BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ne valstybę puola, bet piniginę

Jau senokai, dauguma lietuvių tapo išskirtiniais savo šalies Konstitucijos žinovais. Visi žino kur ką turėtų daryti, kur pavadovauti ir kam atiduoti priesaiką, bet viskas ten taip aiškiai išdėstyta, kad apie kalbama supranta, toli gražu ne visi.

Kai sakoma apie išteklius reiškia, kad visas turtas ir išgaunami ištekliai turi priklausyti valstybei, o yra… Teisingai, valstybės, tik įdomu, kas tą valstybę sudaro… Prie valstybinių įmonių, kurios vykdo veiklą, masiškai yra prilipusios komercinės “rankos”, kurios yra kurtos lėšų įsisavinimui, kurių neįmanoma paimti dirbant valstybiniame sektoriuje, priduos savi…

Per geltonai nudažytus TV plokščius ekranus rodo, kad teroristai puola, karas artėja, bet iš tikro, niekas nepasako, kad tai yra skirta tik tam, kad kažkieno tai ranka galėtų pasiekti mūsų kišenę ir taip būtinas lėšas, eiliniam įsisavinimui, nukreiptų valstybines spekuliacijas pamilusiems draugams ar artimiesiems.

Net ARO pareigūnams sutikome paaukoti neperšaunamoms liemenėms, kad tik tuštesnės būtų mūsų kišenės, bet niekas nesako ir neperspėja, kad užsikimškite ausis, nes greitai būsite “sušaudyti” manipuliacinėmis žinutėmis.

Taigi, arba tu saugai piniginę, arba kas nors ją užpuls…

Mano mintys kitur - rakshtys.

Taip pat skaitykite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą