BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jaučiamas blogas kvapas iš valymo įrenginių

Bundantis pavasaris budina ir gyvąją gamtą, vieni uodžią jau besiskleidžiančių ievų žiedų kvapą, kiti, jaučia diskomfortą jausdami, retkarčiais, iš kažkur, atsirandančius nemalonius kvapus.

Vakar buvo labai saulėta ir labai smagi diena, nes kai atšyla oras ir saulutė pradeda šviesti rimčiau, į darželį savo dukrą pradedu vesti pasivaikščiojant, nevežant automobiliu, nors iki darželio koks 20 minučių kelio, jei einant, o važiuojant, panašiai tiek pat… :)

smagu taip vaiką palydėti į darželį, gauti “penkis” ir dar bučkį iš būsimos damos, o dar smagiau, ją iš darželio parsivesti, ne parsivežti. Prasikvėpuojame visi, nes ir žmona grįždama iš darbo išlipa stotelėje, kuri randasi netoli darželio, tad visi smagiai grįžtame namo savo kojomis.

smagu tai smagu, bet kaip tyčia, vakar, užėjus į prekybos centrą, mes pajutome labai šlykštų ir nemalonų kvapą, jo sulyginti nepavyktu ne su kokiu, prieš tai uostu nemaloniu kvapu. Kvapas buvo labai stiprus, jei suprantate apie ką aš kalbu, visi vaikščiojo susiėmę už nosies, bet vargu ar tai galėjo padėti…

Pirma mano replika buvo tokia, kad skyriau papeikimą prekybcentrio vadovui ar vadovei už tai, kad neprižiūri riebalų gaudyklės deramai, todėl nuotėkų sistema iš kepyklos užsikišo riebalais, kas prekybos centro lankytojus privertė pasijusti prastesnėje vietoje nei lauko tualetas. Žinoma, musės neskraidė, bet kvapas, kaip pasakytų jaunuoliai žudė…

Šito būtų buvę galima išvengti, jei nuotėkų priežiūrai, prekybos centro vadovai būtų pirkę fermentinių bakterijų riebalų gaudyklėms. Fermentinės bakterijos skaido riebalus bei nuotėkų sistemoje susidariusius junginius, kas leidžia išlaikyti sistemos darbą stabiliu, ji niekada neužsikiš, nebent bus tam tikri trukdžiai ir suprantama, nebūtų tokio nemalonaus kvapo, kuris atrodo taip ir vertė prigulti ant žemės…

Taigi, nereikėtų bijoti tų bakterijų kainos, nes sumokėta kaina priežiūros tarnyboms bus ženkliai didesnė, o jei netikite, pabandykite ir toliau nesinaudoti nuotėkų ar riebalų gaudyklių priežiūros priemonėmis… :)

Taigi, nesvarbu ar nuotėkų sistema yra nauja, ar naudojate jau senei, prižiūrėti jos darbą nuo kriauklės iki valymo įrenginių - privaloma. Priešingu atveju teks kęsti blogą kvapą, naikinti pralaidumo sutrikimus ir kitokius nemalonumus… ;)

Taip pat pasidomėkite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą