BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2016

Verslo optimizavimas kelia daug diskusijų

2016-02-28

SEO optimizavimas
Ilgą laiką Seo optimizacija kėlė daug klausimų. Dabar situacija kardinaliai pasikeitusi, nes apie jas žino labai daug interneto vartotojų. Nors tos žinios ganėtinai paviršutiniškos ir dažniausiai šias paslaugas užsako tik dėl to, kad kiti taip daro. Vis dėl to, tai nėra tikslu, nes SEO nauda yra didžiulė ir tai supratus galima bus daugiau dėmesio skirti jam.
Kas gi tai? SEO - optimizavimo procesas internete esančioms paieškos sistemoms. Šio proceso pagrindinis tikslas pritraukti lankytojus, t. y. padidinti interneto svetainės, tinklaraščio ar elektroninės parduotuvės lankomumą. Tai atneš naudos, nes daugiau lankytojų įsigys prekes ar paslaugas iš jūsų, o ne iš konkurentų.
Labai svarbu yra rinkos tyrimas, kuris atliekamas norint išsiaiškinti esamą situaciją ir parinkti būdus, kurie padės greičiau pasiekti rezultatų. Tyrimo metu yra atliekama raktinių žodžių analizė. Baigus ją bus galima panaudoti labiausiai tinkamus. Taip pat ne mažiau svarbi yra ir konkurentų analizė. Po to, kai seo specialistai tai atliks bus imtasi darbų, kurie padės pakilti paieškos sistemos pozicijose.
Tam svarbu atlikti seo vidinę ir išorinę optimizaciją. Seo paslaugos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Vis dėl to nereikia manyti, kad taupant bus geriausia užsakyti vieną iš darbų. Tam, kad tinklapis pasiektų paieškos sistemos aukštumų yra reikalinga tiek vidinė, tiek ir išorinė optimizacija. Šiuo metu galima rasti gerus specialistus, kurie šias paslaugas teikia už palankias kainas. Jos kainuoja nuo keliasdešimt eurų. Galutinė suma priklauso nuo darbų apimties, norimų rezultatų, specialistų taikomų įkainių bei kitų sąlygų.
Taigi, kaip jau supratote norint pasiekti gerų rezultatų yra reikalinga tiek vidinė, tiek ir išorinė seo optimizacija. Tik tinkamai atlikus abu darbų etapus bus pasiekti maksimaliai geri rezultatai. Nors teigiama, kad iki 80 procentų rezultatų priklauso nuo išorinės seo optimizacijos, tačiau nereikia pamiršti ir vidinės. Tik atlikus tinkamai abu šiuos procesus tinklapis pakils į aukštas pozicijas paieškos sistemose. Tai ir yra svarbiausias tikslas užsakant šias paslaugas.
Seo nauda verslui yra jau įrodyta. Štai dėl ko vis daugiau įmonių nusprendžia, kad joms reikalingos būtent šios paslaugos. Kai yra didelė seo paslaugų pasiūla galima nesunkiai rasti gerą kainą siūlančius specialistus. Svarbu, kad jų darbai būtų atliekami tinkamai ir užtikrinami geri rezultatai. Tuomet beliks sulaukti kylančių pozicijų ir džiaugtis didėjančiu lankomumu bei pelnu.

Nuorodų talpinimas.

Rodyk draugams

Vilniuje organizuojami laivavedžių kursai

2016-02-26

Gera žinia būsimiems laivavedžiams, kurie randasi toliau nuo plačiųjų vandenų, tai yra Vilniuje.

Nuo šiol ir vilniečiai galės praplėsti savo žinių bagažą, jei nori ar planuoja pramogauti ir įgyti patirties plaukiojant motorinėmis vandens transporto priemonėmis.

Pradžioje, greičiausiai, visiems kils klausimas, kur ir kaip galima gauti informacijos apie rengiamus kursus, kaip sužinoti jų trukmę bei kainą. Suprantama, kad viskas yra labai paprasta. Jums tiesiog tereikia parašyti užklausimą el. paštu: info@laivavedys.lt, arba pasiskambinti telefonu informacijai: +37064762005. Yra ir dar paprastesnis būdas smulkiau susižinoti apie kursus būsimiems laivavedžiams, tai yra pasiskaityti ir atrasti sau naudingos informacijos ir padaryti tai galima internetiniame puslapyje ČIA.

Antra, koks klausimas galėtų iškilti išgirdus apie siūlomus laivavedžių kursus galėtų būti, kokių žinių gausime kursuose, kam jie reikalingi ir kokias galimybes atvers gauta teisė valdyti motorinę vandens transporto priemonę.

1. Kursuose Vilniuje įgausite visas reikalingas žinias pramoginių vandens laivų valdymui ir plaukiojimui vidaus vandenyse bei jūriniuose vandenyse, jei tai leidžia Jūsų laivų techninė kategorija;

2. Mokėsite orientuotis ir skaityti vidaus vandenų ženklus, kas nesukels sunkumų pramogaujant ir kitų šalių vidaus vandenyse;

3. Sugebėsite atskirti garsinius signalus ir įgausite žinių ką kiekvienas jų reiškia, jei duodamas vienas ilgas ir du trumpi, arba trys trumpi signalai ir taip toliau;

4. Šios žinios leis plaukioti ir tarptautiniuose vandenyse;

5. Mokėsite skaityti šviesos spalvų ženklus, jei teks plaukti tamsoje ir norėsite išvengti susidūrimo ar kitokių incidentų vandenyje;

6. Gebėsite skirti vandenyje plūduriuojančius ženklus, pavyzdžiui:

, suprasite jų reikšmę ir kurioje vietoje plaukioti draudžiama, kurioje leidžiama, o kurioje privaloma būti itin budriems bei atsargiems;

7. Baigę kursų programą ir išsilaikę egzaminą, kuris vyksta Lietuvos saugios laivybos administracijoje gausite laivavedžio teises, kurios leis netrukdomai valdyti vandens motorinę ir pramoginę transporto priemonę iki 24 metrų ilgio.

Trečia, kas nutiks jei plaukiosite neturėdami tam teisės? Viskas paprasta, kaip ir valdant automobilį be teisių, Jūs būsite baudžiami pinigine nuobauda, kuri gali siekti nuo keliolikos iki kelių tūkstančių eurų. Tad neverta likimo tampyti už ūsų, rašykite, skambinkite ir skubėkite įgauti žinias, kurios padės praplėsti ne tik žinių, bet ir pramogų akiratį.

Kitokios informacijos galima rasti >>>>ČIA.

Taip pat atraskite:

Rodyk draugams

Draugas bloge yra naudingas visiems

2016-02-25

Taip jau yra, kad mes gyvename mokančioje rašyti bei komentuoti valstybėje.

Tos valstybės pavadinimą Jūs žinote, nesikartosiu 100 kartų, kad nesumenktų jos vardas (nevartok jos vardo be reikalo) :)

Tie kas mokas rašyti, visi glaudžiasi ten, kur nemokamai galima išsakyti savo nuomonę. Suprantama, dauguma savo minčių “rašytojų” yra prisiglaudę įvairiuose dienraščiuose. Vieni “D”, kiti “LR”, treti “su skaičiu min”. Bet ten naudos, arba, kitaip sakant naudos sau negausi. “Rašytojai” ten išlieja savo įtūžį, pyktį, kiti išlieja politinį nepasitenkinimą ir vargu ar tai būtų galima pavadinti nuomone. Tiesiog, kaip pasakytų psichologai - “garo nuleidimas”.

Bet bloguose yra kitaip. Ankščiau ar vėliau, komentatoriai, politiškai įkalinti “rašytojai” išsisemia, nes pajaučia, kad ir juose negauna jokios naudos, neatsiranda sekėjų, klausytojų - skaitytojų, tad ir čia jie “miršta” dar tik gimę. Tačiau bloguose, naudą gauna kitus interesus puoselėjantys asmenys. Juk ne visiems čia susirinkusiems yra svarbu, kad jų “kratinėlį” kas nors skaitytų. Taip, suprantama, paspaudus patinka, informacija iškyla į blogo “paviršių” - titulinė, tačiau daugiau, pasiekti tokiu veiksmu nepavyks. Komentarai? Komentarai čia taip pat nėra laisvi, jei pastebėjote, kad po savo minčių išdėstymo ir paleidus į viešus vandenis, užvedus pele ant šito blogo ženkliuko, ikonėlės ar tiesiog žodžio “patinka” atsiras linkas, kuris nėra susijęs su Jūsų asmeniniu blogu kas reiškia, kad dalis, jei ne 80 procentų naudos atitinka siūlantiems nemokamą blogą.

Kiekvienas susikūręs asmeninį blogą džiaugiasi “sėkme” - pavyko, tačiau ne visų ČIA susirinkusių tikslas yra bendras. Vieni mėtosi mintimis, šiukšlina blogą necenzūriniais išsireiškimais galvodami, kad čia “sėdi” tik pacukai. Kiti, bręsdami, čia palieka savo harmonų audras, “nepasisekusias meiles” ar “naujus gimtadienius”, nes žudytis bloge yra lengviau, nei nuo tilto. Bet, bet kokiu atveju mirti, užgesti ar palikti blogį žemėje, kaip be pasakytumėte yra lengviausia. Stiprus ne tas kuris nušoko, bet tas, kuris atrado savyje jėgų prieš šokant, dar kitiems apie tai nesuuodus. Nusukau į kairę, šiek tiek… :)

Šiame bloge aš neieškau draugų, kuriuos galėčiau pavaišinti alumi išorėje - realybėje, neieškau merginų, jų man nereikia, ne dėl to, kad aš remiamas liberalų, aš normalus, turiu jau savo vienintelę, kurią branginu, saugau ir lepinu, kaip leidžia mano gyvenimiškas supratimas apie abipusių santykių vystymą.

Tačiau, ši erdvė yra kitokia, ji matuojama PA/DA matmenimis, greičiausiai, todėl bloge yra labai naudinga turėti draugų/draugių, kurie spaus patinka reikia ar nereikia, kels straipsnį aukštyn ir pasidalins savo turimais resursais bei nukreipimais, kurie yra labai svarbūs, gal būt, labiau svarbesni už turimą bloge draugą.

Tad norėčiau perspėti visus, kurie atmetė mano draugystę, šalino unikalius komentarus, kad ateityje, nenoriu būti Jūsų draugu ir, kad tuščiai bei veltui rašinėtumėte komentarus po mano straipsniais.

Dabar aš mažas, bet ateityje aš būsiu tikras rakshtys, nepamirškite!!!

Rodyk draugams

Kasdienės duonos duok mums šiandien

2016-02-25

Imtis šios temos privertė mokytojų streikas Lietuvoje.

Nenoriu menkinti mūsų pedagogų, visi jie nusipelnė gyventi geriau, tačiau ar darbo santykius aiškintis privalu streikais? Darosi keista, kai  prieš rinkimus suaktyvėja streikai, badavimo akcijos ar pradedamas moksleiviams džiaugsmas - pedagogų streikas.

Kas per reiškinys tas mokytojų profsąjungos streikas ir dar prieš rinkimus?

Įlįsti į “išsilavinusių” politikų galvas ir perskaityti jų mintis neįmanoma, tačiau spėti kas vyksta ir dėl kokios priežasties ir kokie veiksmų tikslai beveik kaip ir aišku. Tikėtina, kad prieš rinkimus, kai kurios politinės jėgos suplanavo sumenkinti valdančiųjų politinę padėtį prieš rinkimus, todėl visais įmanomais būdais bando pakreipti žmonių be nuomonės dėmesį. Įrankiai naudojami įvairūs, vieni į piketą ar 15 asmenų grupelę po Vyriausybės langais “išstumia” iš savo partijos gretų, kiti į pagalbą pasitelkia senjorus, kurių organizaciją remia ir išlaiko iš mokesčių mokėtojų kišenės, o treti pasitelkia ilgai kurtą ginklą - profsąjungas.

Bet spėjama, kad profsąjungos yra nepriklausomos, tik tas įrankis veikia priklausomai nuo finansavimo. Kodėl - nesunku paaiškinti. Protestai prieš rinkimus, kodėl, po rinkimų nėra ko pasakyti, atėjo nauji, nepažįstami? Nesąmonė! Deja, iš eilės kartų” kas ketveri metai” galima daryti išvadą, kad profsąjungos nepriklauso nei dešinei, nei kairei ar viduriui, bet jos visada atsigręžia ir stoja į tų pusę, kurie įneša į biudžetą sutartą sumą. Tad neabejojama, kad dabar, kai streikuojama prieš dešiniuosius, jog po rinkimų, jei juos laimės kairieji, tos pačios garsiai rėkiančios profsąjungos, prieš rinkimus eis protestuoti ir prieš kairiuosius, neva palaikydamos dešinę.

Jei būčiau politologas, tokius veiksmus įvardinčiau politiniais žaidimais, kurie organizuojami ne paprastų piliečių budrumo kėlimui, bet be nuomonės žmonių palaikymo susirinkimui artėjant rinkimams. Po rinkimų profsąjungos savo “pagrindinį darbą” baigs ir nutils 3,5 metų, kol vėl kokia nors jėga neatneš ir nepapildys biudžeto nauja pinigų injekcija, minties protestams tai reikia.

Būkite objektyvūs ir nepalaikykite protestų, kurie remiami ir palaikomi pinigais.

“Maidanais” problemų neišspręsite. Kai į rinkimus numojama ranka, su atėjusiais kariauti nėra prasmės, nes jie visi yra vienos “mėsos” gaminti, skiriasi tik pakuotės bei pavadinimai ir spalvos.

Negerkite, nerūkykite ir pavyks daugiau suprast, nei gavus už rinkimų apylinkės ar apygardos vietos kampo maišelį “atrasti” nuomonę, kad reikia balsuoti už konkretų žmogų ir jėgą…

Dar!

Rodyk draugams

Grožio klausimus sprendžia ir klasikinis manikiūras

2016-02-22

Kokia klasikinio manikiūro nauda šiuolaikiškai moteriai?

Besišypsanti ir šiuolaikinė mergina ar moteris bei klasikinis manikiūras yra du skirtingi, įvairiaspalviai, tačiau neatskiriami gyvenime grožio elementai. Kodėl, paklausite? Atrodyti gražiai nėra būtinybė, bet jaustis taip, yra kiekvienos moters siekis ar net gyvenimo būdas.
Dažnai, mūsų gražios moterys, kasdien patirdamos darbinį stresą, jausdamos kasdienių buitinių darbų naštą, pamiršta pasirūpinti savo emocine būsena ir išvaizda. Pabandykite atsakyti sau į klausimą, kada aš esu graži, ir pastebėsite, kad ne visada Jūsų išvaizdą lemia makiažas.
Klasikinis manikiūras - kai moteris, pakylėta bei patrauklia jaučiasi visada, net ir tada, kai jos, virtuvėje laukia neplautų indų „kolekcija”. Moterų grožį lemia ne tik gražios akys, daili figūra ar suknelė, bet ir rankos, kurias, taip pat būtina prižiūrėti ir saugoti.
Šiuolaikinės moterys niekada nevengė domėtis patarimais, lyginti juos tarpusavyje ir priimti asmeninius sprendimus. Moterims, kurios moka priimti pateiktą informaciją, siūlome kelis patarimus, kurie galėtų padėti išvengti paprastų klaidų darant klasikinį manikiūrą:
• Kad Jūsų nagai nesisluoksniuotų, niekada nedildykite jų pirmyn ir atgal, laikykitės taisyklės: dildymas tik viena kryptimi;
• Palaikiusios pirštus šiltame ir muiluotame vandenyje, lengvai ir nepažeisdamos odelės prie nagų bei pačio nago struktūros, be sunkumų, tam skirtu mediniu įrankiu bei dezinfekuotomis manikiūro žirklutėmis pašalinsite jas, pagal norimą sukurti nagų formą;
• Po nagų gražinimo procedūros - nagus bei odą prie jų privalu įtrinti specialiu, nagus maitinančiu aliejumi, kuris ramins ir sutvirtins nago plokštelės struktūrą.

Klasikinis manikiūras leis Jums jaustis išskirtinėmis, nepamirškite to!

Ne visi moka reklamuotis.

Rodyk draugams

Žiema - amžino pagrabo metas

2016-02-22

Žiema nėra prastas metų laikas. Ji taip pat labai graži, verčia susikaupti jėgomis ir mintimis. Šaltukas visur lydi mus neleisdamas atsipalaiduoti ir į galvą kala mintis, kada gi greičiau tas pavasaris, vasara…

Bet pavasario ilgimasi ne tik dėl mūsų sielas pasiekiančios šilumos ore, bundančios gamtos, įvairiausių savaime bandančių nusispalvinti vaizdinių, bet yra ir dar viena priežastis, kodėl mums neduoda ramybės mintys apie atšilimą ir taip norisi greitesnio pavasario apsilankymo.

Žmonių rūbai, žiemą jie tokių niūrių spalvų, kad galima pagalvoti, jog pasimirė koks nors garsus žmogus ir visi šiuo metų laiku gedi, gailisi jo… Gal tikrai pasimirė ir bandau spėti, kad tai buvo ne žmogus, bet metų laikai, kurie daugelio žmonių, pagyvenusių ar jaunuolių veiduose kėlė šypsenas, vertė juos jaustis smagiai ir pakylėtai. Bet kas nutiko, kodėl tik pavasarį, vasarą ir rudenį žmonės tampa spalvotais, o artėjant žiemai, kaip ir medžiai mesdami savo lapus, šaltu metų laiku tampa niūrūs, suirzę, ką atvirai demonstruoja ne tik savo elgesiu bet ir apranga.

Dauguma žmonių žiemą rengiasi tamsiomis spalvomis, iš to daugelio daugelis yra pasirinkę juodą spalvą ir nesinori spėlioti, tai vyksta savaime, pasirenkant patinkantį rūbą žiemai, ar tiesiog galvojama praktiškai, nes nesinori išsitepti, kas akivaizdžiai būtų pastebima dėvint šviesius rūbus. Kaip žinia, juoda spalva mažiau parodo, kad esi išsitepęs, bet ar nesinori dėvėti ko nors ryškesnio, “gaivesnio” sau? Juk šviesios spalvos savaime kelia nuotaiką, jei netikite pavartykite psichologijos vadovėlį, bet tai turėtumėte pastebėti patys.

Niekas Jūsų neverčia žiemą dalyvauti pavasario, vasaros bei rudens laidotuvėse, todėl nevenkite dėvėti ryškesnių spalvų rūbų, nebijokite būti išskirtiniais, juk rengiatės ne aplinkiniams, bet sau.

Būkite visada tokiais, lyg Jus visada lydėtų vasara. Nereika čia kraštutinumų, pradėti išsirenginėti ir visiems demonstruoti savo ryškius apatinius. Pakaks tik lengvos viršutinių rūbų spalvų gamos ir “niurzgalius” Jus pats paliks ramybėje, o gera nuotaika bus jaučiama per didesnį atstumą.

Nebent smagiau būti procesijos dalyviais…

Išsisukti padeda ir nemokami skelbimai!

Rodyk draugams

Architektūros bei mados išaukštintas Milanas

2016-02-22

Kelionės į Pietų Europoje esančią Italiją visuomet suteikia didžiules galimybes pajusti šios nuostabiai gražios šalies savitą kultūrą bei pamatyti pačius gražiausius kampelius. Šalis, kuri garsėja savo išskirtinėmis maisto gamybos tradicijomis bei mada nelieka nepastebėtos ir turistų. Vienas iš lankomiausių Italijos miestų - Milanas.

Jis yra antrasis pagal dydį šalies miestas, kuris yra Lombardijos regiono sostinė. Verta paminėti ir tai, kad būtent čia yra stipriausiai išvystyta visos šalies ekonomika. Taip pat neatsilieka ir turizmas. Čia tam yra sudarytos puikios sąlygos. Lankantis Milane verta aplankyti daugelį vietų, tačiau visuomet galime išskirti tas, kurios labiausiai vertos jūsų dėmesio.
Istorinius ir architektūrinius paminklus kasdien lanko daugybė turistų. Iš jų galima išskirti Duomo katedrą, juk ji yra viena iš didžiausių gotikos stiliaus bažnyčių visame pasaulyje. Norintys pamatyti ne tik gražiausią architektūrą, bet ir Milano panoramą būtinai turėtų pakilti į ant jos stogo esančią apžvalgos aikštelę. Ne mažiau dėmesio sulaukia La Scala teatras. Tai vienas iš garsiausių operos teatrų, kurio scenoje pasirodė garsiausi pasaulio atlikėjai. Milanas turi daugybę lankytinų vietų, kurių per kelias dienas tikrai nespėjama aplankyti, tačiau pačias svarbiausias tikrai įmanoma. Prie jų derėtų priskirti ir mados sostine vadinamo miesto Galleria Vittorio Emanuele II. Tai dengtas parduotuvių pasažas, kuris nepaliks abejingų. Keturių aukštų įspūdingos architektūros pastate randamos dizainerių parduotuvės, restoranai, barai ir kavinės.
Šiuolaikinis Milano miestas yra dinamiškas. Jame įsikūrę garsiausi bankai, tarptautinės įmonės, pramogų vietos, parduotuvės. Kiekvienas atvykęs į čia atranda daugybę įdomių užsiėmimų bei vietų. Net ir paprastos gatvelės atves į gražiausius miesto kampelius, kuriuose įkurti įspūdingo grožio parkai ar stovi senieji architektūros paminklai. Atskiro dėmesio verti muziejai. Menas, architektūra, istorija, technologija, mada, gamta ir daugelis kitų temų, kurioms paskirtos didžiulės bei vertingos ekspozicijos. Keliautojai dažnai sako, kad visas Milano miestas tarsi didžiulis muziejus. Ir tai yra tikra tiesa.
Milaną kasmet aplanko milijonai keliautojų iš pačių įvairiausių pasaulio šalių. Jie čia atranda dalelę istorijos, pamato architektūros šedevrus. Būtent nuo jo pradedama pažintis su nuostabia Italijos šalimi. Ne mažiau domimasi ir mada, kuri tarsi alsuoja kiekviename miesto kampelyje. O gamtos grožis privers net ir didžiausius skeptikus atrasti tai, dėl ko čia atvyksta turistai. Milano lankytini objektai garsėja visame pasaulyje, todėl bent vieną kartą per gyvenimą čia būtina atvykti ir patiems tuo įsitikinti.

Rakshtys

Rodyk draugams

Indulgencija versle kainuoja tik 150 eurų

2016-02-21

Vaizdinis failas paimtas iš creditinfo.lt puslapio

Vaizdinis failas paimtas iš creditinfo.lt puslapio

Pradžioje, nenorėdamas nieko įžeisti ar sumenkinti jo reikšmę ir svarbą verslo srityje noriu pasakyti, kad mano pastebėjimas yra tik objektyvus ir nieko asmeniško :)

Pradėkime nuo pradžių!

Dėl objektyvių priežasčių ir dėl galimo apkaltinimo reklama, savo įmonę įvardinsiu “N” pavadinimu ir kalbėsiu pirmuoju asmeniu, nes tikiu, kad įmonės vadovas gali prisiimti visą atsakomybę už išdėstytos bei pateiktos informacijos viešoje erdvėje objektyvumą. Jei kiltų klausimų ar niuansų dėl pateiktos informacijos pagrindimo ir nuomonės apgynimo, už tai galiu atsakyti ir atsakomybę prisiimti asmeniškai.

Kartą, nepamenu tiksliai kada, tai įvyko prieš savaitę ar prieš kelias, laikas bėga greitai, aš kaip vadovas gavau eilinį skambutį savo darbiniu telefonu, tik atsiliepus, mano ir pašnekovo pokalbis truko gerą pusvalandį, nes norėjau ant kažko išsikrauti (taip nutinka, kai man paskambina savo paslaugas teikiančių įmonių vadybininkai), todėl skambinusios įmonės vadybininkas papuolė į mano klausimų ugnies liniją.

Keliais žodžiais apsiribojant, norėčiau savo istoriją pradėti nuo paslaugų, kurias Lietuvoje pardavinėja dauguma. Sritis minėti būtų ne logiška, kadangi jų yra begalės ir vargu ar pakaktų šio blogo nemokamų MB (megabaitų) minčių apie visas sritis patalpinimui, tad apsiribosiu tik viena sritimi - “Geriausi vadovai Lietuvoje” titulu :)

Taigi, prisistatysiu, esu įmonės “N” vadovas. Kaip nuo pradžių, taip ir iki šiol dirbu sau iškeltus bei pavestus darbus, tik esu nustebęs, kad gerą reputaciją bei gerą vardą viešoje erdvėje galima nusipirkti vos už 150 eurų. Tik klausimas, ar tai - naudinga ir kam?

Paminėti įmonę, kuri prekiauja “kažkokiais” internetiniais sertifikatais ir daugelį įmonių yra įkalbėję sumokėti po 150 eurų už 12 mėnesių “Stipriausių vadovų Lietuvoje” vardo suteikimą nėra blogai. Blogai yra klausimas kitas, gal įmanoma, už tiek pat, nupirkti kitai įmonei ir blogą vardą?

“Geriausios įmonės vardo” projekto tikslas aiškus - pinigai, įplaukos ar kaip kitaip, jei nepatingėsite įvardinti šiuolaikiškoje Lietuvių kalboje. Tačiau nesuprantu tų vadovų, kurie netiki savo sėkme, tačiau patiki kitos įmonės siūloma sėkme ir aklai tiki galima, kad tam, jog taptų geriausiais pakanka susimokėti tik 150 eurų už vienus metus. Kodėl tikima, kad kažkokia įmonė, kuri teikia visų įmonių kreditingumo informaciją, kuri ir taip yra vieša, jog atsiųstu sertifikatu “Geriausia įmonė Lietuvoje”, padariau du “zuikučius” abiejų savo rankų rodomuoju bei viduriniu pirštu, patalpinus jį savo tinklalapyje tikrai galima tapti geriausiu. Ar neskamba absurdiškai? Susimokėk metams ir būk geriausias? :)

