BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Svarbūs parametrai. Betoniniai blokeliai tvoroms

Jei norite gyventi gražioje, sveikoje bei saugioje aplinkoje, teks įdėti nemažai pastangų, kad būtent tokią ir sukurtumėte. Kita vertus, tereikia užsukti į bet kurią statybinių medžiagų parduotuvę ir netruksite pastebėti, kad šiandien siūlomi tūkstančiai gaminių svajonių aplinkos kūrimui. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad susikurti svajonių aplinką nėra jau taip ir sunku – tereikia mokėti tinkamai pasirinkti. Na, o tai padaryti – taip pat nėra pati lengviausia užduotis, kadangi kiekvienas gaminys turi tam tikrų ypatybių ir tik jas žinodami galėsime priimti tinkamą sprendimą. Taigi, šį kartą siūlome susipažinti su betoniniais blokeliais, kurie yra skirti tvoroms. Kokius kriterijus reikėtų įvertinti renkantis šią prekę?

Vienas iš kriterijų, kuris turi būti tinkamai įvertinamas, kai perkami betoniniai blokeliai tvoroms, yra jų matmenys. Kaip žinia, matmenis sudaro 3 dydžiai – svoris, aukštis bei plotis. Taigi, įvertinkite juos. Na, o, kad būtų lengviau nuspręsti, ką pasirinkti, verta dėmesį atkreipti į tam tikras įžvalgas. Pavyzdžiui, jei norite tvora būtų pastatyta kuo greičiau, reikėtų rinktis kuo didesnius blokelius. Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbus ir vizualinis vaizdas: jei norite, kad tvora atrodytų dilesnė, nei iš tiesų yra, tokiu atveju, vertėtų rinktis kuo mažesnius blokelius. Ir atvirkščiai, jei siekiate išvengti masyvumo efekto, rinkitės didesnių matmenų blokelius. Beje, atsižvelgiant į ai, kad šie blokeliai neretai būna skirti ne tik tvoroms, bet ir kitiems namų aplinkoms statiniams, galia šiek tiek paeksperimentuoti ir visiems statiniams rinktis skirtingų dydžių blokelius. Tokiu atveju sukursite žaismingą įvairovę. Ir priešingai, jei siekiate išgauti ypač darnų vaizdą, tai visiems statiniams reikėtų parinkti vienodo dydžio blokelius.

Dar vienas kriterijus, kuris taip pat negali būti neįvertintas, yra atsparumas šalčiui. Kaip žinia, būtent šis veikinys neretai neigiamai paveikia blokelius, tokiu būdu sutrumpindamas jų tarnavimo laiką, taigi, jei norite, kad šis veiksnys neturėtų įtakos, reikėtų rinktis blokelius, ypač atsparius šalčiui.

Atsparumas ugniai – dar vienas svarbus rodiklis. Jei siekiate išvengti nuostolių, reikėtų rinktis ugniai atsparius blokelius.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šalčiui bei ugniai atsparūs blokeliai dažniausia kainuoja brangiau. Kita vertus, tai ypač teigiamai nutiekia pirkėją – juk žinoma, kad gaminys tarnaus ilgiau, o ir nuostolių tikimybė bus mažesnė. Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad blokeliai tvoroms – dešimtmečių pirkinys, todėl verta rinktis ypač atsakingai.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą