BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Draugo staigmena, urvinis žmogus

Gyvenimas nenustoja manęs stebinti. Vakar su šeima buvome komedijos “Urvinis žmogus” premjeroje. Pridėjęs ranką prie širdies galiu atsakyti atvirai, man ir mano šeimai komedija labai patiko, o ir Giedrius Savickas atidavė visą save, net balso stygas patempė. Gerai, kad iki pabaigos buvo likę ne daug, gal koks pusvalandis, tai ramiai “datraukė” iki galo. tikimės, kad stipriai nepertempė balso stygų ir toliau galės gastroliuot… :)

Gaila, neturėjome laiko pasilikti ir pabendrauti su Giedriumi, o taip norėtųsi jam padėkoti už tą geros nuotaikos energijos užtaisą, kurį mes gavome vakar.

Dar prieš kelis metus su šeima ketinome, planavome nueiti į “Urvinis žmogus“, bet darbų vejami vis praleisdavome progą įsigyti bilietus į šią nuostabią ir juoko prisotintą komedijos erdvę. Šiuos metus, greičiausiai, kad taip pat būtume praleidę veltui, nes apie komediją “Urvinis žmogus” net nebuvome spėję pagalvoti, kai sulaukiau netikėto skambučio iš draugo. Draugas gyvena kitame mieste, tiesą sakant ir paslaptį išduodant, Vilniuje. Draugas su panele ketino eiti į šią premjerą, bet per klaidą įsigijo bilietus Klaipėdoje, ko pasekoje, iškart apsisprendė, kad juos galėtų perleisti mums. Suprantama, kad pasiūlymas buvo netikėtas, bet į komediją nueiti tą, apie kurią svajoji ir planuoji kelis metus, tokio šanso negalėjau tikėtis per visą jos egzistavimo ir premjerų laikotarpį. Žinoma, kad iškart pasakiau, kad norim nueit ir pamatyti šį renginį. Draugas persiuntė el. bilietus, mes atsispausdinome ir vakar sudalyvavome dar ilgai atmintyje išliksinčioje komedijoje.

Sunku pasakyti, kaip reikės atsidėkoti savo draugams už tokį nuostabią ir netikėtą staigmeną, bet greičiausiai, kad kaip nors bandysime atsidėkoti tuo pačiu. Nupirksime bilietus į kokį nors smagų renginį dviems Vilniuje ir paskambinęs jiems susakysime panašią į šią istoriją, kurią pasakojo man draugas dėl netyčia įsigytų bilietų ne tame mieste. Draugiškus santykius reikia palaikyti su visais ir nesvarbu, kad gyvename atskiruose miestuose ir susimatome retai.

Komedijos metu vyko įvairios komedijos šalia sėdinčių erdvėje, bet geriau gera nuotaika nei sugadinta, penktadienis gi, metas ruoštis aktyviam poilsiui, tik šį kartą lėksime aplankyti pavasariškos Nidos, kas buvo suplanuota šiek tiek ankščiau. Turiningo savaitgalio ir Jums ;)

Taip pat skaitykite:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą