BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Architektūros bei mados išaukštintas Milanas

Kelionės į Pietų Europoje esančią Italiją visuomet suteikia didžiules galimybes pajusti šios nuostabiai gražios šalies savitą kultūrą bei pamatyti pačius gražiausius kampelius. Šalis, kuri garsėja savo išskirtinėmis maisto gamybos tradicijomis bei mada nelieka nepastebėtos ir turistų. Vienas iš lankomiausių Italijos miestų - Milanas.

Jis yra antrasis pagal dydį šalies miestas, kuris yra Lombardijos regiono sostinė. Verta paminėti ir tai, kad būtent čia yra stipriausiai išvystyta visos šalies ekonomika. Taip pat neatsilieka ir turizmas. Čia tam yra sudarytos puikios sąlygos. Lankantis Milane verta aplankyti daugelį vietų, tačiau visuomet galime išskirti tas, kurios labiausiai vertos jūsų dėmesio.
Istorinius ir architektūrinius paminklus kasdien lanko daugybė turistų. Iš jų galima išskirti Duomo katedrą, juk ji yra viena iš didžiausių gotikos stiliaus bažnyčių visame pasaulyje. Norintys pamatyti ne tik gražiausią architektūrą, bet ir Milano panoramą būtinai turėtų pakilti į ant jos stogo esančią apžvalgos aikštelę. Ne mažiau dėmesio sulaukia La Scala teatras. Tai vienas iš garsiausių operos teatrų, kurio scenoje pasirodė garsiausi pasaulio atlikėjai. Milanas turi daugybę lankytinų vietų, kurių per kelias dienas tikrai nespėjama aplankyti, tačiau pačias svarbiausias tikrai įmanoma. Prie jų derėtų priskirti ir mados sostine vadinamo miesto Galleria Vittorio Emanuele II. Tai dengtas parduotuvių pasažas, kuris nepaliks abejingų. Keturių aukštų įspūdingos architektūros pastate randamos dizainerių parduotuvės, restoranai, barai ir kavinės.
Šiuolaikinis Milano miestas yra dinamiškas. Jame įsikūrę garsiausi bankai, tarptautinės įmonės, pramogų vietos, parduotuvės. Kiekvienas atvykęs į čia atranda daugybę įdomių užsiėmimų bei vietų. Net ir paprastos gatvelės atves į gražiausius miesto kampelius, kuriuose įkurti įspūdingo grožio parkai ar stovi senieji architektūros paminklai. Atskiro dėmesio verti muziejai. Menas, architektūra, istorija, technologija, mada, gamta ir daugelis kitų temų, kurioms paskirtos didžiulės bei vertingos ekspozicijos. Keliautojai dažnai sako, kad visas Milano miestas tarsi didžiulis muziejus. Ir tai yra tikra tiesa.
Milaną kasmet aplanko milijonai keliautojų iš pačių įvairiausių pasaulio šalių. Jie čia atranda dalelę istorijos, pamato architektūros šedevrus. Būtent nuo jo pradedama pažintis su nuostabia Italijos šalimi. Ne mažiau domimasi ir mada, kuri tarsi alsuoja kiekviename miesto kampelyje. O gamtos grožis privers net ir didžiausius skeptikus atrasti tai, dėl ko čia atvyksta turistai. Milano lankytini objektai garsėja visame pasaulyje, todėl bent vieną kartą per gyvenimą čia būtina atvykti ir patiems tuo įsitikinti.

Rakshtys

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “Architektūros bei mados išaukštintas Milanas”

 1.   Sužinoti aviabilietų kainas nėra sunku rašo:

  [...] Pigius skrydžius atrasite ir palyginsite ČIA. [...]

 2.   Nuorodu talpinimas rašo:

  Teko pabuvoti Milane, tik niekaip nesuprantu kaip turistai gali pasitikėti nuorodomis, nes nieko nesupratau.

 3.   Skelbimai nemokamai rašo:

  Vietiniai skelbimai padėjo man, susiradau ne brangų butelį netoli Milano centro, buvo smagu praleisti laiką svetingoje Italijoje.

 4.   Graviravimas rašo:

  Teko pastebėti ir man, viešbučio kortelės buvo graviruotos, darbuotojai pasitempę.

 5.   Bakterijos kanalizacijai rašo:

  Jokio blogo kvapo Milane, viskas prižiūrėta, lyg būtų panaudoję didelį kiekį fermentinių bakterijų :D

Rašyk komentarą