Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2019-07-01

Buitinės technikos remontas. Mitų paneigimas!

Publikuota: Asmeninė, Buitis, Skelbimai

Tikrai nesuklysime pasakę, kad buitinės technikos remontas yra viena iš tų paslaugų, kurios dažnai neprireikia. Būtent todėl galima pastebėti tam tikrą tendenciją – kuo rečiau naudojamasi paslauga, tuo mažiau apie žinoma. Taigi, neretai nutinka tai, jog galima išgirsti daug įvairių mitų. Tad šį kartą skubame paneigti mitus, susijusius su buitinės technikos remontu.

Visos buitinės technikos remonto paslaugą teikiančios įmonės remontuoja visus įrenginius

Tai – bene vienas labiausiai paplitusių mitų, kurį galima pasakyti apie buitinės technikos remontą. Žmonės dažnai galvoja, kad jei jau įmonę remontuoja buitinę techniką, tai bus suremontuotas bet koks šiam tipui priskiriamas įrenginys. Visgi nieko panašaus – jei įmonės veikla yra buitinės technikos remontas, tai dar tikrai nereiškia, kad remontuojama visa buitinė technika – nemaža dalis įmonių remontuoja tik tam tikros rūšių, tam tikrų gamintojų ir tam tikrų modelių buitinės įrangos prietaisus.

Bet kuri remonto paslaugas teikianti įmonė sutiks suremontuoti įrenginį skubos tvarka

Kai susiduriame su kokia nors problema, paprastai norime, kad ji būtų kuo greičiau išspręsta ir galėtume gyventi įprastu ritmu. Vis dėlto, ne visada pavyksta tai padaryti ir dažniausia tai lemiame ne mes, o kiti. Ne išimtis yra ir buitinės technikos remontas – tikrai ne visos įmonės šią paslaugą teikia skubos tvarka.

Remontą galima atlikti ir nenaudojant originalių detalių

Tai – dar vienas mitas, kurį taip pat svarbu paneigti: nemaža dalis žmonių yra linkę manyti, kad nieko baisaus neatsitiks, jei remontas bus atliktas nenaudojant originalių detalių. Tačiau tai – klaidingas įsitikinimas, kuris, vėliau gali iš tiesų brangiai kainuoti. Ir jokia save bei savo klientus gerbianti, remonto paslaugas teikianti įmonė, įrenginiams remontuoti nenaudoja neoriginalių detalių.

Gedimas neištiks antrą kartą dėl tos pačios priežasties

Visi gedimai nutinka dėl kokios nors priežasties, tačiau iš tiesų būtų klaidinga galvoti, kad dėl tos pačios priežasties gedimas gali neištikti antrą kartą – nieko panašaus, pasirodo tokie atvejai nėra labai reti.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad vis tik pats geriausias scenarijus yra tai, kai šios paslaugos apskritai galima išvengti ir netenka svarstyti, kas yra mitas, o kas – tiesa. Taigi, jei jau įsigijote buitinės technikos įrenginį, tai tinkamai jį prižiūrėkite ir naudokite laikydamiesi rekomendacijų. Tai padės ženkliai sumažinti gedimų tikimybę.

Atraskite ilgametę patirtį - Vilniausmeistrai.eu

Patiko (1)


Atgal į: Buitinės technikos remontas. Mitų paneigimas!