BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laivavedžio pažymėjimas

Laivavedžių kursai laivavedžio pažymėjimui gauti: apie registraciją

Domina laivavedžių kursai? Jau išsirinkote, kurie laivavedžių kursai Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste bus tie, kuriuos jūs lankysite? Puiku, tokiu atveju belieka tik pereiti prie pirmo etapo - tam, kad galėtumėte lankyti šiuos mokymus, jums teks užsiregistruoti. Šį kartą ir pakalbėsime plačiau apie registracijos procesą.
Kone kiekvienas laivavedybos mokymo centras gali pasiūlyti net 3 registracijos būdus. Savaime suprantama, toks pasirinkimas tik į naudą tam, kuris nori užsiregistruoti - yra galimybė rinktis patį patogiausią variantą.
Kaip jau ir minėjome, kone kiekvienas šiuos kursus organizuojantis mokymo centras gali pasiūlyti tris registracijos būdus. Vienas iš jų yra registracija telefonu. Kokie yra šio pasirinkimo privalumai bei trūkumai? Jei kalbėsime apie privalumus, tokiu atveju būtina paminėti, jog šis būdas pareikalaus labai nedaug jūsų brangaus laiko - vos kelių minučių. Ne ką mažiau svarbus yra ir kitas - registracija telefonu idealiai tinka tuo atveju, jei šiuo metu negalite naudotis kompiuteriu ar internetu
Dar viena galimybė užsiregistruoti - tai registracija internetu. Džiugina tai, jog šis būdas turi labai daug privalumų ir nei vieno trūkumo: laiko sugaišite ypač mažai, tai - nieko nekainuos, be to labai patogu - užsiregistruoti mokymams galite, kad ir gerdami rytinę kavą ar ruošdami pietus.
Na, o dabar - pats metas pakalbėti ir apie trečią registracijos būdą. Tai - apsilankymas mokymo centre. Belieka tik pridurti, jog šiam pasirinkimui netrūksta teigiamų savybių: idealiai tinka tuo atveju, jei negalite šiuo metu pasinaudoti telefonu, kompiuteriu ar internetu. Dar vienas šio pasirinkimo privalumas yra tas, jog turėsite puikią progą gyvai pabendrauti ir mokymo centro darbuotojais ir jiems užduoti rūpimus klausimus. Vis dėlto, yra ir vienas didelis tokio pasirinkimo trūkumas: teks sugaišti ne tiek jau ir mažai laiko.
Kaip matyti, laivavedybos kursams galite užsiregistruoti įvairiais būdais. Ir nors bet kuriuo iš jų pasieksite tą patį tikslą, dėmesį verta atkreipti į tai, jog tokia pasirinkimų įvairovė naudinga yra jums - galite rinktis tai, kas patogiausia.
Na, o baigiant pastebėjimus šia tema, belieka tik pridurti ir dar keletą detalių. Būtina žinoti, kad ir kurį būdą pasirinksite, registracijos metu turėsite pateikti ir tam tikrus duomenis (dažniausiai tai - vardas, pavardė, kontaktinė informacija). Dar viena svarbi detalė - dažnu atveju iškart po registracijos gali tekti sumokėti dalį pinigų.

Taigi, Lietuvos respublikos saugios laivybos administracijoje, sėkmingai išlaikę egzaminus, Jums bus įteiktas laivavedžio pažymėjimas.

Taip pat skaitykite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą