BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2016

Nutariau pakomentuoti kaip tikras lietuvis

2016-11-30

Radęs gan įdomų straipsnį nutariau pakomentuoti, kaip tikras lietuvis, objektyviai :)

Nežinau kaip kitiems, bet man atrodo, kad jokio skirtumo nėra, deda kopijuotą skelbimą ar ne, daugeliu, greičiausiai - labai svarbu, kad įdėjus skelbimą, iškart atsirastų pirkėjas. Visa kita, įkėlusio skelbimą nedomina :)

Įkelti kopijuotą skelbimą nėra sudėtinga ir tuo pačiu nenaudinga

Skelbimų įvairiomis temomis pilnas internetas. Tačiau ne visi skelbimai, ar tai būtų darbo paieškos, ar tai automobilio, ar nekilnojamo turto pardavimas, yra duodantys rezultatų. Kodėl taip yra?

Skelbimai Lietuvoje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Mažeikiuose. Arba Kretingoje, Skuode, Utenoje, Marijampolėje, Alytuje, Šilutėje, Anglijoje, UK, Londone, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Švedijoje ar kitoje bet kurioje pasaulio šalyje yra kimšte prikimšti skelbimų. Juose galima rasti begales lietuviškų, tačiau pasidomėjus jų turimu galima suprasti, kad visi jie nesiskiria vienas nuo kito ir yra paskelbti panaudojant kopijavimo principą. Gal todėl šie skelbimai nesiskiria nuo kitų ir nepritraukia daug klientų?

Atsakymo ilgai ieškoti nereikia, nes jis paprastas ir labai informatyvus. Skelbimais garsėjantys portalai pritraukia ne mažą kiekį žmonių, lankytojų, kurie perka ir parduoda, siūlo ir ieško ir visi jie tikisi vieno rezultato - sėkmės. Bet ne visi supranta ką reikia daryti, kad jų skelbimai turėtų sėkmę ir daiktą ar paslaugas parduotų greičiau ir didesniu kiekiu. Paslaptis paprasta, dažnas skelbimų autorius pritingi kaskart rašyti skelbimą, todėl pelės pagalba, pažymi ankščiau parašytą ir įkeltą tekstą ir jį nukopijuoja, bei talpina į visus iš eilės tinklalapius, kuriuose dedami skelbimai. Taip, Jūsų skelbimas paskelbtas, šaunu, tačiau juos atranda tik tie, kurie lankosi pačioje skelbimų lentoje, bet iš išorės, naujų klientų pagal skelbimą nesulauksite. Kodėl taip yra? GOOGLE paieškos sistema informaciją priima tik vieną kartą, todėl kopijuoti tekstai ar pasisakymai nėra toleruojami, todėl laikomi „spam’u”, ką reiškia nenaudinga informacija vartotojui. Kad taip nenutiktų ir skelbimas dėl darbo ar dviračio pardavimo būtų sėkmingesnis, būtinai kiekviename portale skelbkite vis naujai parašytą skelbimą. Suprantama, kad techniniai duomenys visada bus tie patys, tačiau tekstinis skelbimo turinys privalėtų būti unikalus ir niekus dar neskelbtas. Tokiu būdu Jūsų skelbimas bus priimtas ir paieškos sistemoje, kas tikėtina, bus iškeltas į užklausimų pradžią pagal Jūsų paslaugos ar prekės žodinę reikšmę, kas reikš, jog Jūs padidinote savo sėkmę keliais procentais ir tikėtina, kad vos įkėlus skelbimą, jums ims skambinti ne tik skelbimų puslapyje esantys lankytojai, bet ir internetinėje paieškoje panašių daiktų ar paslaugų ieškoję asmenys.

Būkite universalūs ir unikalūs ir tada, sėkmė Jus susiras pati ir dar didesnė, nei planavote ar tikėjotės.

Sveiki atvykę į portalą hipis.lt, kuriame skelbiami nemokami skelbimai!

Straipsnis rastas hipis.lt puslapyje.

Internete.

Rodyk draugams

Kaip elgiasi vartotojas skelbimuose

2016-11-28

Koks yra statistinio vartotojo elgesys nemokamuose skelbimuose
Nemokami skelbimai: koks yra statistinio vartotojo elgesys?

Kiekviena prekė, paslauga ar reiškinys turi savo vartotojus. Nemokami skelbimai - taip pat nėra išimtis, jie turi platų ratą vartotojų. Šių vartotojų elgesys - reiškinys, apie kurį galima pateikti nemažai įdomių bei svarbių dalykų. Tad koks yra statistinio nemokamų skelbimų vartotojo elgesys? Apie tai ir pakalbėsime netrukus hipis.lt

Kalbant apie statistinius vartojus, verta pabrėžti, kad pastaruosius galima suskirstyti į dvi grupes. Vienai grupei priklausantys žmonės nemojamų skelbimų ima dairytis tik tuomet, kai turi konkretų poreikį (nori įsigyti baldų, rasti darbą ar bendraminčių), tuo tarpu apie kitai grupei priklausančius vartotojus būtų galima pasakyti taip: pastarieji kartas nuo karto užsuka į skelbimų portalus tiesiog tam, kad susipažintų su naujovėmis ir galbūt nuspręsti kažką įsigyti. Apibendrinant šiuos pastebėjimus, galima teigti, kad vieni vartotojai nemokamais skelbimais naudojasi tam, kad patenkintų savo poreikį, tuo tarpu, kiti žiūri į šiuos skelbimus kaip į pramogą.

Kalbant apie vartotojų elgesį, reikia akcentuoti ir tai, kaip jie elgiasi tuomet kai užsuka į skelbimų interneto svetainę. Šiuos žmones taip pat galima suskirstyti į dvi grupes. Tiesa, šį kartą kalbėsime tik apie tuos, kurie turi konkretų tikslą ir į skelbimų interneto svetainę užsuka ne tam, kad galėtų praleisti laisvas minutes, o tam, kad rastų tai, ko ieško (norimų įsigyti prekių, darbo pasiūlymų ir pan.). Grupės, į kurias galima suskirstyti šiuos žmonės, yra: vienai grupei priklausantys žmonės užsuka į interneto svetainę ir joje praleidžia laiko tik tiek, kol randa juos dominantį pasiūlymą, tuo tarpu kiti vartotojai elgiasi šiek tiek kitaip: radę juos dominantį skelbimą neskuba palikti svetainės - peržiūri ir skelbimus, esančius kitose kategorijose.

Kalbant apie vartotojų elgesį negalima pamiršti ir laiko svarbos. Ne kartą jau minėjome, kad paprastai žmonės užsuka į interneto svetainę tam, kad rastų juos dominančių konkrečių pasiūlymų, tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kaip greitai šiais pasiūlymais pradedam domėtis realiai. Šioje situacijoje žmones taip pat galima skirstyti į dvi grupes: vieni vos tik išvydę ima domėtis pasiūlymu (iš karto paskambina arba parašo elektroninį laišką skelbimo autoriui), tuo tarpu kiti elgiasi šiek tiek kitaip ir yra linkę neskubėti - išsirenka dominančius variantus ir tik po to nusprendžia, kuriais iš jų verta pasidomėti plačiau - rekomenduoja hipis.lt

Taigi, ką tik aptarėme svarbiausius skelbimų vartotojų elgesio modelius. O kuriam priklausote jūs?

Straipsnis paimtas iš rakshtys.wordpress.com

Rodyk draugams

Radau įdomų patarimą talpinant skelbimus

2016-11-26

Keista skaityti, bet vienas iš skelbimų portalų moko vartotojus kaip sulaukti didesnės sėkmės didelėje skelbimų erdvėje. Perskaičiau, ir tame radau tiesos.

Jei netingite skaityti, siūlau susipažinti su patarimais :)

“Kaip sulaukti didesnės sėkmės talpinant nemokamą skelbimą

Nemokami skelbimai: koks turėtų būti tekstas?

Nemokamas skelbimas yra kaip tik tas tekstas, kurį ruošiatės parengti artimiausiu metu? Tokiu atveju šie patarimai yra skirti būtent jums.

Na, o prieš pradedant dalinti patarimus, būtina akcentuoti, kad skelbimai yra rašomi laisvu stiliumi, tad nepriklausomai nuo to, ar skelbimai yra mokami ar nemokami, nebūtina laikytis griežtų reikalavimų. Vis dėlto, tam tikros gairės galioja ir apie jas netrukus pakalbėsime plačiau.

Ir nors jau minėjome, kad ruošiant nemokamą skelbimą, galima rašyti laisvu stiliumi, jų ruošimo ekspertai pataria, kad skelbimas atrodys kur kas geriau bei patikimiau, jei bus pasirinktas formalus stilius. Aišku, tikslu, konkretu, be jokių asmeninių pastebėjimų - būtent taip galima apibūdinti šį stilių.

Svarbus yra ir kitas dalykas: informacija turi būti išdėstyta suprantamai. Labai dažnai galima išvysti skelbimų, kurie būna parašyti taip, kad jų turinį suprasti gali nebent pats skelbimo autorius, tuo tarpu žmogui, pirmą kartą pamačiusiam skelbimą, taip ir lieka neaišku, kokia jo esmė ir kokio tikslo siekiama.

Dar vienas svarbus dalykas, kurį turėtų įsiminti visi, kurie planuoja talpinti skelbimus, yra toks: svarbu orientuotis į tai, kokia kalba kalbantys žmonės skaitys jūsų skelbimą. Reikia akcentuoti, kad žmonėms, kuriems lietuvių kalba nėra gimtoji, neretai daro esminę klaidą - skelbimą paruošia savo gimtąja kalba. Tačiau to vertėtų nedaryti - jei skelbimas bus talpinamas lietuviškuose portaluose, tokiu atveju pirmenybė turėtų būti teikiama lietuvių kalbai.

Tam tikrų taisyklių verta laikytis ne tik ruošiant tekstą, bet ir jį talpinant. Paprastai kiekviena skelbimų interneto svetainė turi tam tikras taisykles, skirtas vartotojams, norintiems talpinti skelbimus. Taigi, svarbiausia jų laikytis ir netalpinti skelbimų dažniau, nei leidžiama.

Manote, kad visų šių reikalavimų laikytis bei paruošti puikaus skelbimo jums nepavyks? Tokiu atveju vis tiek neverta atsisakyti idėjos apie savo ketinimus (darbo paiešką, norą padovanoti daiktų ir pan.), pranešti skelbimo forma. Jei dėl tam tikrų priežasčių patys parengti skelbimo negalite, atminkite, kad visada yra žmonių pasiruošusių jums padėti, tereikia pateikti užsakymą.

Na, o pabaigai - dar vienas pastebėjimas: savaime suprantama, kaip ir daugelis kitų tekstų skelbimai, kurie bus talpinami nemokamai, turi būti be rašybos - skyrybos klaidų ir nerekomenduotina talpinti kopijuoto skelbimo - tik tokiu atveju bus galima sakyti, kad parengėte iš tiesų kokybišką skelbimą.

Norite kuo greičiau pasiekti savo tikslą? Nenumokite ranka į šis pastabas - kartais tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo nereikšminga, yra labai svarbu.”

Straipsnis paimtas iš hipis.lt

Rodyk draugams

Apie Trumpą kalba taip, lyg visi būtų permiegoję

2016-11-22

Šiek tiek atslūgus įtampai dėl JAV prezidento rinkimų rezultatų, jau galiu ramiau dėstyti ir savo mintis.

Pradžioje, buvau šoke, bet ne dėl rezultatų, o lietuvių reakcijos į juos. Susidariau nuomonę, kad Lietuvos “tapkės” suprato, kad nebegaus palaikymo iš “Americe” ir žut būt reikia kaip nors apš…ikt naująjį JAV vadovą.

Reikėtų paklausti jų, ar palengvėjo po to… :)

Greičiausiai, kad ne, kraniukas bet kokiu atveju bus užsuktas…

Bet paprastų lietuvių reakcija dar labiau nustebino ir jei būtų galima įgarsinti jų komentarus raštu, pasigirstų didelis, lyg bezdėjimas po kaldra (atsiprašau už tokį išsireiškimą), bet kitaip įvardinti negaliu. Susidariau nuomonę iš komentarų, didžioji pukčiojančių dauguma yra miegoję su Trumpu, todėl jie taip lengvai ir sklandžiai lieja savo įtūžį ant jo, nors priežastis, greičiausiai, slypi kažkur anapus…

Gal kaldros… :)

Taigi, lietuviai, eilinį kartą, iš žiniasklaidos gavo po vinį į smegenis, ant kurių buvo galima pastebėti ir mūsų baltų “šlepečių” savininkų inicialus…

Kaip sakė moteris viename filmuke iš “pistonų”: “Tik neapsišik…” :)

Kokybė.

Rodyk draugams

Žmonėms patinka kai perka ir parduoda

2016-11-21

Žmonėms patinka kai perka ir parduoda
Kodėl kiekvienais metais vis tas pats? Juk žmonės nuolat kartoja, kad reikia iš klaidų mokytis. Juk jei ką nors padarai pirmą kartą - tai gal ir atsitiktinumas, bet jei tai pakartoji ir antrą kartą - tai jau pasirinkimas.
Pažvelgus, kaip žmonės elgiasi šventų Kalėdų belaukiant, atrodo, kad jie visi apsėsti psichozės nebežino, dėl ko taip kvailai elgiasi. Pamiršta Kalėdų prasmę, jų tikslą ir pasineria į komercijos gniaužtus. Apimti panikos blaškosi po pilnus piktų ir suirzusių žmonių prekybos centrus, kurie bando sugalvoti, ką nupirkti tėvams, draugams, vaikams, seneliams, bosui ar kaimynui. Niekas net nesusimąsto, kad per visą tą laiką, kai dramatiškai blaškosi ir laužo galvą dėl pirkinių ir perką viską, kad tik nieko nepamirštų, išleidžia krūvą pinigų, kuriuos taupė atostogoms ar kitam maloniam poilsiui, kurio tikrai nusipelnė. Iššvaistyti visi pinigai, sugadinta nuotaika, nuovargis, kuris nesuteikia nei truputi Kalėdinės dvasios pojūčio bei susiraukę žmonės tikrai neprimena šventės. Galima lengvai pakeisti situaciją viską apgalvojus iš anksto ir nepalikus visko paskutinei minutei. Žmonėms patinka, kai perka ir parduoda daiktus be skubėjimo, nes tada jauti, kad ruošiesi, žinai, kad dovana apgalvota ir patiks gavėjui, nes tada nebūtinai turi pirkti brangia dovana, kad ji būtų vertinga. Gali būti iš smulkmenų surinkta dovana, kuri tikrai primins jus.


Visi pamiršta, kad svarbiausia ne dovanos, o jausmas. Jausmas, kuris užplūsta ruošiantis šventėms. Jis turėtų aplankyt visus nuo mažiausio, kurie laukia senelio šalčio, iki pagarbaus amžiaus žmonių, kurie laukia susibūrusios į namus visos šeimos, nes tai ramybės, susikaupimo ir šeimos šventė, kur svarbiausia ne didžiąją dalį algos kainuojančios dovanos, o šypsena, apkabinimas bei darna.

Nemokami skelbimai Lietuvoje!

Rodyk draugams

Kiek kainuoja Jūsų asmeninis laikas?

2016-11-19

Nemokamus blogus galite susikurti ir patys: weebly.com; blogger.com; blog.com; smore.com; wordpress.com; linkarena.com; webs.com; tumblr.com ir kt. Nebūsime „tikrais” lietuviais, pasidalinsime šia informacija, tik perspėjame, kad naudos siekimas iš Jūsų pareikalaus daug energijos ir laiko (nežinant subtilybių užtrunka apie 12 mėn. ar net daugiau). Pasiruošę?

Nesinaudojame trečiųjų šalių paslaugomis, todėl galime garantuoti, kad Jūsų paslaugos bus ne tik aukščiausios kokybės, bet ir saugios. Mes siūlome tik mums nuosavybės teise priklausančius tinklaraščius, į kurių sėkmę investuojame dalį ir Jūsų sėkmės.

Daugelis klausia apie teminius tinklaraščius. Mitai ir lieka mitais. Argumentuojame, į daugelį lietuviškų puslapių „ateina” nuorodos, kurios įkeltos hieroglifų kalba (Japonija, Kinija, Mongolija ir t.t.), bet jos puikiai veikia ir nesuprantant kas ten rašoma. Tad, straipsniai skirtingomis kalbomis ir surišti nuorodomis tarpusavyje veikia puikiai. Suprantama, kad yra tam tikrų niuansų, bet norintiems gauti paslaugą tai neturėtų kelti susidomėjimo, labiau paslaugas teikiantiems.

Dauguma internetinių puslapių turi labai daug įeinančių nuorodų, kai kuriems kiekiu pavydime net ir mes, bet jų pozicija paieškoje nėra TOP 1 ir ne 10. Jei labiau atkreipsite dėmesį, dažniausiai tokie puslapiai randasi vos TOP 20-30. Kodėl taip yra, atsakyti galime kiekvienam, po užklausos atsiuntimo.
Mūsų nurodytos kainos yra vienkartinės, be jokių abonentų ir gudrybių bei pririšimo. Taigi, parašytuose ir unikaliuose mūsų straipsniuose įkeltos nuorodos yra „Dofollow” neribotą laiką. Tad, kartu su tinklaraščiu ar blogu augs ir Jūsų internetinio puslapio Rank‘as.

Taigi, Jūsų teisė rinktis:
kiekybę ar KOKYBĘ?
mažą kainą ar MAŽĄ LAIKO TARPĄ?
paslaugas iš trečiųjų asmenų ar „PIRMŲ RANKŲ”?

Nauda.

Rodyk draugams