BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Slampinėti su tuščiais bambaliais pratinami visi

Aš kaip ir visi, esu skystų gėrimų mėgėjas, todėl per dieną išgeriu bent 1,5-2,5 litro mineralizuoto vandens. Žinoma, kad į tualetą bėgioju dažnai, bet tai man netrukdo, jei jaučiuosi gerai :)

Bėda ta, kad tam tikri mūsų “galvų” sprendimai, labiau pastabius veda prie didelės nevilties. Taros mokestis “bambaliams” - pratinimas mus prie vaikščiojimo pirmyn ir atgal su tuščia tara.

Kaip visada, eilinę dieną, įsigijau pakuotę mineralinio vandens, šalia savo namų. Parduotuvė nepasakyčiau, kad “kaimo” tipo, viduje turi net savo taros surinkimo aparatą, tad reikėtų manyti, kad ji nėra prasta bet, po savaitės, kai namie jau susikaupė geras prekybinis maišelis bambalių, nutariau juos išnešti priduoti, kaip bebūtų, visgi jos man - šiukšlės, nesvarbu, kad pridavus už jas duoda pinigų.

Taigi, nunešiau tuos bambalius į parduotuvę, suprantama, kad jaučiau diskomfortą, kai įėjus į parduotuvę visų žvilgsniai iškart pakrypsta į tave. Bandymas atrasti pažįstamą? Šiek tiek nuraudau, nes tai buvo pirmas kartas, kai susipažinau su depozitinių butelių nauja sistema. Akistata įvyko ne iškart po taromatų starto, gal prieš kokią savaitę, o tai galėjo nutikti balandžio pradžioje.

Pradėjau pažindintis su taromatu, ėmiausi veiksmo, kuris vadinamas - mesti butelius į automatą ir supratau, kad procesas nėra sudėtingas. Mečiau, mečiau ir smaginausi, kaip greitai automatas “valgo” šiukšles už kurias mes, kaip vartotojai ir taip susimokame.

Sumetus kokius 6 butelius, pradėjo strigti mano mineralinio bambaliai, kuriuos buvau pirkęs ir suvartojęs per savaitę. Ant butelio buvo depozito ženklias. Kas per velniava ėmiau garsiai spėlioti, į aparatą mečiau likusius buteliukus nuo limonado ir mineralinio.

Galiausiai, mano maišelyje liko 6 buteliai nuo mineralinio, kurį pirkau toje pačioje parduotuvėje, kurioje ir ketinau priduoti depozitą. Išsikviečiau jauną “specialistę” ir sužinojau, kad gali būti, jog tiekėjas nėra suvedęs šios taros, todėl taromatas jos nepriima. Kas per… pagalvojau ir susidėjęs bambalius į maišelį patraukiau namo.

Kelias namo būtų buvęs smagesnis, jei maišelis būtų pilnas pilnų butelių su mineraliniu, o dabar, ėjau lyg “sanitaras” su maišeliu, kuriame gulėjo 0,6 euro centų depozito, tik niekas nežinojo kaip prastai aš jaučiausi…

Tad klausimas vidinis neduoda ramybės, ar nesame tam tikros programos ar projekto “su bambaliais kaip bomželis” dalis? Kai priprasim, toliau tik lengvės… :)

Tikras rakshtys!

Taip pat skaitykite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą