią net nesiderėdami. Pirkdami seną vonią pirkėjai jau žino, kaip gražiai ji atrodys atlikus jos restauravimo darbus. Taigi, senų vonių “medžioklė” yra ir tam tikra verslo dalis. Prabangios šiuolaikiškų namų erdvės taip pat privalo spindėti švara ir prabanga. Neretai, tam, kad pabrėžti vonios kambario išskirtinumą yra pasirenkamos vonios, kurios kadaise buvo sudėvėtos laiko ir priežiūros priemonių, bet po restauravimo darbų “atgimė” lyg nauja ir unikali interjero detalė.

Tenka pastebėti ir tokius pageidavimus, kai nusidėvėjusi špyžinė vonia nėra išmetama lauk dėl tos pačios priežasties - kokybės. Todėl neretai pasirenkamos tokios vonios restauravimo paslaugos. Šiuolaikiškos technologijos ir naudojami naujausi įrankiai leidžia nesugaištant laiko atstatyti senos vonios būklę iki neatskiriamai naujos. Žinoma, yra įvairių vonios atnaujinimo būdų, pradedant dažymą su teptuku ar voleliu ir baigiant sertifikuotomis nano technologijomis. Tik visada verta įvertinti ir darbų kokybę, kuo pigiau stengsitės restauruoti, tuo su mažesne kokybe ji atrodys. Būtent naujausios technologijos leidžia itin greitai “atgaivinti” seną vonią. Vos per 24 valandas, senoji virs nauja, panašiai kaip filme “Pelenė”. Bet šioje situacijoje, restauruota vonią į naują, niekada nebegrįš į ankstesnę savo būseną. Green nano MAX technologijos panaudojimas leidžia nauja vonia džiaugtis neribotą laikotarpį. Todėl ne veltui vonios restauravimo specialistai savo darbams suteikia neribotą garantinį laikotarpį. Lyginant su kitomis technologijomis, kurių garantijos siekia vos 5 ar 10 metų, Green nano MAX technologija yra sertifikuota ir pats naujausias vonios restauravimo būdas.

Taip pat skaitykite:

Vonios restauravimas - geriausias pasirinkimas visiems. Tai ir tam tikra verslo dalis, kai restauruotą vonią, kuria įsigijote vos už kelis eurus, atnaujinę pardavėte už 500 ar net 1000 eurų. Taupantiems taip pat geras sprendimas nesukant galvos kaip seną reikės išmontuoti ir įmontuoti naują, jei plytelės nuo sienų ar grindų yra pažeistos. Teks kloti naujas?

“Pasipiršo” išvada, kad dažnu atveju, restauruoti vonią yra naudingiau, nei gaišti laiką, ieškoti ir pirkti naują. Todėl ieškoti galimybių, kurias suteikia vonios restauravimas - verta.

Rodyk draugams

Estetinė vonios išvaizda - smagių maudynių dalis

2018-02-01

Lyg taisyklė - greičiausiai, kad kiekvienas paklaustas ar maudosi vonioje ir kaip dažnai tai daro tvirtintų, kad o, o, o… …maudausi ir maudausi. Bet tai tik informacija visiems, lyg viešieji ryšiai, kad niekas nenustebtų ir neklausinėtų, kodėl taip retai maudomės vonioje… :)

Vonia yra vienas iš įrankių, kuris mums padeda ne tik palaikyti švarų kūną. Ji atlieka kur kas daugiau funkcijų nei manome. Žinoma, kai kurie šį faktorių jau senei yra pastebėję, todėl labai dažnai naudojasi ir yra patenkinti, kad galėtų rekomenduoti ir kitiems.

Sutikite, kad maudynės ir prausimosi procedūra duše yra greitą gyvenimo tempą palaikantiems. Kam mirkti vonioje ir gaišti laiką, kai grįžus vakare namo, tenka galvoti ir apie maistą prieš miegą. Jei dar buityje esate užgyvenę ir vaikų, tai apie pagulėjimą vonioje nėra net kalbos. Gelbėja tik greitas dušas.

Bet pratęsiant mintį apie vonios didesnę naudą, privalu paminėti labai svarbų faktą. Grįžtant prie greitą gyvenimo būdą vedančių tenka pabrėžti, kad didelis tempas trukdo atsipalaiduoti. Tai pasireiškia ir nuovargiu, sumažėjusiu susikaupimu, irzlumu ir net nesusivaldymu stresinėse situacijose darbe. Vonia, štai kas gali padėti labiau nei stiklas viskio (jis atpalaiduoja smegenis, ne kūną) su ledukais prie televizoriaus ar pasisėdėjimas bare. Rytais mažai kas naudojasi voniomis, greičiausiai vėl grįžtame prie dušo, bet vakare, vonia gali tapti viena iš išsigelbėjimų bendros įtampos ir nuovargio šalinimui.

Užsimerkite, įsivaizduokite padėtį, kai esate šiltos vonios procedūros laukime, be rūbų ir apsigaubę tik frotiniu chalatu. Tuo tarpu, vonios kambaryje, šiltu vandeniu pildosi vonia, kuri iš išorės spindi baltu paviršiumi, taip ir  gundo Jus kuo greičiau įlipti…

Taip pat skaitykite:

Bet, kol vonia nėra prisipildžiusi vandens, sėsti į ją kol neįšilo nėra smagu. Nesmagu lipti ir į rūdimis pasidengusią vonią. Gal ir ši priežastis yra viena iš tų, kuri mus verčia rinktis tik dušo procedūrą…

Sutikite, estetinė vonios išvaizda taip pat įtakoja maudynių pojūtį. Ji gali pagerinti jį, kai visa švyti ir blizga baltu paviršiumi ir gadinti, jei iš baltos, ji jau senei yra pavirtusi gelsva ar net ruda. Bet visada yra išeitis…

Ieškantiems atgaivos vonioje, bet nedrįstantiems į ją lipti tik dėl jos estetinės išvaizdos yra siūloma pagalba - vonios atnaujinimas nano technologijomis. Tai itin tvirtas ir baltas vonios paviršius vos per parą ir vonios tarnavimo laikas skaičiuojamas net iki 20 metų. Tie kas pirko naujas vonias ir rinkosi iš daugybės jų žino, kad ne visų kainos atitinka realybę, ypač jei ieškoma ketaus vonios. Jų kainos siekia nuo 400 iki 1200 eurų. Ar esate pasiruošę tiek mokėti?

Jei namuose turite gerą vonią, kurios paviršius jau nėra baltas, lygus ir blizgus, bet norite ko nors panašaus ir neišleidžiant daug lėšų, atnaujinta vonia - vienas geriausių ir praktiškų sprendimų. Išleidus nedaug, Jūsų vonia vėl atrodys taip, kaip atrodė prieš 10 metų, kai ją pirkote naują.

Rodyk draugams

Ne visos bakterijos - blogos

2017-12-19

Jei nepraleidinėjote biologijos pamokų reiškia, kad esate supažindinti ir su mikroorganizmais. Greičiausiai pamenate pamokas apie bakterijas, kurios turėjo įtvirtinti žinias, kad jų mūsų aplinkoje yra begalės. Vienos jų kenkia mūsų aplinkai ir mums, o kitos yra gerosios, kurios padeda kovoti su tomis blogomis.

Žodžiu, tikėtina, kad dar iš vaikystės ar TV reklamos žinote, kad bakterijų pilna ir kanalizacijoje. Žinoma, ten negyvena tokie siaubūnai kaip reklamoje ir nėra tokie pavojingi kaip skelbiama. Bet blogosios bakterijos tikrai egzistuoja kanalizacijoje ir tai nepriklauso nuo to, švariai nusiplaunate rankas ar ne.

Blogosios bakterijos kanalizacijoje apsigyvena iškart, kai tik į sistemą pradeda tekėti pirmosios nuotekos. Jos atsiranda įvairių organinių bei cheminių medžiagų nuotekose jungimosi metu. Prie to prisideda fekalijos ir įvairūs maisto likučiai. Kaip jau minėjau, bakterijos nėra kenksmingos mums, bet dažnai mums gali sukelti diskomfortą buityje.

Kadangi mikroorganizmų pamatyti “plika” akimi neįmanoma naudinga žinoti, kad apie didelį blogų bakterijų susikaupimą praneša nemalonus kvapas iš kanalizacijos. jei dar neišbandėte visų buitinių priemonių jo naikinimui tikėtina, kad dar teks, jei ieškosite informacijos internete ir žiūrėsite filmukus youtube.

Jei kvapas atsirado savaime reiškia, kad savaime jis neišnyks, todėl tam yra rekomenduojamos biologinės priemonės, kitaip tariant bakterijos kanalizacijai. Biologinės bakterijos ir natūralūs fermentai (baltyminiai katalizatoriai) naikina blogas bakterijas ir taip užtikrina nemalonių kvapų šalinimą. Naudojant profilaktiškai užkertamas kelias tokių kvapų atsiradimui.

Taip pat skaitykite:

Bet nemalonių kvapų naikinimas nėra pagrindinė biologinių bakterijų paskirtis. Šis biologinis preparatas pagreitina visų medžiagų esančių nuotekose irimo procesus. Toks poveikis nuotekoms bakterijomis gerina nuotekų valymo įrenginių darbą ir užtikrina sklandų kanalizacijos darbą. Nenaudojant bakterijų kanalizacijai nuotekose atsiranda ir kuriasi įvairūs junginiai. Į jas patenka riebalai, kurie sutirštėja šaltame vandenyje, įvairios cheminės švaros priemonės taip pat jungiasi į vieną bendrą junginį, kuris prilipdamas prie vamzdyno sienelių mažina nuotekų pralaidumą. Taip vykstant tokiems procesams nuotekų sistemoje pradeda formuotis sluoksnis ant vamzdyno sienelių ir palaipsniui einama prie sistemos užkimšimo. Sistema užsikimšti gali po to, kai pagaminus maistą keptuvėje, jos riebalai būna supilami į kriauklę virtuvėje. Sutirštėję kanalizacijoje riebalai sulimpa, prilimpa prie sienelių ir taip suformuoja kamštį.

Efektyvios biologinės bakterijos kanalizacijai išskaido riebalus nuotekose, todėl užtikrinamas sklandus sistemos darbas be netikėtų trukdžių.

Rodyk draugams