BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Betoninė tvora geriau už metalinę?

Namų erdvė ar verslui skirta teritorija – bet kuri iš jų turi būti aptverta tvora.  Tačiau, kokią tverti? Tai – klausimas, su kuriuo susiduria didelė dalis žmonių. Ilgą laiką buvo manoma, kad nėra geresnio pasirinkimo nei metalinė tvora. Vis dėlto, pasidomėjus atidžiau, matyti, kad betoniniai blokeliai tvoroms metalines tvoras lenkia puikiais pranašumais. Kokiais?

Mažiau pastangų, dekoratyvesnis vaizdas

Daugeliui žmonių labai svarbu, kad jiems priklausančią teritoriją juostų dekoratyviai atrodanti tvora. Tačiau šį klausimą išspręsti ne visada yra paprasta: štai, pavyzdžiui, metalinė tvora iš tiesų gali atrodyti labai patraukliai, tačiau tam, kad būtų pasiektas šis tikslas, tek įdėti daug darbo bei įgyvendinti ne vieną kalvišką sprendimą. Tai, savaime suprantama, ilgina gamybos trukmę bei didina gaminio kainą. Tuo tarpu iš betoninių blokelių pastatytas tvora atrodys patraukliai, be jokių papildomų sprendimų, ilginančių gamybos trukmę ar didinančių kainą.

Daugiau solidumo

Tvorą pageidaujantiems turėti žmonėms, dažna yra labai svarbu, kad statinys atrodytų solidžiai. Taigi, pažvelkite, kaip atrodo tvoros, pastatytos iš betoninių blokelių ir kaip atrodo metalinės tvoros – nesunku pastebėti, kad pirmojo tipo statiniai yra gerokai solidesni.

Daugiau stabilumo

Ne paslaptis ir tai, kad metalinės tvoros dažniausiai yra gaminamos iš ypač plonų metalinių strypų, taigi, jei jūsų tikslas yra stabili, tvirta bei patikima tvora, akivaizdu, kad betoniniai blokeliai šiuo atveju kur kas geresnis pasirinkimas.

Daugiau privatumo

Kaip žinia, nemaža dalis žmonių tikisi, kad tvora ne tik nustatyt aiškias  teritorijos riba, bet ir suteiks pakankamai privatumo. Vis dėlto, šį lūkestį galima įgyvendinti tik atsakingai pasirinkus tvoros gamyba skirtą žaliavą. Na, o šiuo aspektu lyginant  metalą  ir iš betono gaminamus blokelius, tampa aišku, kad būtent antrasis pasirinkimas yra pats geriausias siekiant daugiau privatumo.

Patrauklesnė kaina

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad būtent kainą neretai suvaidina lemiamą vaidmenį, kai reikia pasirinkti iš dviejų gaminių. Na, o, kas pasakytina apie šių dviejų rūšių tvoras? Belieka tik pridurti, kad dažnu atveju, betoniniai blokeliai tvoroms kainuoja pigiau nei metalinė tvora, kuriai dėmesį skyrė kalvis.

Daugiau saugumo

Suprantama, kad kiekvienas renkasi medžiagą pagal tam tikrus įsitikinimus. Kalvystės darbai iš metalo priverčia sustoti ne vieną. Bet yra ir bet. Jei tvora bus statoma arčiau kelio ir pavojingo ruožo naudinga atminti, kad tvora iš betono bus tvirtesnė. Tai nereiškia, kad Jums privalu “užsimūryti” visą namo teritoriją. Tereikia iškelti tik į tam tikrą aukštį tvorą iš blokelių ir sukursite gan didelį saugumą. Susižavėję kalvystės darbais taip pat gali išspręsti šį klausimą. Betoninės tvoros dera ir su metalo dirbiniais, todėl dėl saugumo galima ir improvizuoti.

Taigi, lyginant metalines bei betoninių blokelių tvoras matyti, kad pastarosios turi puikių pranašumų –  bus galima tikėtis daugiau privatumo, stabilumo, solidumo, o svarbiausia – patiriant mažiau išlaidų, išgauti patrauklesnį vaizdą. Maloniai nuteikia ir faktas, kad iš blokelių statyti tvorą dažniausiai kainuoja kur kas pigiau, nei gaminti iš metalo.

Patiko (4)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą