BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2019

Padėkite išaiškinti sukčiavimą internete

2019-11-16

Papildomas darbas internete traukia kiekvieną, kurio pagrindinis darbo pobūdis yra prie kompiuterio. Kiekviena laisva minutė verčia ieškoti galimybių užsidirbti papildomai. Nors pasiūlymų galima rasti įvairių, vieni yra realūs, kiti gi, veda prie sukčiavimo internete. Kaip išaiškinti tai? Tenka bandyti patiems.

Papildomas darbas internete

Kaip ir visi protingi, mes ieškojome ir pasirinkome papildomas galimybes uždirbti siūlančius tuos, kurie nereikalauja investicijų. Koks gali būti papildomas uždarbis, jei iškarto prašoma susimokėti? Kaip tame smagiame posakyje: “Prieš 5 metus, internete pirkau knygą “Kaip sukčiauti internetu”. Knygos laukiu iki šiol”. :)

Taigi, rinkomės tarptautinę erdvę, nes lietuviai dar nemoka taip prisistatyti, nors, gal būt, ieškojome ne taip atidžiai. Taigi, radome vieną įdomią platformą, kuri siūlo papildomą uždarbį internetu. Tereikia spaudinėti reklamas ir doleriai “kapsi” greičiau nei lietaus lašai, susikaupti lietvamzdyje. Pilną informaciją galite rasti smulkiame aprašyme - papildomas uždarbis internetu.

Tiems, kas tingi skaityti ir gilintis, situaciją, trumpai aprašysime čia.

Be jokių papildomų pasitvirtinimų ar asmens identifikavimų galima užsiregistruoti. Tereikia susigalvoti vartotojo vardą ir ale saugų slaptažodį. Tai atlikus, galima pradėti uždarbiauti papildomai.

Tačiau yra keli niuansai. Mes tai išbandėme ir priėjome prie paskutinio žingsnio, uždarbio išgryninimo :)

Šioje platformoje, “priklikintus” dolerius galima pasiimti tik 1 būdu, privalu pasikviesti į reklamos “nuklikinimą” 40 narių. Ties tuo mes ir pastrigome.

Platformos kūrėjai nėra kvaili, siūlo ir alternatyvą, pirkti tuos 40 vartotojų. Tačiau pirkti siūlo už 9 ar 15 dolerių, kuriuos galima iškeisti tik Bitkoinais :)

Žinoma, toks variantas mums iškarto netiko, nes kaip jau minėjome, ieškome papildomo uždarbio internetinėje erdvėje, į kurią nereikėtų investuoti iš to negavus pirminės naudos. Be to, minimalus Bitkoinų pirkimas yra pradedams tik nuo 1000 dolerių. Jei bandysite, negaiškite laiko, jau išbandytas variantas, nebent, patys prekiaujate šia valiuta :)

Taigi, mes nusprendėme eiti sunkiausiu keliu, todėl renkame tuos 40 narių, kurie ale norėtų uždirbti papildomai tam, kad galėtume įsitikinti, kad šis pasiūlymas yra kaip gudriai apgalvotas sukčiavimo būdas internete.

Jei padėsite mums užsiregistruodami raudonai paryškintos nuorodos pagalba, galite tikėtis šios informacijos tęsinio su faktais bei išvadomis ar tikrai, šioje svetainėje įmanoma uždirbti papildomai ir taip lengvai :)

Jei kyla klausimų, pasidalint mintimis, pastebėjimais ar atradimais galima komentaruose.

Iš anksto visiems Ačiū už pagalbą, 40 nėra daug :)

Deja, bet šiandien, 2019-12-09, paskyra buvo panaikinta kaip nerodanti aktyvumo. Nors, prisijungdavome kas kelias dienas. “Verkia” mūsų “pricklikinti” 700, virtualūs, doleriai :)

Bet, nepabandęs,

Rodyk draugams