BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2016

Mersedesas, BMW ir žiguliukas

2016-05-31

Reikia sutikti su faktu, kad šiuolaikiški žmonės ne visi turi sugebėjimų juokauti ar palaikyti gerą nuotaiką.

Vienus veja didelis darbinis tempas bei krūvis, todėl laiko savo gyvenimo prailginimui laiko tenka skirti vis mažiau, o kiti nieko nedaro, tik gyvena vien negatyvia ir nepatikrinta informacija viešoje erdvėje, todėl tokiems, net ir gera naujiena skamba beveik kaip karo grėsmė smegeninėje… :)

To paskatintas siūlau susipažinti su įdomiu nutikimu:

Greitkeliu Vilnius - Kaunas važiuoja žiguliukas, staiga sugedo ir sustojo pašalyje.

Prie jo privažiuoja Mersedesas ir sako:
- Gal tave patempti?
- Na būtų neblogai, - atsako žiguliuko vairuotojas.
- Bet, jei tau bus per greit, pamirkčiok lempomis.
Važiuoja Mersedesas tempdamas žigulį, staiga prie jo privažiuoja BMW ir klausia:
- Gal palenktyniaujam?
- Na gerai, darom.
Staiga, jie milžinišku greičiu pralekia pro policiją, o šie, pažiūrėję vienas į kitą ir sako:
- Matei?
- Mačiau BMW su Mersedesu lenktyniauja, o žiguliukas iš paskos lempomis mirkčioja, kad praleistų, geras!

Dar. Parduok seną automobilį.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Draudimas internetu KASKO

2016-05-28

Kasko draudimas internetu - kokie privalumai
Turint automobilį tampa aktualus jo draudimo klausimas. Šiuo metu labai populiarus yra Kasko draudimas internetu. Tai patogus būdas įsigyti draudimo polisą taupant laiką ir pinigus. Lietuvoje siūlomas KASKO draudimas yra pasirenkamas savanoriškai. Tie, kurie turi transporto priemonę registruotą savo vardu privalo drausti ją privalomuoju transporto priemonių valdytojų (vairuotojų) civilinės atsakomybės draudimu, o aukščiau paminėta draudimo rūšis pasirenkama papildomai.
Kaip jau supratote tai, kas yra privaloma ir bus privaloma. Taigi, norint nepažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų privaloma draustis privalomuoju draudimu. Dažnam vairuotojui iškyla klausimas dėl privalomo ir neprivalomo draudimo. Jei jau nereikalauja įstatymai, tai kam mokėti papildomus pinigus? Tai klaidinga nuomonė, kuri dažniausiai susiformuoja nežinant visų privalumų, kurie suteikiami draudžiantis savanoriškai. Privalomasis transporto priemonių valdytojų (vairuotojų) civilinės atsakomybės draudimas apsaugo tik nuo nuostolių padarytų eismo įvykio metu tretiesiems asmenims. Jūsų patirti nuostoliai bus ne draudimo bendrovės rūpestis, bet jūsų. Taigi, priklausomai nuo žalos gali tekti gerokai ištuštinti savo piniginę. Jeigu norima to išvengti galima rinktis papildomas paslaugas. Tai - Kasko draudimas internetu.
Kokie KASKO privalumai? Jų yra išties nemažai. Vienas iš jų - neprivalomumas. Jūs neprivalote rinktis šią draudimo rūšį, tačiau tai labai naudinga automobilio savininkui, kuris brangina savo transporto priemonę. Ši draudimo rūšis apdraudžia ne tik nuo nuostolių patirtų eismo įvykio metu, bet ir vagystės atveju. Taigi, jei jūsų automobilį pavogs ar iš jo pavogs daiktus, detales ir pan. - jums bus atlyginti nuostoliai. Taip pat bus atlyginta, jei jūsų automobilis nukentės nuo tyčinės veikos. Negalvokite, kad tai gali nutikti bet kam kitam, tik ne jums. Tokie įvykiai pasitaiko itin dažnai. Galima paminėti ir dar vieną privalumą, kurį gauna tie, kurie draudžiasi KASKO draudimu. Tai draudimas nuo stichinių nelaimių. Jums nebereikės nerimauti dėl transporto priemonės, kuri nukentėjo nuo krušos ar kitos stichinės nelaimės. Nuostoliai bus padengti draudimo bendrovės. Šiuo metu siūlomos labai geros sąlygos, tad nesnauskite.
Kiekvienas vairuotojas pats sprendžia kokį draudimą jam pasirinkti. Viskas priklauso nuo to, koks jums brangus yra jūsų turimas automobilis. Jei nuolat nerimaujate ar jis nebus pavogtas ar apgadintas, tai tikrai verta sumokėti daugiau pinigų ir apsidrausti KASKO draudimu. Jauskitės saugiai ir ramiai ne tik kelyje, bet ir palikę transporto priemonę garaže, kieme, parduotuvėje, gatvėje ar bet kurioje kitoje vietoje.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

KASKO draudimas INTERNETU

2016-05-28

Ką įdomaus siūlo KASKO draudimas internetu
Internetu suteikiamos paslaugos šiuo metu nieko nebestebina. Galime įsigyti įvairias prekes ar paslaugas net neišėję iš namų ar darbo vietos. Ne išimtis ir Kasko draudimas internetu, kuris užsakomas labai greitai ir paprastai. Jei mokate naudotis internetu, tai jums tikrai nekils bėdų dėl šios paslaugos užsakymo.
Kas labiausiai skatina ieškoti draudimo internetu? Dažniausiai tokiu būdu draudžiasi tie, kurie nori sutaupyti savo laiko. Tik pagalvokite kaip tai patogu. Jums nereikia niekur eiti ar važiuoti. Galite apsidrausti ne tik darbo dienomis, bet ir švenčių metu, savaitgaliais ar naktį. Argi ne patogu? Kitas dažnas argumentas, kuris nulemia apsisprendimą draustis internetu - pinigai. Finansiniu atžvilgiu draustis tokiu būdu yra pigiau. Taigi, jūs taupote laiką ir pinigus.
Šiuo metu rasti tinkamą draudimo polisą nėra sunku. Draudimo bendrovių yra pakankamai daug, o ir pasiūlymų yra įvairų. Galima rinktis papildomas paslaugas arba tik pagrindines. Primename, kad privalomas yra tik privalomasis transporto priemonių valdytojų (vairuotojų) civilinės atsakomybės draudimas, kuris sutrumpintai vadinamas TPVCA. Tuo tarpu Kasko draudimas internetu yra savanoriškai pasirenkama draudimo rūšis. Ji turi daug daugiau privalumų lyginant su privalomuoju.
Ieškant geriausio draudimo pasiūlymo randamas didelis pasirinkimas. Norint gauti geriausią kainą reikia pasidomėti kelių bendrovių pasiūlymais. Tai galima padaryti pasinaudojus internete randama palyginamąją paieškos sistema, į kurią įvedus prašomus duomenis gausite kelių draudimo kompanijų pasiūlymus su kainomis. Taip pat galima ieškoti tinkamo poliso apsilankant pasirinktose draudimo bendrovėse. Tai galima daryti internetu arba tiesiogiai ten nuvykus. Svarbus patarimas tiems, kurie drausis KASKO draudimu - rinkdamiesi tinkamą kainą, gerai perskaitykite sąlygas. Ši draudimo rūšis ne tik kainuoja įvairiai, bet ir siūlo įvairias papildomas galimybes. Tuo tarpu draudžiantis TPVCA visos sąlygos yra tos pačios, tik skiriasi kainos. Jei drausitės privalomuoju draudimu, tai galite rinktis mažiausią kainą pasiūliusią draudimo bendrovę. KASKO reikalauja atidumo. Peržvelkite pasiūlymą, palyginkite su kitų draudimo bendrovių pasiūlymais ir pasirinkite ne tik geriausią kainą už draudimo polisą, bet ir geriausias draudimo sąlygas, kurios jums labiausiai tinka konkrečiu atveju.
Draudimas visais atvejais praverčia tam, kuris užsako šias paslaugas. Net, jei draudiminio įvykio ir nebus, tai apsidraudus jaučiamasi saugesniais, juk niekada negali žinoti, kokie netikėtumai laukia kelyje. Nuo nelaimingų atsitikimų niekas nėra apsaugotas. Draudimas taip pat to nepadarys, tačiau jūs būsite apsaugotas nuo finansinių nuostolių.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Svarbus KASKO draudimas internetu

2016-05-28

Kasko draudimas internetu
Transporto priemonės draudimas yra svarbi paslauga, kuri užsakoma iš draudimo bendrovių. Šiuo metu populiarus Kasko draudimas internetu. Tokiu pat būdu noriai draudžiasi ir tie, kuriems reikalingas tik privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas.
Per pastaruosius kelerius metus itin išpopuliarėjo pirkimas internetu. Taip yra dėl įvairių priežasčių. Pačios populiariausios - laiko ir pinigų taupymas bei tai, kad vis daugiau žmonių išmoksta naudotis internetu. Daugeliui labai patogu, kuomet gali greitai surasti reikiamas paslaugas. Tam net nereikia išeiti iš namų. Be to, draustis internetu galima bet kuriuo laiku: savaitgaliais, šventinę dieną ar net nakties metu. Taupomi ir pinigai. Dažnai tenka išgirsti, kad perkant internetu galima sutaupyti. Tai nėra mitas. Tai - tiesa. Internetu daugelį prekių ir paslaugų galime įsigyti pigiau. Štai todėl, vis daugiau žmonių nusprendžia ir draudimo polisą įsigyti būtent tokiu būdu.
Pirkti internetu labai paprasta. Dabar esama pirkimo sistema labai palengvina pirkimo procesą. Norėdami, kad būtų užsakytas Kasko draudimas internetu turite mokėti naudotis internetu. Toliau viskas vyksta labai greitai ir paprastai. Tiesa, neturėdami laiko ieškoti geriausio pasiūlymo lankydamiesi visose draudimo bendrovių interneto svetainėse, galite tai padaryti pasinaudoję internete esančiomis skaičiuoklėmis, kurios pateiks geriausią pasiūlymą. Taip pat galite kreiptis į draudimo paslaugomis užsiimančias įmones, kurios jums pateiks geriausią pasiūlymą. Kuris paieškų būdas jums tinkamiausias, tą ir rinkitės.
Norėdami gauti draudimo pasiūlymą turėsite užpildyti tam tikrą užklausos formą. Priklausomai nuo reikalavimų jums reikės pateikti asmens duomenis. Vienur prašomas asmens kodas ir vardas su pavarde, kitur tereikia įvesti automobilio valstybinį numerį, o kitur reikia daugiau duomenų, kuomet įrašomas vairuotojo vairavimo stažas, automobilio gamybos metai, variklio galingumas, kėbulo tipas ir t.t. Nereikėtų nerimauti dėl duomenų saugumo, nes jis užtikrintas, todėl galite nebijoti ir įvesti prašomus duomenis. Kai jau viskas atlikta bus pateiktas draudimo pasiūlymas. Jūs sužinosite tikslią kainą, kurią reikės sumokėti. Atkreipkite dėmesį į Kasko draudimo sąlygas, nes jos gali būti skirtingos, priklausomai nuo draudimo bendrovės. Pasirinkite priimtinas sąlygas ir palyginkite skirtingų bendrovių siūlomas kainas, kai sąlygos yra tos pačios.
Internetu naudojasi vis daugiau ir daugiau žmonių. Įsigyti draudimo polisą tampa vis paprasčiau. Tai greitas, patikimas ir pigus būdas apdrausti savo turimą transporto priemonę nuo galimų rizikos veiksnių, kurie gali turėti įtakos jūsų finansams, kuomet nutiks draudiminis įvykis.

Reikia draugą turėti.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Va čia tai naujiena penktadieniui

2016-05-27

Greičiausiai, kad ne visi domisi LTU ištekliais ir smegenų sijojimo technologijomis, bet daugumą, penktadienio laukiančių turėjo pastebėti maisto savo smegenims, nes “ne žmogus” pardavė tą sklypą, kurį, ne va pardavė žmonės… :)

Taigi, serialas “Santa Barbara” arba “Namas Pašiliuose” rado savo finalinę baigtį.

