BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laivavedžių kursai ir galimybės

Laivavedžio pažymėjimas

Jau seniai įpratome prie to, jog turime galimybę ne tik baigti vidurinė mokyklą bei studijuoti specialybę, pagal kurią, vėliau dažniausiai dirbame, bet ir galime įgyti naujų žinių ir įgūdžių arba patobulinti jau turimus. Tokiu atveju į pagalbą skuba dešimtys įvairių kursų ir mokymų, tad mums belieka tik pasirinkti tai, kas iš tiesų yra įdomu, naudinga bei reikalinga. Vienas iš galimų pasirinkimų yra laivavedžių kursai. Viskas, ką būtina žinoti apie šiuos kursus - šiame tekste.


Kiekvienam verta žinoti, jog laivavedžių kursai yra nacionaliniai ir tarptautiniai. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog baigusieji tiek vienus, tiek kitus kursus įgauna tą pačią teisę (valdyti vandens transporto priemones), tačiau skiriasi teritorijos, kuriuose galima plaukioti: baigusieji nacionalinius kursus turi teisę plaukioti tik Lietuvos Respublikos vandenų plaukiojimo rajonuose, tuo tarpu sėkmingai baigusieji tarptautinius mokymus turi teisę plaukioti visuose vandenų plaukiojimo rajonuose. Belieka tik pridurti, jog ši informacija yra ypač vertinga tuo atveju, jei nežinote, kokius kursus pasirinkti: jei norite plaukioti tik Lietuvos Respublikos vandenų plaukiojimo rajonuose, tokiu atveju būtina pabrėžti, kad verta rinktis nacionalinius kursus, tuo tarpu, jei svajojate plaukioti po visus vandenų plaukiojimo rajonus, tuomet būtina baigti tarptautinius mokymus. Dar viena svarbi detalė - tarptautiniai kursai dažniausiai yra dvigubai ilgesni nei nacionaliniai. Ir į vienus, ir į kitus kursus yra priima asmenys nuo 18 metų.
Šiandien esame įpratę prie to, jog nemaža dalis mokymų bei kursų vyksta nuotoliniu būdu. Belieka tik pridurti, jog toks pasirinkimas iš tiesų yra puikus, turi daug privalumų, todėl nieko keista, kad nuotoliniai kursai sulaukia ypač didelio pasisekimo. Vis dėlto, negalima pasakyti apie laivavedžių kursus: šie mokymai nėra organizuojami nuotoliniu būdu.
Norite pradėti lankyti šiuos kursus? Toks jūsų noras dar tikrai nereiškia, jog turite skubėti iš namų - atminkite, jog ir išsirinkti mokymų centrą, užsiregistruoti galite tiesiog internetu. Belieka tik pridurti, kad norint pasirinkti geriausią variantą, būtina įvardinti ir tam tikrus kriterijus. Taip pat svarbu pasakyti, jog kone kiekvienas mokymo centras siūlo bent kelis registracijos, todėl tikrai turėsite iš ko pasirinkti.
Na, o baigiant šią temą belieka tik pridurti, jog šiuo metu tokie mokymai yra organizuojami įvairiuose miestuose: šiuo metu laivavedžių kursai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose miestuose yra jūsų laukiantis pasirinkimas.

Taip pat skaitykite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą