BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip aš registravausi bloge

Tinklaraštis yra geras draugas, jei supranti jo naudą, bet retkarčiais, kai nepaisoma taisyklių, blogas gali tapti galvos skausmu.

Šiame bloge aš jau ilgą laiką, tik kitas mano tinklaraštis nėra man pasiekiamas dėl spaminimo. Prieš kelis metus, kai šis blogas dar buvo jaunas man uždraudė dėl neleistinų veiksmų naudotis sukurtu tinklaraščius, bet džiaugiuosi, kad yra kitokie sprendimų būdai ir aš vėl galiu sugrįžti į kažkada bandytą užkariauti blogą.

Blogas labai pasikeitė, sutvirtėjo tiek narių skaičiumi, tiek informacine baze, tad vienas malonumas tokiame bloge rašyti ir talpinti savo mintis, kad ir nekokios visiems priimtinos būtų ;)

Panašiu principu mane norėjo suarchyvuoti ir kito blogo administratoriai, neva rašiau taisyklėse draudžiamus pasisakymus, todėl man buvo uždrausta lankytis ir pas juos. Ne, ne, tik nepagalvokite nieko nešvankaus, tokio turinio minčių bloguose nerašinėju, jas laikau vieninteliame ir neviešame bloge - savo galvoje :)

Taigi po to, kai manęs nebe įleido į mano sukurtą tinklaraštį panašiu pavadinimu kaip šis aš pradėjau ieškoti “sliekų ant asfalto”, pradėjau viešai jų prašyti, kad ištrintų tą blogą, kad prisiimtų atsakomybę už pasisavintą asmeninę nuosavybę, juk ten rašiau ir dėsčiau savo mintis, “copy paste” principo nenaudoju nuo studijų laikų. Bet teigiamo atsakymo savo atžvilgiu nesulaukdavau, mano “katiliukas” vis kaito.

“Katiliukas” kaito, kaito, kol apleidęs tą spaudimo reikaliuką dėl darbų, po savaitės prisėdau ir tiesiogiai parašiau laiškelį-žinutę administratoriui, kuris atsakė labai greitai ir be jokių pykčių ar pasistumdymų atstatė man galimybę jungtis prie savo tinklaraščio paskyros. Tai mane labai nustebimo ir greičiausiai supratau, kad nieko ypatingo ir nieko blogo neįvyko, tiesiog iš anksto man derėjo parašyti adminui ir paprašyti leisti pasitaisyti atsisakant tam tikro turinio minčių. Esu jiems dėkingas, kad manęs nesureikšmino, nesureikšmino ir mano rašytų pasisakymų :)

Tad kasdien man smagu visiems pranešti, kad blogiukų “rakshtys” pavadinimu daugėja. Ačiū visiems už supratimą ir palaikymą ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Kaip aš registravausi bloge”

 1.   GLUOSNIS rašo:

  Sėkmės !!! Lauksim naujų postų :)

 2.   rakshtys rašo:

  Su smagiais - visada smagu rasti bendrą kalbą. Dar turėsim apie ką rašyti ir ką aptarti ;)

 3.   Marius rašo:

  Lietuvoje nėra gerų bloginio platformų. Blogas.lt - ištisinis spamino frontas, ateini ir matai kad tai užsienio spam-botai anglų kalba yra užtvindę eterį. popo.lt - susireikšminusių narcizų gūšta. Apie blogr.lt tik dabra sužinojau iš jūsų. Reiks pažiūrėti.

 4.   rakshtys rašo:

  Na, Lietuva nėra ta erdvė, kurioje būtų galima užvest ir paleist didelę platformą, per maža erdvė, tik - uždari būreliai… :)
  Vien mūsų šalimi nevertėtų apsistot, bet, kokybės atžvilgiu, blogas.lt, blogr.lt ar popo.lt yra vieni iš nedaugelio, kurie dar laikosi ant lietuvių pečių, o spamintojai - kaip profesija, išnyktų išnykus paklausai… :)

 5.   Blogai rašo:

  Nėra taip blogai ir LT bloguose, svarbu tinkamai juos naudos - pagal paskirtį… :)

Rašyk komentarą