Nebe suprantu, arba per daug suprantu, nes alkoholio geriu mažai, bet man atrodo, kad taip “knisti” lietuviams smegenų negalima. Esame jauna, dar nesubrendusi, nepatyrusi, apart amžino engimo, Tauta, todėl taip tyčiotis iš jos, ir dar savi, neturėtų.

Be jokių patyčių ar ironijos norėtųsi išsakyti savo mintis ir pastebėjimus, kurių, gali būti, “PENKTADIENIS” (jei pamenate tokį filmo personažą), nesugeba pastebėti, tik moka ar privertas šypsotis ir tik džiaugtis tuo kas yra blogai…

Taigi, vienai - aitei, todėl “ne žmogui” iš galūnės derėtų suprasti, kad ji dar nepadaryta Lietuvoje ir svarbiausia, kad jai labai niežti vieną sklypą, kuriame slypi neišmatuoti mūsų šalies klodai, iškasenos ir visokios kitokios naudingos kampanijos, kurioms yra naudingai švaistomas biudžetas, kažkodėl tai parūpo “patratinti” ir mūsų smegenis. Tikslą būtų galima išsiaiškinti melo detektoriumi, bet vargu ar būtų galima atrasti tokį nepriklausomą ekspertą šalyje, kuris neturėtų intereso…

Labai gaila, kad mūsų gyvenimiškas supratimas yra matuojamas tik materialiais matmenimis, nes įsigiję nenaudiną ar nenaudojamą sau sklypą, padarę “kliurką”, jo parduoti nepajėgtume, vargu ir per metus. Suprantama, jei jo nepirks TAUTA… Visi Lietuvos ekspertai tyli, greičiausiai, kad bijo inkvizicijos.

Deja, vieninteliai, nepriklausomai nuo pavadinimo, inkvizitorių nebijo tik mūsų visų išlaikytiniai - nieko nebijantys išteklių naudotojai…

Smagu, kad daugelis džiūgauja tokiu - aitės sėkmingu sandoriu ne todėl, kad sklypą pavyko nupirkti sėkmingai, bet dėl to, jog nesėkmingo sandorio atveju, “ne žmogui” sklypą pavyko sėkmingai parduoti…

Kad sklypus žemėje perka marsiečiai - tik teorija, todėl pastumdyti savo lėšas banko sąskaitoje galėtų pajėgti ne visi mirtingieji… :)

Likite ir Jūs prie savo minčių, ne svetimų ir ne išgalvotų.

Taip, fantazija, bet baisu, kiek galima prifantazuoti bedarant… :)

Taip pat pasidomėkite;

Rodyk draugams

Kaip rinkti naudingą informaciją apie vairavimo mokyklas

2016-05-26

Tie, kas jau važinėja daugelį metų, greičiausiai, kad net ir nebe pamena kaip ir iš kur gavo informacijos apie vairavimo mokyklą į kurią užsirašė, lankė kursus, darė pravažiavimus ir po egzamino buvo įvardinti asmenimis kaip gavę teisę vairuoti lengvąjį ar kitokios kategorijos transporto priemonę. O kaip yra šiuolaikiškame pasaulyje?

Vairavimo mokyklos Kaune ir Klaipėdoje: kaip gauti reikiamą informaciją?
Vairavimo mokyklos Kaune ir Klaipėdoje sudaro labai didelę įvairovė, tad belieka tik pridurti, kad tuo atveju, jei jūsų tikslas yra išsirinkti vairavimo mokyklą viename iš šių miestų, tokiu atveju belieka tik pridurti, kad norint priimti puikų sprendimų, teks susipažinti su nemažu kiekiu informacijos - juk neturėdami informacijos apie jūsų mieste veikiančias vairavimo mokyklas, tiesiog nežinosite, iš ko galite rinktis. Taigi, labai svarbu susipažinti su būdais, kuriais galite rasti informacijos apie Kaune bei Klaipėdoje veikiančias vairavimo mokyklas.
Internetiniai katalogai
Bene viena naudingiausių priemonių kurią galite panaudoti šiam tikslui, yra internetiniai katalogai. Kokią naudą gali suteikti ši priemonė? Jau kalbėjome apie tai, jog tuo atveju, jeigu norite išsirinkti labiausiai tinkančią vairavimo mokyklą viename iš šių miestų, tokiu atveju yra būtina turėti svarbiausią informaciją apie jas. Būtent tai ir gali jums suteikti internetiniai katalogai - juose yra pateikiama pati svarbiausia informacija apie vairavimo mokyklas. Belieka tik pridurti, kad šios informacijos tikrai pakaks norint suprasti, kurios iš sąraše esančių vairavimo mokyklų gali būti naudingiausios jūsų atžvilgiu, o tuo atveju, jei galutinio sprendimo priėmimui jums reikia daugiau informacijos, belieka tik pridurti, kad jos rasite interneto svetainėje, kurios adresas taip pat bus nurodytas kataloge.
Užklausa elektroniniu paštu
Reikia pabrėžti ir tai, jog kiekviena vairavimo mokykla turi ir elektroninį paštą, kuriuo laukia jūsų laiškų. Taigi, belieka tik pridurti, kad tai yra idealus pasirinkimas tuo atveju, jei norite papildomos informacijos - tereikia užduoti klausimą ir išsiųsti nurodytu elektroninio pašto adresu. Tokia galimybė turi daug puikių privalumų: nieko nekainuoja, reikalauja labai mažai laiko, be to, klausimą užduoti galite bet kuriuo paros metu.
Vizitas į vairavimo mokyklą
Turite tokių klausimų, į kuriuos atsakymų taip ir nepavyko rasti? O galbūt klausimų turite tiek daug, kad net nežinote, nuo ko pradėti? Ir vienu, ir kitu atveju, belieka tik pasakyti, kad yra būdas, kaip gauti reikiamos informacijos: tereikia apsilankyti pasirinktoje vairavimo mokykloje ir klausimus užduoti jos darbuotojams.
Kaip matyti, yra daug būdų, kurių dėka galite sužinoti papildomos informacijos apie vairavimo mokyklas, taigi, belieka tik atsižvelgti į tai, kuris iš jų yra pats naudingiausias.

Taip pat skaitykite:

Rodyk draugams

Gauk naudą pardavęs seną automobilį

2016-05-24

Į statistikos departamentą kreiptis dėl skaičiukų nebūtina, norint susidaryti bendrą vaizdą dėl automobilių būklės mūsų šalyje. Vieni tenkinasi savo “senuko” teikiama nauda, nes nemato prasmės gyvenime investuoti į naują automobilį, o kiti važinėja naujesnėmis ar prabangiomis mašinomis. Taip yra ne dėl turtuolio ir skurdžiaus socialinio santykio. Vieni naujus automobilius yra gavę iš darbovietės, todėl asmenine ir nauja pasigirti gali ne dažnas, kitus gi, mes patys aprūpiname dideliu auto ūkiu, apmokėdami net to ūkio priežiūros paslaugas.

Bet geresniu automobiliu važinėti pasvajoja didžioji dauguma ir ne visi supranta, kad yra išeitis, kuri gali padėti tai įgyvendinti be didelių pastangų. Kaip tai padaryti, “išradimas” - labai paprastas. Visi sutiks su tuo, kad prie esamos automobilio kainos pridėjus dar šiek tiek, įmanoma įpirkti ženkliai jaunesnį ir energingesnį automobilį nei važinėjama iki šiol. Tam, kad taip nutiktų, suprantama, kad pirma tenka parduoti seną, o kaip tai padaryti žino ne visi. Daugumos pamėgti auto portalai taip ir mirga marga nuo parduodančių mašinas, belieka tik išsirinkti kokią, bet parduodančiam, atsikratyti savo “seno laužo” ir dar už gerą kainą - pakankami sudėtinga.

Tad kaip ir ką reikėtų padaryti norint senuką ar nevažiuojantį seną trantą iškeisti į naujesnę mašiną? Šis veiksmas didelių pastangų nereikalauja, neteks įkalbinėti ir pirkėjų gaištant laiką ir asmeninę energiją. Tam, kad atsikratyti savo “seno kibiro” - automobilių supirkėjai yra tikras išsigelbėjimas. Tik pasverkite UŽ ir PRIEŠ. Jei Jums nepavyksta parduoti savo automobilio, nesvarbu kokio stovio, ar jis būtų naujas, ar senas, ar išvis “be gyvybės ženklų”, automobilius superkantys ir juos ardantys padės išspręsti visus kilusius galvosūkius.

Senų automobilių supirkimas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste nėra naujiena automobilius turintiems, bet ne visi suvokia realią naudą sau. Vieni galvoja, kad auto supirkimas nėra jiems naudingas finansiškai, bet tie, kurie jau yra susidūrę su mašinos perleidimu supirkėjams gali patvirtinti, kad jiems buvo pasiūlyta kur kas didesnė suma, nei jie galėjo išspausti parduodami automobilį skelbimo portalo pagalba. Taigi, neigiamų atsiliepimų vertėtų vengti, jei patys automobilio pardavimo supirkėjams nepatyrėte patys.

Pardavę savo mašiną, kokio ji bebūtų stovio, Jūs gausite ne tik daugiau pinigų, nei kainuoja “gelda”, bet prie gautos sumos prisidėję dar šiek tiek tikrai įpirksite geresnį automobilį ir dar turėsite iš ko pasirinkti. O automobilių supirkėjai atvyks pas Jus į kiemą, sumokės Jums tiek kiek sutarsite, užpildys automobilio pirkimo pardavimo dokumentus ir jei važiuojanti išvyks savo eiga, o jei automobilis nevažiuojantis, tokiu atveju užtemps ant traliuko ir jį pasiims.

Taigi, braidant po tą minčių jūrą nepastebėjau nė vieno minuso, kai mūsų padėtį gelbėja ir prie naujesnio mašiniuko vairo sėsti verčia automobilių supirkėjai Lietuvoje.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Vairavimo ypatumai

2016-05-24

Kadangi Lietuvoje, važiuojant pačiu didžiausiu leistinu greičiu tampi kliūtimi kitiems vairuotojams, nusprendžiau neatsilikti ir aš.

Geros nuotakos nebus per daug… ;)
Turistas iš Lietuvos keliauja po Maltą.

Nustemba, kad čia važinėjama nepaisant jokių taisyklių.

Pakalbintas policininkas jam paaiškina:
- Nekreipkit dėmesio.

Yra šalių, kuriose važinėjama kairiąja puse, yra ir tokių, kur dešiniąja, o pas mus labai kepina saulė, tad visi, visada, važiuoja pavėsingąja puse.

Juokimės dažniau ir gyvenkim ilgiau… ;)

Rakshtys

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Prieš spamą

2016-05-22

Kadangi blogotopas užimtas siukšlikėmis, vieną prieš juos numesiu ir aš… :)

Stovi gatvėje berniukas ir verkia. Prieina policininkas:
- Berniuk, ko tu verki?
- Nezinau…
- O kuo tu vardu?
- Nepamenu…
- O kas tavo tevai?
- Nežinau…
- O tu adresą turi?
- Turiu…
- Nagi, sakyk savo adresą.
- Dablju, dablju, dablju berniukas lt

Nauja nuotaika

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams

Nauja diena nauja nuotaika

2016-05-18

Kai spamintojai užkišo visą blogo erdve nusprendžiau dažniau dalinti gera nuotaika, nes kitaip, prarasim prasmę būti čia kur esame :)

Taigi, pradėkime:

Viduržemio jūroje plaukia galera.

Karštis, sukaustyti grandinėmis vergai vos vos kilnoja irklus.

Įeina prižiūrėtojas:
-Vergai! Turiu jums dvi naujienas. Gerą ir blogą. Kurią pirmiausiai norėtumėte išgirsti?
-Gerą
-Taigi, šiandien vakare jūsų kilmingasis šeimininkas dovanoja jums statinę vyno…
-Valio…oooo!!! Na tai, o kokia bloga?
-Papietavęs jūsų mylimas šeimininkas vėl nori pasiplaukioti vandens slidėmis…

Taigi, neliūdėkit, kad ir kaip bebūtų liūdna, pagalvokite, kad kitiems gali būti liūdniau ir Jums, iškart, pagerės… :)

Geros dienos, samdiniai… ;)

Rakshtys.

Taip pat pasidomėkite:

Rodyk draugams