BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2019

Perkame čerpes, kam teikti pirmenybę?

2019-06-15

Ko gero, nė nebereikia vardinti, kiek daug puikių privalumų turi čerpės – apie patraukliausias jų savybes žino daugelis. Šis gaminys yra ne tik ilgaamžis, bet ir žavi savo estetika; ekologiškumu, puikiai dera tiek klasikiniams, tiek moderniems pastatams ir t.t.  Atsižvelgiant į tai, kad būtent ši stogo danga turi tiek daug privalumų, nesunku suprasti, kodėl dauguma sako, jog geriausias sprendimas – čerpės ir būtent jomis vis daugiau ir daugiau naujakurių nusprendžia savo namų stogus puošti ne kuo kitu, o būtent šia danga. Vis tik, norint, kad būtent ši puiki danga puoštų jūsų namus, pirmiausia teks ją įsigyti, na, o tai padaryti gali būti ne taip lengva, kaip gali atrodyti. Nes būtent šiuo metu yra siūlomas ypač didelis jų pasirinkimas. Taigi, kam reikėtų teikti pirmenybę? Būtinai susipažinkite su šiomis įžvalgomis.

Pirkite tų gamintojų produkciją, kuriai taikoma garantija

Jei tik turite galimybę, būtinai rinkitės tas čerpes, kurios gamintojas taiko garantiją. Nors ši stogo danga yra įvardijama, kaip ypač atspari įvairiems aplinkos veiksniams bei ilgai tarnaujanti, vis tik, niekada negalite būti tikri, ar nenutiks taip, kad gaminys negalės tinkamai atlikti savo funkcijos. Taigi, būtent tokiais atvejais garantas reiškia, kad jums neteks patirti nuostolių. Taigi, išvada aiški – visuomet verta teikti pirmenybę toms čerpėms, kurioms yra suteikiama garantija.

Taip pat skaitykite:

 • Keraminės čerpės. Nuo gamybos iki estetikos ypatumų;
 • Betoninės čerpės. Klausimai ir atsakymai;
 • Čerpės geriau nei skardinė danga;
 • Rinkitės pardavėją, kuris žada, kad ne tik pranoks, bet ir viršys jūsų lūkesčius

  Labai svarbu deramai vertinti ir pardavėjo galimybes – visada teikite pirmenybę tam, kuris, gali žada, kad gali ne tik pateisinti, bet ir pranokti jūsų lūkesčius. Kaip žinia, čerpes būtina ne tik išsirinkti iš daugelio kitų, bet ir jas parsigabenti namo, iškrauti sumontuoti ir t.t. Taigi, rinkitės tą pardavėją, kuris gali pasiūlyti geriausias sąlygas visais aspektais.

  Neverta bijoti ryškių spalvų

  Sakoma, kad lietuviai yra labai santūrus ir, rinkdamiesi gaminius savo namams, vis dar privengia ryškių spalvų. Vis tik, būtent čerpės yra vienas iš tų gaminių, kuris gali būti ir labai ryškios, sodrios spalvos. Tačiau svarbiausia tai, kad tikrai nevertėtų jų bijoti, priešingai, ryškios spalvos stogas gali tapti ypač patraukliu bei išskirtiniu jūsų namų aplinkos akcentu. Taigi, būtent tokios čerpės gali tapti gaminiu, kuriam verta teikti pirmenybę.

  Vis gi, jei abejojate, kad Jūsų pasirinkimas nėra teisingas, namo projektuotojai, nesudėtingai pateiks stogą skirtingomis spalvomis. Todėl nesudėtingai galėsi apsispręsti bei teisingai pasirinkti. Nors sakoma, kad tų, kurie renkasi, sprendimas, ir yra pats geriausias.

  Kaip galvojate Jūs? :)

  Rodyk draugams

  Kaip atkimšti kriauklę per 1-10 minučių

  2019-06-12

  Jei reikėtų apibūdinti šių dienų gyventojus, tai, neabejotinai, vienu skiriamųjų bruožų būtų didelis užimtumas. Būtent dėl šios priežasties žmonės nuolat ieško įvairių būdų, kaip vieną ar kitą buities darbą atlikti per kuo trumpesnį laiką. Ne išimtis yra kriauklės atkimšimas, kai dažnai naudojant, neretai, ji užsikemša. Yra siūloma daug būdų, kaip tai padaryti, tačiau tikrai ne visi jų gali garantuoti nedideles laiko sąnaudas. Priešingai, nemažai yra tokių kriauklės atkimšimo būdų, kurių teigiamas poveikis gali būti pastebima tik po kelių valandų arba netgi tik kitą dieną. Na, o, kaip atkimšti kriauklę, tarkime, per 10 minučių? Ir ar tai iš viso yra įmanoma? Tikrai taip – kriauklės atkimšimui tikrai gali pakakti vos 10 minučių ir mes jums siūlome sužinoti, kaip tai padaryti.

  Kaip atkimšti kriauklę

  Taip pat skaitykite:


  Efektyvūs naminiai receptai

  Ko gero, nėra nereikia ir sakyti – lietuviai yra ypač sumani tauta, tad tikrai žino ne vieną būdą, kaip problemas išspręsti tomis priemonėmis, kuria tiesiog galima surasti namuose. Taigi, kai ieškoma atsakymo į klausimą, kaip atkimšti kriauklę ir tik vos per 10 minučių, praversti gali štai šie naminiai receptai. Išbandykite kepimo miltelių, druskos bei pakaitinto acto derinį (pirmuosius du komponentus sumaišykite lygiomis dalimis, suberkite į kriauklę, o po kelių minučių užpilkite pakaitintu actu, nuskalaukite vandeniu). Dar vienas, ypač greita šios problemos sprendimo būdas yra toks: žiupsnį citrinų rūgšties suberkite į kriauklę ir paleiskite karšto vandens srovę. Taip pat galite išbandyti ir dar vieną gudrybę – druską, sodą be citrinų rūgštį sumaišę lygiomis dalimis, suberkite į kriauklę ir netrukus užpilkite keliais litrais verdančio vandens. Tačiau tai dar ne visi greiti naminiai šios problemos būdai – kriauklę vos per kelias minutes atkimšti galite ir naudodami sodos bei acto mišinį. Na, o, jei kamštis nėra didelis, tokiu atveju jį vos per kelias akimirkas pašalinti galite vos keliais litrais verdančio vandens. Taigi, kaip matyti, kriauklės atkimšimas tikrai nėra tas darbas, kurio atlikimui reikėtų skirti labai daug laiko – kaip matyti, tam sugaišite ne daugiau nei 10 minučių.

  Chemija - vamzdžių valymo granulės

  Klystume, jei sakytume, kad jau išvardinome visus būdus, kaip kriauklę galima atkimšti tik per 10 minučių. Iš tiesų galimybių yra ir dar daugiau. Nepamirškime, kad cheminė pramonė taip pat siūlo puikių, o svarbiausia – ypač efektyvių sprendimų šiai problemai pašalinti. Vienas iš jų cheminės granulės vamzdžių valymui, kurios net sunkiausiai pašalinamus kamščius suardo vos per kelias minutes. Vamzdziu valymo granules yra geriausias pasirinkimas ne tik kamščių šalinimui, bet ir profilaktikai - tokių problemų išvengimui. Valiklis yra naudojamas tiek pramonės sektoriuose, tiek buityje, nes nekenkia pačiai nuotekų sistemai. Vos per vieną minutę ar kelias, kamščiai yra ištirpinami, atsistato pralaidumas, sistema ir toliau funkcionuoja efektyviai.

  Buksvarus.lt - pradėkite atrasti efektyvias priemones.

  Rodyk draugams

  Svarbūs parametrai. Betoniniai blokeliai tvoroms

  2019-06-04

  Jei norite gyventi gražioje, sveikoje bei saugioje aplinkoje, teks įdėti nemažai pastangų, kad būtent tokią ir sukurtumėte. Kita vertus, tereikia užsukti į bet kurią statybinių medžiagų parduotuvę ir netruksite pastebėti, kad šiandien siūlomi tūkstančiai gaminių svajonių aplinkos kūrimui. Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad susikurti svajonių aplinką nėra jau taip ir sunku – tereikia mokėti tinkamai pasirinkti. Na, o tai padaryti – taip pat nėra pati lengviausia užduotis, kadangi kiekvienas gaminys turi tam tikrų ypatybių ir tik jas žinodami galėsime priimti tinkamą sprendimą. Taigi, šį kartą siūlome susipažinti su betoniniais blokeliais, kurie yra skirti tvoroms. Kokius kriterijus reikėtų įvertinti renkantis šią prekę?

  Vienas iš kriterijų, kuris turi būti tinkamai įvertinamas, kai perkami betoniniai blokeliai tvoroms, yra jų matmenys. Kaip žinia, matmenis sudaro 3 dydžiai – svoris, aukštis bei plotis. Taigi, įvertinkite juos. Na, o, kad būtų lengviau nuspręsti, ką pasirinkti, verta dėmesį atkreipti į tam tikras įžvalgas. Pavyzdžiui, jei norite tvora būtų pastatyta kuo greičiau, reikėtų rinktis kuo didesnius blokelius. Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbus ir vizualinis vaizdas: jei norite, kad tvora atrodytų dilesnė, nei iš tiesų yra, tokiu atveju, vertėtų rinktis kuo mažesnius blokelius. Ir atvirkščiai, jei siekiate išvengti masyvumo efekto, rinkitės didesnių matmenų blokelius. Beje, atsižvelgiant į ai, kad šie blokeliai neretai būna skirti ne tik tvoroms, bet ir kitiems namų aplinkoms statiniams, galia šiek tiek paeksperimentuoti ir visiems statiniams rinktis skirtingų dydžių blokelius. Tokiu atveju sukursite žaismingą įvairovę. Ir priešingai, jei siekiate išgauti ypač darnų vaizdą, tai visiems statiniams reikėtų parinkti vienodo dydžio blokelius.

  Dar vienas kriterijus, kuris taip pat negali būti neįvertintas, yra atsparumas šalčiui. Kaip žinia, būtent šis veikinys neretai neigiamai paveikia blokelius, tokiu būdu sutrumpindamas jų tarnavimo laiką, taigi, jei norite, kad šis veiksnys neturėtų įtakos, reikėtų rinktis blokelius, ypač atsparius šalčiui.

  Atsparumas ugniai – dar vienas svarbus rodiklis. Jei siekiate išvengti nuostolių, reikėtų rinktis ugniai atsparius blokelius.

  Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šalčiui bei ugniai atsparūs blokeliai dažniausia kainuoja brangiau. Kita vertus, tai ypač teigiamai nutiekia pirkėją – juk žinoma, kad gaminys tarnaus ilgiau, o ir nuostolių tikimybė bus mažesnė. Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad blokeliai tvoroms – dešimtmečių pirkinys, todėl verta rinktis ypač atsakingai.

  Rodyk draugams