BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano istorija apie laivavedžų kursus

Žinoma, kad mes visi turime svajonių savo gyvenime, vieni nori laimėti loterijoje, kitiems pakanka ant žemės rasti tik plastikinį butelį, kurio depozitas Lietuvoje yra 0,10 euro centų…

Mano svajonė kitokia, gal kai kas pagalvos, kad aš keistas, bet ir tegul, nes kaip tvirtinu dažnai, visi mes turime svajonę ir kitus pakritikuoti gali būti išsipildžiusi kieno nors svajonė, smagu ir už juos :)

O svajoju aš apie tai, kad mano gyvenimas nebūtų skirtas darbui, kuris atitolina mane nuo šeimos ir dukrytės, kurią myliu labiausiai visų pasaulyje. Tokie mano jausmai šeimai verčia nuolatos galvoti apie neteisybę, kurią patiriame įspausti į didelį šalies “avilį”. Kaip sakė vienas žurnalistas smagaus pranešimo metu apie tai, kad bitės gi nesusimasto, kodėl jos privalo rinkti medų ir nešti jį į avilį, nes jos gimsta darbui.
Toks pranešimas mane dar labiau paskatino susikaupti ir svajonę tapti laisvu nuo darbo, įgyvendinti dar greičiau. Tik nepagalvokite, kad tapti laisvu reiškia mesti darbą ir eiti į darbo biržą pašalpos, ne. Atradau sau vertybę, kad ji yra mano šeima, todėl svajoju, kad kada nors, darbas pradės dirbti man, ne aš jam, todėl nusprendžiau tai įgyvendinti tam tikrais etapais.

Pirmame etape suplanavau, kad man būtina išsilaikyti katerio teises, kurias siūlo įgauti laivavedžio kursai Vilniuje. Taigi, kaip planavau, taip ir padariau, 2015 metais užsirašiau į kursus, susimokėjau mokestį už mokymus ir pradėjau mokytis. Suprantama, kad pradžia atrodė labai sunki, labai daug ženklų, labai daug šviesų ir kas svarbiausia - labai daug informacijos.
Bet mano užsispyrimas ir tikslo siekimas padėjo man, po visų kursų, saugios laivybos administracijai pateikiau prašymą, kad ji leistų man laikyti laivavedžio teisėms įgyti egzaminą, kurį sėkmingai išlaikiau ir dabar galiu tik pasigirti, jog pirmasis etapas jau yra įgyvendintas ir neriboto galingumo laivo valdymo teisės guli mano stalčiuje.
Antras etapas, kuriuo norėsiu pasidalinti kitame savo gyvenimo istorijos aprašyme yra pirmo laivo pirkimas, kuris turėtų padėti man įgyvendinti visas laivavedžio kursuose gautas žinias praktiškai.
Taigi, laukite tęsinio ir sužinosite, kaip gi man sekasi pildyti savo svajonę.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą