Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2016-04-12

Kaip mano švogeris namą statė

Publikuota: Skelbimai, Statybos

Esame gabi tauta, mokame save ar artimą pasigydyti, kai šito reikia, galime apsiginti teisme, jei kas užpuolė, mokame ir namą pasistatyti, tik deja, tam nepakaks informacijos, kurią galima atrasti tinklaraščiuose.

Tokiu būdų statybas pradėjo ir mano švogeris prieš gerą dešimtmetį, kai sklypelį įsigijo “papigiaja”, o dabar, ši vieta yra gausiai apstatyta įvairiausių namų ir kotedžų. Mano giminaitis viską daro savo rankomis, pats išsikasė ir dar kelis sunkvežimius žemių išvežė. Užsisakė cemento ir išsiliejo pamatus, bet neapsiėjo ir be klaidų, kas paaiškėjo tik po kelių metų, kai pastatytas namo kampas pradėjo “sėsti”, o namo siena pradėjo skilti.

Talkoje, bandant pasikasti po smengančiu į žemę namo pamatu dalyvavau ir aš. padėjau toliau perpilti iškastas žemes, nes name jau buvo gyvenama, tad judėti aplink namą statybų klausimais buvo sudėtinga.

Švogeris nesispjaudė, jis linksmai pasakojo, kad to buvo galima išvengti, bet galvojo, kad taip darant pamatus jie niekur nepabėgs, bet klydo. Sako, kad dabar nieko nekeistų, nebent pamatus lipdytų iš blokelių. Kokius dar pasirinktų ir kokie tiktų sakė nežinantis, bet, kad jų rūšių yra daug, pasiekė tik tiek. Pradėjo vardinti visokius Haus, Ytong, Arko ir dar kažkokie, kurių pavadinimai neužsibuvo mano atmintyje :)

Taigi, smagiai prie stalo pasisnekučiavom apie statybas, pasijuokėm, taip ir palikom. O švogeris dar iki šiol krapštosi, kaip jis pats sako, prie namo, kurio galbūt neužbaigs iki mirties. Todėl galvoju, gal labiau verta pirkti jau pastatytą ir įrengtą namą, nes statybos pačiam patrigubina jo kainą ir nesvarbu, kad viskas susukta ir suveržtą tavo paties rankomis.

Skirkime dėmesį savo gyvenimui, ne būstui, kurio vieta gali keistis.

Taip pat skaitykite:

Patiko (0)


Atgal į: Kaip mano švogeris namą statė