Nenorėčiau nieko įžeisti, sprendimas - Jūsų, bet anglų kalboje yra labai geras trumpinys “WTF”. Žmonės - vadovai, kur dingo Jūsų blaivus mastymas, jei už niekinį failą sutinkate mokėti po 150 eurų? Nauda, pasakysite? Tad norėčiau išgirsti visus argumentus, kurie leistų apsiginti Jums ir apginti asmeninius, gal net ir kvailus sprendimus?

Dėl kvailumo pykti nederėtų, Jūs nesate kvaili, tokiais yra tik Jūsų sprendimai ir tai tik asmeninė mano nuomonė. Jei manote kitaip, laukiu komentarų, minčių bei pasvarstymų. Galų gale, esu pasiruošęs priimti asmeninę atsakomybę už tai, kad matau tik verslą “indulgencijų” prekyboje ir nieko daugiau.

Jei tuščias įmonių vadovų svajones pardavinėjančios įmonės vadovai supyks ant manęs, susisiekite, jei pakeisite mano nuomonę galiu pasižadėti, kad viešai atsiprašysiu. Jei ne galvosime, kad buvau teisus visus 200%.

Galite pasirinkti ir daugiau temų paskaitymui.

Rodyk draugams

Reikalavimai viešbučio registracijos darbuotojui

2016-02-21

Kokios asmeninės savybės yra reikalingos viešbučio registratūros darbuotojui?

Nuotrauka imta iš grandspa.lt puslapio

Nuotrauka imta iš grandspa.lt puslapio

Visada tyliai pavydėjote tiems, kurie vietoje nuobodaus buhalterio ar kitos srities darbo stovi viešbučio registratūroje ir priima jo svečius bei manote, kad tai yra svajonių darbas? Tokiu atveju, belieka tik pridurti, kad tokį darbą galite dirbti ir jūs. Gauti diplomą, liudijantį apie tai, kad baigėte atitinkamos srities mokslus, nėra sudėtinga - teks baigti kelerių metų studijas, tuo tarpu verta prisiminti, kad vien tik jo kai kuriais atvejais gali nepakakti - būtinos ir tam tikros asmeninės savybės. Kokios jos?
Paslaugumas
Viena svarbiausių savybių, kurią tiesiog privalo būti išugdęs žmogus, norintis dirbti viešbučio yra paslaugumas. Tik pagalvokite, ar būtų malonu, kad jus, atvykusį po ilgos kelionės aptarnautų šia savybe nepasižymintis žmogus? Vargu, ar jaustumėtės maloniai, galbūt netgi pasijustumėte ne pilnaverčiu viešbučio svečiu, o tiesiog našta, gaišiančia kito žmogus laiką? Kaip ten bebūtų, neretai yra juokaujama, kad be paslaugumo viešbučių versle - nei iš vietos, juk būtina sukurti kuo malonesnę aplinką ir elgtis taip, kad kiekvienas viešbučio svečias jaustųsi labai laukiamu ir svarbiu.
Mandagumas
Nors nemaža dalis žmonių paslaugumą painioja su mandagumu, reikia pastebėti, kad tai dvi, iš tiesų skirtingos savybės, tačiau ir be šios viešbučių versle tikrai neišsiversite. Norite būti ypač mandagiais? Tokiu atveju, nepraleiskite progos pasinaudoti šiuo patarimu: nors išmokti visų pasaulio kalbų tikrai neįmanoma, atminkite, kad kaip viešbučio registratūros darbuotojas pasirodysite ypač mandagiu tuo atveju, jei iš užsienio šalių atvykusius svečius pasveikinsite jų gimtosios kalbomis.
Jokių pašalinių darbų
Nors užsiėmimo kitomis veiklomis negalima priskirti asmeninėms savybėms, reikia pastebėti, kad būtent tokį įprotį turi nemaža dalis žmonių, kurie dirba viešbučių versle ir, savaime suprantama, toks įprotis nekelia teigiamų emocijų svečiams. Taigi, jei pastebite, kad ir patys taip elgiatės, pasistenkite šio įpročio kuo greičiau atsisakyti arba jei dar tik ruošiatės dirbti šioje srityje, atminkite, kad darbe šioms blogybėms tikrai ne vieta. Pasirodo, tai yra vienas labiausiai viešbučio svečius erzinančių įpročių. Turėsite gerą reputacija, jei ne tik kantriai bei mandagiai atsakysite į visus klausimus, bet ir nesukursite įspūdžio, kad pašaliniai darbai jums yra svarbesni.
Taigi, jau aptarėme, kokios savybės yra reikalingos tiems, kurie nori dirbti viešbučio registratūroje. Belieka tik pastebėti, kad šios savybės yra reikalingos visur, nepriklausomai nuo to, kas jus domina - viešbučiai ir poilsis Druskininkuose ar tolimojoje Kuboje…

Straipsniai pasirinkimui.

Vilniaus taksi kainos.

Viešbučiai Vilniuje.

Vilniuje.

Rodyk draugams

Verslo konferencijos Vilniaus viešbučiuose

2016-02-21

Viešbučiai Vilniuje: kodėl naudinga juose rengti konferencijas?

Konferencijos yra vienas iš tų dalykų, be kurio, 21 amžius tiesiog neįsivaizduojamas - būtent jos suteikia galimybę tobulėti, sužinoti daugiau, siekti profesinių aukštumų ar tiesiog keistis kaip asmenybei. Kita vertus, reikia akcentuoti, kad tie, kurie jas organizuoja, susiduria ne tik su tuo, kad turi paruošti puikią medžiagą, kurią galėtų perduoti konferencijoms dalyviams, bet ir išspręsti daugybę kitų organizacinių reikalų. Vienas iš jų - kur organizuoti konferenciją, kai kalbame apie jos organizavimo vietą, turime akcentuoti, kad yra daug pasirinkimų, tačiau bene svarbiausias dalykas tas, kas būtent viešbučiai Vilniuje yra viena idealiausių vietų. Tad kodėl verta rengti konferencijas būtent juose?
Daug erdvės
Nors tai, kiek konferencijose dalyvaus žmonių priklauso nuo daugelio veiksnių, verta pabrėžti, kad paprastai jų susirenka ne tiek jau ir mažai - vidutinis žmonių, dalyvaujančių vienoje konferencijose skaičius yra keletas šimtų. Kaip matyti, tai yra iš tiesų nemenkas būrys, todėl, kai kalbame apie tai, kur galima sutalpinti tokį skaičių žmonių, reikia akcentuoti, kad nemaža dalis prieš tai pateiktų variantų atkrenta dėl vienas labai paprastos priežasties - tiesiog yra per mažai vietos. Kaip matyti, tokiam žmonių skaičiui sutalpinti yra reikalinga ne tokia jau ir maža erdvė. Viena iš dalykų, kurį gali pasiūlyti tai, ko reikia šiuo atveju, yra viešbutis - neretame iš jų konferencijoms skirtos vietos yra tiek daug, kad komfortabiliai jaustis gali net 200 - 300 žmonių.
Inventorius
Ne paslaptis ir tai, kad siekiant, jog konferencija būtų vedama kokybiškai, yra reikalingas bent šioks toks inventorius: kompiuteris, kolonėlės, ekranas, mikrofonas, kai kuriais atvejais - specialus apšvietimas. Tačiau tokį investuotoją galite rasti tikrai ne visur, kur norėtumėte rengti konferenciją. Šiek tiek kitaip yra su viešbučiais - didžioji dalis jų gali pasiūlyti visą konferencijoms vesti reikalingą inventorių, tad galėsite mėgautis kokybišku laiku.
Vaišės
Ypač dažnai po konferencijų yra rengiamos vaišės- visi dalyviai kviečiami pasivaišinti vaisiais, saldumynais bei gėrimais. Savaime suprantama, tai sveikintinas apsirinkimas - vaišių metu galima aptarti įspūdžius, pabendrauti su kitais konferencijomis dalyviais, tačiau reikia pabrėžti, kad jas surengti nėra labai paprasta - reikalingas tam tikras inventorius, o taip pat - žmogus, kuris būtų atsakingas už šį procesą. Būtent todėl verta rengti konferencijas viešbutyje - jo personalas pasirūpins vaišėmis: ne tik jas surengs, bet ir aptarnaus konferencijos dalyvius, o taip pat - atliks tvarkymo darbus vaišėms pasibaigus.

Taksi Vilniuje.

Mintys - Sandra.

Bus daugiau.

Apie Druskininkus.

Rodyk draugams