BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Radau įdomų patarimą talpinant skelbimus

Keista skaityti, bet vienas iš skelbimų portalų moko vartotojus kaip sulaukti didesnės sėkmės didelėje skelbimų erdvėje. Perskaičiau, ir tame radau tiesos.

Jei netingite skaityti, siūlau susipažinti su patarimais :)

“Kaip sulaukti didesnės sėkmės talpinant nemokamą skelbimą

Nemokami skelbimai: koks turėtų būti tekstas?

Nemokamas skelbimas yra kaip tik tas tekstas, kurį ruošiatės parengti artimiausiu metu? Tokiu atveju šie patarimai yra skirti būtent jums.

Na, o prieš pradedant dalinti patarimus, būtina akcentuoti, kad skelbimai yra rašomi laisvu stiliumi, tad nepriklausomai nuo to, ar skelbimai yra mokami ar nemokami, nebūtina laikytis griežtų reikalavimų. Vis dėlto, tam tikros gairės galioja ir apie jas netrukus pakalbėsime plačiau.

Ir nors jau minėjome, kad ruošiant nemokamą skelbimą, galima rašyti laisvu stiliumi, jų ruošimo ekspertai pataria, kad skelbimas atrodys kur kas geriau bei patikimiau, jei bus pasirinktas formalus stilius. Aišku, tikslu, konkretu, be jokių asmeninių pastebėjimų - būtent taip galima apibūdinti šį stilių.

Svarbus yra ir kitas dalykas: informacija turi būti išdėstyta suprantamai. Labai dažnai galima išvysti skelbimų, kurie būna parašyti taip, kad jų turinį suprasti gali nebent pats skelbimo autorius, tuo tarpu žmogui, pirmą kartą pamačiusiam skelbimą, taip ir lieka neaišku, kokia jo esmė ir kokio tikslo siekiama.

Dar vienas svarbus dalykas, kurį turėtų įsiminti visi, kurie planuoja talpinti skelbimus, yra toks: svarbu orientuotis į tai, kokia kalba kalbantys žmonės skaitys jūsų skelbimą. Reikia akcentuoti, kad žmonėms, kuriems lietuvių kalba nėra gimtoji, neretai daro esminę klaidą - skelbimą paruošia savo gimtąja kalba. Tačiau to vertėtų nedaryti - jei skelbimas bus talpinamas lietuviškuose portaluose, tokiu atveju pirmenybė turėtų būti teikiama lietuvių kalbai.

Tam tikrų taisyklių verta laikytis ne tik ruošiant tekstą, bet ir jį talpinant. Paprastai kiekviena skelbimų interneto svetainė turi tam tikras taisykles, skirtas vartotojams, norintiems talpinti skelbimus. Taigi, svarbiausia jų laikytis ir netalpinti skelbimų dažniau, nei leidžiama.

Manote, kad visų šių reikalavimų laikytis bei paruošti puikaus skelbimo jums nepavyks? Tokiu atveju vis tiek neverta atsisakyti idėjos apie savo ketinimus (darbo paiešką, norą padovanoti daiktų ir pan.), pranešti skelbimo forma. Jei dėl tam tikrų priežasčių patys parengti skelbimo negalite, atminkite, kad visada yra žmonių pasiruošusių jums padėti, tereikia pateikti užsakymą.

Na, o pabaigai - dar vienas pastebėjimas: savaime suprantama, kaip ir daugelis kitų tekstų skelbimai, kurie bus talpinami nemokamai, turi būti be rašybos - skyrybos klaidų ir nerekomenduotina talpinti kopijuoto skelbimo - tik tokiu atveju bus galima sakyti, kad parengėte iš tiesų kokybišką skelbimą.

Norite kuo greičiau pasiekti savo tikslą? Nenumokite ranka į šis pastabas - kartais tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikšminga, yra labai svarbu.”

Straipsnis paimtas iš hipis.lt

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą