BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2017

Nepatikėjo kol nesusimokėjo

2017-10-16

Nepatikėjo kol nesusimokėjo

Sunku pasakyti, tokia situacija yra tik lietuvių tarpe, ar pasaulyje yra daugiau šalių, kurių piliečiai pradeda tikėti nauda tik tada, kai ją gauna…

Paimkime, kad ir baldų gamybos sektorių. Vieni peikia atvežtinius lenkiškus, kiti pyksta ir ant savų, kad šie nepakonsultavo ir nepatarė, kuriuos baldus naudingiau įsigyti. Bet kita medalio pusė taip pat yra, ne visi kurie peikia tam turi pagrindą.

Pradėkime nuo to, kad Lietuvos rinkoje baldų kainos yra įvairios, šito net sakyti nereikia. Jos svyruoja įvairiai, nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, todėl kiekvienas renkasi sau tokius, kuriuos išgali įsigyti. Argi ne tiesa? Viena grupelė žmonių gali sau leisti užsisakyti dizainerio paslaugas, kuris sudėlios ir suprojektuos tokius baldus, kurie užpildys visas norimas erdves taip, kad jose liktų daug erdvės ir šeimininkams. Kiti gi renkasi tokius baldus, kurie buvo užsakyti, bet dėl tam tikrų priežasčių nebuvo pristatyti savininkui ir liko pas gamintojus sandėlyje. Tokie baldai kainuoja kur kas pigiau, nei individualių užsakymų, bet nereikia pamiršti, kad prie tokių baldų patiems teks derinti erdvę prie jų, ne baldus.

Pigesni baldai jau būna tam tikrų matmenų ir juos galima tik sumažinti, jei tai leidžia techninės konstrukcijos. Pavyzdžiui, galima sumažinti paprastos spintelės gylį, nupjaunant jos sieneles iš nugarinės dalies. Taip galima išspręsti ir spintų miegamam kambariui pritaikymui. Bet tokių baldų nepadidinsi ir nepamažinsi aukščiu, spintelių ar spintų durys jau turi savo matmenis ir joms atlikta apdaila. Taip pat nesumažinsite ir pločio matmenų. Teks ardyti spintas ar spinteles ir pjauti sudedamąsias jos dalis, kas gali pakenkti pačiam estetiniams ir interjero vaizdui. Tad kam gaišti laiką ir pačiam bandyti sukonstruoti jau suprojektuotus baldus? Yra tam kita išeitis.

Pavyzdžiui, suprojektuoti ir jau pagaminti komplektai virtuvėms. Jei žinote savo virtuvės matmenis reiškia, kad jau bandėte patys sumodeliuoti jos interjerą ir jau spėjote apžvelgti kelis variantus. Naudinga žinoti, kad kai kurie baldų gamintojai juos gamina pagal kelis standartus, todėl pritaikyti savo virtuvėms nėra sudėtinga. Kad ir daugiabučių gyventojams yra gaminami standartiniai virtuvės baldų komplektai pigiau, nes daugelio namų virtuvių matmenys žinomi jau senei. Baldų tokioms virtuvėms ir komplektų gamyba nėra sudėtinga, lyg pagal šabloną, todėl susikompletuoti ar išsirinkti komplektą virtuvei nebus sudėtinga ir žinoma - pigiau.

Suprantama, kad kiekviena šeimininkė ar šeimininkas pats sprendžia, kokius komplektus norėtų turėti savo virtuvėje, todėl dėl naudingo pasirinkimo ginčytis nedrįsime.

Rodyk draugams

Blogo kvapo naikinimas

2017-10-15

Blogo kvapo naikinimas

Sutikite, mus supa daugybė kvapų, vieni malonūs, kiti ne labai, bet yra tokių, kurie priverčia pajusti didelį diskomfortą. Taip nutinka įvairiose vietose, bet ypač, gamtos reikalų atliekamuose - lauko tualetuose, valymo įrenginiuose arba tiesiog, kanalizacijoje.

Blogas kvapas ne visada yra nuodingas, kaip yra pastebėję ir ne kartą minėję specialistai, pavojingiausi garai yra tie, kurių negalime užuosti. Taigi, su blogais kvapas lauko tualete dar ne viskas taip blogai, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Bet, blogas kvapas yra linkęs stiprėti priklausomai nuo oro sąlygų. Žiemą jis šiek tiek sumažėja, bet pavasarį arba rudenį jis tiesiog “užknisa”.

Ką daryti ir būtų galima atsikratyti blogo kvapo kanalizacijoje, riebalų gaudyklėje ar tiesiog, lauko tualete bei duobėje?

Apsilankykite internetiniame puslapyje http://buksvarus.lt, čia rasite įvairių bio bakterijų bei mikroorganizmų lauko tualetams, valymo įrenginiams bei riebalų gaudyklėms ir kitiems ne svarbiems septikams bei tankams. Buksvarus.lt puslapis yra skirtas visų rūšių valymo įrenginių priežiūrai bei įvairių problemų sprendimui.

Pradėkime nuo to, kad nuotėkų sistemoje ar paprastoje duobėje atsiradęs blogas kvapas nėra pagrindinė bėda, taip jis “užknisa”, taip tai - nemalonu, bet kol galima kentėti, kodėl nepakentėjus. Tokia mintimi pradėjome šia pastraipą, nes daugelis žmonių linkę kęsti nemalonų kvapą ir kai jau “užknisa negyvai”, tada pradedama ieškoti priemonių ir spręsti jau įsisenėjusias problemas. Bet, juk buvo galima įsigyti bakterijų ir tik įsirengus valymo įrenginius ar pastačius naujai lauko tualetą. Tokiais atvejais, kai bakterijos kanalizacijos duobems pradedamos naudoti nuo pradžių ir tik profilaktikai, jų nereikia daug ir jų pakanka gan ilgam laikotarpiui. Jeigu atsiradus blogam kvapui nuotėkų sistemoje delsite, problemos sprendimui teks išleisti kur kas daugiau lėšų ir laukti, kol bakterijos panaikins nemalonius kvapus sistemoje.

Taip pat skaitykite:

Buksvarus.lt siūlo įsigyti praktikoje pasitvirtinusias bakterijas nuotėkų sistemai - Debloquant-Reactyvant 1 kg. Jomis jau prekiaujama 2-3 metus ir yra padėję išspręsti gan dideles problemas, pavyzdžiui: panaudojant šias bakterijas valymo įrenginiams, jų pagalba buvo išvalytas gruntas, kuriame buvo sutrikęs vandens pralaidumas. Kita problema išspręsta buvo kavinėje, kai riebalų gaudyklė pradėjo skleisti itin nemalonų kvapą ir panaudojus biologines bakterijas kvapas išnyko, o atvykę gaudyklės valyti specialistai nustebo, kad jos nebereikia taip dažnai valyti, nei buvo daroma prieš tai.

Bakterijos iš buksvarus.lt naikina ne tik blogą kvapą, šis procesas yra tik pirminis. Biologinis preparatas skaido tiek organinius, tiek cheminius junginius nuotėkose, todėl įrenginių darbas palengvėja, nuotėkų sistema tampa švaresne kas užkerta kelią įvairių nemalonumų atsiradimui (blogas kvapas, pralaidumas, kamščiai).

Jei apsilankėte šiame straipsnyje reiškia, kad jau esate išbandę įvairius “smėliukus” po 10-20 gramų kaina po 3-4 eurus. Paskaičiuokite, buksvarus.lt bakterijos kainuoja 30 eurų ir sveria 1kg ir jų naudojimui pakanka ženkliai ilgiau. Tai koncentruotos natūralių fermentų bei bakterijų mišinys, kuris Jums padės išspręsti problemas atsiradusias nuotėkose, duobėse ar lauko tualetuose.

Rodyk draugams