BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Indulgencija versle kainuoja tik 150 eurų

Vaizdinis failas paimtas iš creditinfo.lt puslapio

Vaizdinis failas paimtas iš creditinfo.lt puslapio

Pradžioje, nenorėdamas nieko įžeisti ar sumenkinti jo reikšmę ir svarbą verslo srityje noriu pasakyti, kad mano pastebėjimas yra tik objektyvus ir nieko asmeniško :)

Pradėkime nuo pradžių!

Dėl objektyvių priežasčių ir dėl galimo apkaltinimo reklama, savo įmonę įvardinsiu “N” pavadinimu ir kalbėsiu pirmuoju asmeniu, nes tikiu, kad įmonės vadovas gali prisiimti visą atsakomybę už išdėstytos bei pateiktos informacijos viešoje erdvėje objektyvumą. Jei kiltų klausimų ar niuansų dėl pateiktos informacijos pagrindimo ir nuomonės apgynimo, už tai galiu atsakyti ir atsakomybę prisiimti asmeniškai.

Kartą, nepamenu tiksliai kada, tai įvyko prieš savaitę ar prieš kelias, laikas bėga greitai, aš kaip vadovas gavau eilinį skambutį savo darbiniu telefonu, tik atsiliepus, mano ir pašnekovo pokalbis truko gerą pusvalandį, nes norėjau ant kažko išsikrauti (taip nutinka, kai man paskambina savo paslaugas teikiančių įmonių vadybininkai), todėl skambinusios įmonės vadybininkas papuolė į mano klausimų ugnies liniją.

Keliais žodžiais apsiribojant, norėčiau savo istoriją pradėti nuo paslaugų, kurias Lietuvoje pardavinėja dauguma. Sritis minėti būtų ne logiška, kadangi jų yra begalės ir vargu ar pakaktų šio blogo nemokamų MB (megabaitų) minčių apie visas sritis patalpinimui, tad apsiribosiu tik viena sritimi - “Geriausi vadovai Lietuvoje” titulu :)

Taigi, prisistatysiu, esu įmonės “N” vadovas. Kaip nuo pradžių, taip ir iki šiol dirbu sau iškeltus bei pavestus darbus, tik esu nustebęs, kad gerą reputaciją bei gerą vardą viešoje erdvėje galima nusipirkti vos už 150 eurų. Tik klausimas, ar tai - naudinga ir kam?

Paminėti įmonę, kuri prekiauja “kažkokiais” internetiniais sertifikatais ir daugelį įmonių yra įkalbėję sumokėti po 150 eurų už 12 mėnesių “Stipriausių vadovų Lietuvoje” vardo suteikimą nėra blogai. Blogai yra klausimas kitas, gal įmanoma, už tiek pat, nupirkti kitai įmonei ir blogą vardą?

“Geriausios įmonės vardo” projekto tikslas aiškus - pinigai, įplaukos ar kaip kitaip, jei nepatingėsite įvardinti šiuolaikiškoje Lietuvių kalboje. Tačiau nesuprantu tų vadovų, kurie netiki savo sėkme, tačiau patiki kitos įmonės siūloma sėkme ir aklai tiki galima, kad tam, jog taptų geriausiais pakanka susimokėti tik 150 eurų už vienus metus. Kodėl tikima, kad kažkokia įmonė, kuri teikia visų įmonių kreditingumo informaciją, kuri ir taip yra vieša, jog atsiųstu sertifikatu “Geriausia įmonė Lietuvoje”, padariau du “zuikučius” abiejų savo rankų rodomuoju bei viduriniu pirštu, patalpinus jį savo tinklalapyje tikrai galima tapti geriausiu. Ar neskamba absurdiškai? Susimokėk metams ir būk geriausias? :)

Nenorėčiau nieko įžeisti, sprendimas - Jūsų, bet anglų kalboje yra labai geras trumpinys “WTF”. Žmonės - vadovai, kur dingo Jūsų blaivus mastymas, jei už niekinį failą sutinkate mokėti po 150 eurų? Nauda, pasakysite? Tad norėčiau išgirsti visus argumentus, kurie leistų apsiginti Jums ir apginti asmeninius, gal net ir kvailus sprendimus?

Dėl kvailumo pykti nederėtų, Jūs nesate kvaili, tokiais yra tik Jūsų sprendimai ir tai tik asmeninė mano nuomonė. Jei manote kitaip, laukiu komentarų, minčių bei pasvarstymų. Galų gale, esu pasiruošęs priimti asmeninę atsakomybę už tai, kad matau tik verslą “indulgencijų” prekyboje ir nieko daugiau.

Jei tuščias įmonių vadovų svajones pardavinėjančios įmonės vadovai supyks ant manęs, susisiekite, jei pakeisite mano nuomonę galiu pasižadėti, kad viešai atsiprašysiu. Jei ne galvosime, kad buvau teisus visus 200%.

Galite pasirinkti ir daugiau temų paskaitymui.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Indulgencija versle kainuoja tik 150 eurų”

 1.   rakshtys rašo:

  Susimokėkite 150 eurų ir nieko nedarydami būkite geriausiais visus metus… :)
  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 2.   Graviravimas rašo:

  Graviravimas čia nepadės, reikia individualaus suvokimo… :)

 3.   Nemokami skelbimai ideti rašo:

  Jei norite būti stipriausi, kelkite skelbimus į hipis.lt !

 4.   Straipsniu talpinimas rašo:

  Straipsnių talpinimas į naudą tiems, kurie ieško tikros tiesos.

Rašyk komentarą