BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Draugas bloge yra naudingas visiems

Taip jau yra, kad mes gyvename mokančioje rašyti bei komentuoti valstybėje.

Tos valstybės pavadinimą Jūs žinote, nesikartosiu 100 kartų, kad nesumenktų jos vardas (nevartok jos vardo be reikalo) :)

Tie kas mokas rašyti, visi glaudžiasi ten, kur nemokamai galima išsakyti savo nuomonę. Suprantama, dauguma savo minčių “rašytojų” yra prisiglaudę įvairiuose dienraščiuose. Vieni “D”, kiti “LR”, treti “su skaičiu min”. Bet ten naudos, arba, kitaip sakant naudos sau negausi. “Rašytojai” ten išlieja savo įtūžį, pyktį, kiti išlieja politinį nepasitenkinimą ir vargu ar tai būtų galima pavadinti nuomone. Tiesiog, kaip pasakytų psichologai - “garo nuleidimas”.

Bet bloguose yra kitaip. Ankščiau ar vėliau, komentatoriai, politiškai įkalinti “rašytojai” išsisemia, nes pajaučia, kad ir juose negauna jokios naudos, neatsiranda sekėjų, klausytojų - skaitytojų, tad ir čia jie “miršta” dar tik gimę. Tačiau bloguose, naudą gauna kitus interesus puoselėjantys asmenys. Juk ne visiems čia susirinkusiems yra svarbu, kad jų “kratinėlį” kas nors skaitytų. Taip, suprantama, paspaudus patinka, informacija iškyla į blogo “paviršių” - titulinė, tačiau daugiau, pasiekti tokiu veiksmu nepavyks. Komentarai? Komentarai čia taip pat nėra laisvi, jei pastebėjote, kad po savo minčių išdėstymo ir paleidus į viešus vandenis, užvedus pele ant šito blogo ženkliuko, ikonėlės ar tiesiog žodžio “patinka” atsiras linkas, kuris nėra susijęs su Jūsų asmeniniu blogu kas reiškia, kad dalis, jei ne 80 procentų naudos atitinka siūlantiems nemokamą blogą.

Kiekvienas susikūręs asmeninį blogą džiaugiasi “sėkme” - pavyko, tačiau ne visų ČIA susirinkusių tikslas yra bendras. Vieni mėtosi mintimis, šiukšlina blogą necenzūriniais išsireiškimais galvodami, kad čia “sėdi” tik pacukai. Kiti, bręsdami, čia palieka savo harmonų audras, “nepasisekusias meiles” ar “naujus gimtadienius”, nes žudytis bloge yra lengviau, nei nuo tilto. Bet, bet kokiu atveju mirti, užgesti ar palikti blogį žemėje, kaip be pasakytumėte yra lengviausia. Stiprus ne tas kuris nušoko, bet tas, kuris atrado savyje jėgų prieš šokant, dar kitiems apie tai nesuuodus. Nusukau į kairę, šiek tiek… :)

Šiame bloge aš neieškau draugų, kuriuos galėčiau pavaišinti alumi išorėje - realybėje, neieškau merginų, jų man nereikia, ne dėl to, kad aš remiamas liberalų, aš normalus, turiu jau savo vienintelę, kurią branginu, saugau ir lepinu, kaip leidžia mano gyvenimiškas supratimas apie abipusių santykių vystymą.

Tačiau, ši erdvė yra kitokia, ji matuojama PA/DA matmenimis, greičiausiai, todėl bloge yra labai naudinga turėti draugų/draugių, kurie spaus patinka reikia ar nereikia, kels straipsnį aukštyn ir pasidalins savo turimais resursais bei nukreipimais, kurie yra labai svarbūs, gal būt, labiau svarbesni už turimą bloge draugą.

Tad norėčiau perspėti visus, kurie atmetė mano draugystę, šalino unikalius komentarus, kad ateityje, nenoriu būti Jūsų draugu ir, kad tuščiai bei veltui rašinėtumėte komentarus po mano straipsniais.

Dabar aš mažas, bet ateityje aš būsiu tikras rakshtys, nepamirškite!!!

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Draugas bloge yra naudingas visiems”

 1.   rakshtys rašo:

  Greičiausiai, kad ne visi supranta apie ką kalba tas rakshtys, bandysiu paaiškinti. Kai nuoširdžiai ir be jokių užslėptų minčių komentuoju Jūsų išsakytas mintis, komentaras nebūna patvirtinamas dėl neaiškių priežasčių, taip elgsiuosi ir aš, kai “gudručiai” bandys gauti naudos iš mano blogo resursų. Nieko asmeniško, nėra draugų, tad kam belstis žinant, kad nebus atidaryta… :)
  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 2.   Kūryba rašo:

  Nebloga kūryba, tik ar bus naudinga?

 3.   Blogas rašo:

  Vargu ar čia galima rasti draugų, bet kad naudingų partnerių - tikėtina… :)

 4.   Rakshtys rašo:

  Bet kokiu atveju nauda yra visiems, vieni išsako mintis - nuleidžia “garą”, kiti pasireklamuoja paslaugas, o treti visa tai atranda.

Rašyk komentarą